Niedziela, 11 marca 2018, godz. 18:00
Lechia Gdańsklechia
1 : 3
19:52

Legia wykonała swoją pracę w 100%. Wygrało doświadczenie i umiejętności czysto piłkarskie. Teraz Legia zrównuje się punktami z liderującą Jagiellonią! Walka o mistrzostwo nabiera rumieńców!

94'

Koniec! Legia spokojnie wygrywa z Lechią 3:1!

91'

Simeon Sławczew ukarany żółtą kartką.

91'

Kolejny debiut w barwach Legii. Brian Iloski zmienia Marko Vesovicia!

90'

Duży błąd Pazdana próbował wykorzystać Kuświk, ale jego strzał mija bramkę Legii.

90'

Mocne uderzenie z dystansu, a jego autorem William Remy. Piłka ląduje jednak w "koszyku" Kuciaka.

87'

Grzegorz Kuświk urwał się obrońcom Legii zdecydowanie zbyt szybko. Bardzo duży spalony.

85'

Jarosław Przybył znowu sięga po żółtą kartkę. Tym razem ukarany Grzegorz Wojtkowiak.

83'

Pasquato wypuścił w bój Jarosława Niezgodę, który jednak uderza prosto w Kuciaka.

80'

Cristian Pasquato za wybicie piłki po gwizdku zostaje ukarany żółtą kartką.

79'

Dobre uderzenie z woleja autorstwa Pasquato! Znowu jednak dobrze broni Kuciak.

78'

Zmiana również w Lechii. Filip Mladenović w miejsce Pawła Stolarskiego.

77'

Cristian Pasquato wraca po dłuższej przerwie. Włoch zmieni Krzysztofa Mączyńskiego.

74'

Marko Vesović świetnie blokuje Sławomira Peszko. Od bramki zaczną goście.

70'

Mauricio ukarany żółtym kartonikiem.

69'

Cafu dogrywa na głowę Niezgody, który oddaje zbyt słaby strzał.

67'

Grzegorz Kuświk znakomicie wyłożył piłkę Sławczewowi, który musiał tylko dopełnić formalności!

66'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Simeon Sławczewa zdobywa bramkę!

63'

Strzał Patryk Lipskiego z rzutu wolnego znacznie mija bramkę Legii.

60'

Michał Pazdan ogląda żółty kartonik.

59'

Maurcio zalicza debiut w naszej lidze! Brazylijczyk pojawia się w miejsce Miroslava Radovicia.

57'

Michał Kucharczyk świetnie urwał się obrońcom rywala, zagrał w pole karne, ale Niezgoda minął się piłką.

55'

Z boiska schodzi również Flavio, a w jego miejsce wchodzi Grzegorz Kuświk.

55'

Podwójna zmiana w Lechii. Milos Krasić zmieniony przez Patryka Lipskiego.

52'

Na raty, ale Legia pakuje bramkę na 3:0! Najpierw strzał Niezgody broni Kuciak, ale przy dobitce Kucharczyka nie miał żadnych szans! Legia powoli demoluje swoich rywali!

51'

Adam Chrzanowski ukarany żółtą kartką.

51'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Michał Kucharczyk zdobywa bramkę!

49'

Marco świetnie wywalczył sobie piłkę w polu karnym Legii, ale znowu przegrywa pojedynek z Malarzem!

48'

Miroslav Radović dograł idealnie na pustą bramkę dla Remy'ego, który tylko dostawił głowę!

47'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! William Remy na 2:0!

47'

Co za interwencja Kuciaka! Kucharczyk znakomicie uderzył z głowy, ale Słowak jest prawie bezbłędny dzisiaj!

46'

Wracamy na stadion w Gdańsku!

18:46

Lechia wygląda naprawdę nieźle. Legia wygrywa doświadczeniem i to do nich należał początek tego meczu. Teraz czas na 15 minutową przerwę!

46'

Ależ miał wielką szansę Flavio! Portugalczyk uderzył głową i piłka minęła bramkę o centymetry! Po tym strzale sędzia kończy pierwszą część meczu!

42'

Spory błąd w wyprowadzeniu piłki Arkadiusza Malarza. Golkiper ma szczęście, że asekurował całą sytuację Pazdan.

38'

Jarosław Niezgoda próbował wykorzystać swoją szybkość, jednak był na znacznym spalonym.

36'

Było niebezpiecznie w polu karnym Legii! Marco Paixao wygrał walkę o piłkę, tylko że jego strzał minimalnie minął bramkę przeciwników.

35'

Wojskowi próbowali wymienić kilka podań z pierwszej piłki, ale ostatnie podanie pozostawiło wiele do życzenia.

31'

Legia ma dużo szczęścia, że Krasić źle podał do Sławczewa! Mógł być remis!

29'

Adam Chrzanowski świetnie uderzył głową, tylko że w bramce stoi niezawodny Malarz i gospodarze mają tylko rzut rożny.

28'

Marko Vesović blokuje dośrodkowanie ręką i Lechia ma rzut wolny sprzed pola karnego rywala.

25'

Marko Vesović wykorzystał błąd defensywy Lechii. Celem jego podania był Cafu, ale jak spod ziemi wyrósł Jarosław Niezgoda, który sprytnym, płaskim strzałem pokonuje Dusana Kuciaka!

24'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jarosław Niezgoda otwiera wynik tego pojedynku!

21'

Dobre dośrodkowanie Peszki w pole karne rywala, ale tam królował Pazdan, który spokojnie wybija futbolówkę.

18'

Jarosław Niezgoda bardzo mocno powalczył w polu karnym, aż wywalczył rzut rożny.

17'

Co tam się wydarzyło! Zakotłowało się w polu karnym Lechii! Radović uderzył w poprzeczkę, a później dobitkę Cafu obronił Kuciak! To musiał być gol!

15'

Kapitalny centrostrzał Szymańskiego! Centymetrów zabrakło, żeby młody zawodnik gości wpakował piłkę za kołnierz Kuciakowi!

12'

Ależ piękne uderzenie z woleja Cafu! Gdyby nie kapitalna interwencja Kuciaka to mielibyśmy bramkę kolejki!

11'

Bardzo dobry drybling Szymańskiego i dzięki tej akcji jest dobra szansa z rzutu wolnego dla Legii!

9'

Marco Paixao dograł w pole karne, gdzie Sławomir Peszko uderzył i trafił w boczną siatkę.

8'

Dobre rozegranie Cafu do Kucharczyka, który jednak podaje zdecydowanie zbyt lekko i psuje całą akcję.

6'

Adam Hlousek bardzo spokojnie wygrywa pojedynek siłowy z Flavio Paixao. Od bramki zacznie Malarz.

3'

Pierwsze celne uderzenie w tym jego. Jego autorem Marco Paixao.

1'

No to stratujemy!

17:57

Obie drużyny już witają się na murawie! Zaraz Jarosław Przybył rozpocznie nam to spotkanie!

17:54

W pierwszym dzisiejszym meczu Lech Poznań rozgromił liderującą w tabeli Jagiellonię aż 5:1. Teraz duża szansa stoi przez mistrzami Polski.

17:48

Obie drużyny dzieli aż 21 punktów. To jasno stawia Legię Warszawa w roli faworyta. Lotto Ekstraklasa jednak nie raz udowodniła, że rządzi się swoimi prawami. Czekamy na pierwszy gwizdek z niecierpliwością!

17:45

Debiut w Legii zaliczy się Cafu. Portugalski pomocnik dostanie pierwszą szansę od Romeo Jozaka. Przed szansą pierwszego występu w barwach Wojskowych stoi także Brian Iloski. Czy młody obywatel USA dostanie okazję na pokazanie swoich umiejętności?

17:42

17:40

Dzisiaj na ławce trenerskiej Lechii zadebiutuje Piotr Stokowiec. Nowy szkoleniowiec wniósł nowe nadzieje do klubu z Gdańska. Czy dzisiaj zadziała efekt nowej miotły?

17:37

17:34

17:32

Z tej strony wita się z Państwem Bartłomiej Modzelewski! Serdecznie zapraszam na relacje z najważniejszych wydarzeń tego pojedynku!

17:30

Po bardzo wysokiej porażce Jagiellonii z Lechem, mistrz Polski ma szansę zrównać się z liderem punktami. Na ich drodze stają pogrążeni w kryzysie piłkarze Lechii Gdańsk. Komu uda się zdobyć 3 punkty!?