0 : 3
Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
Walkower
22:47

Piast do 80 minuty wygrywał z drużyną Górnika, ale teraz to najprawdopodobniej skończy się walkowerem. Bardzo przykro sytuacja. Niemniej jednak dziękuję za uwagę i życzę spokojnej nocy!

119'

Koniec spotkania! W końcu została podjęta decyzja. Policja nie może zagwarantować bezpieczeństwa i trzeba przerwać to spotkanie. Teraz decyzje podejmie komisja ligi.

117'

112'

Policja nie daje gwarancji bezpieczeństwa. Piast Gliwice chce dokończyć spotkanie.

102'

Daniel Stefański czeka na delegata PZPN. To nie jest normalna sytuacja.

98'

Ciężko jest oczekiwać wznowienia tego meczu. Coraz więcej policji na płycie boiska.

93'

Kibice Górnika spalili flagi Piasta i to właśnie tak bardzo zdenerwowały fanów Piasta.

87'

Służby porządkowe próbują uratować sytuacje. Czy mecz zostanie wznowiony? Raczej nie.

85'

Sędzia główny schował piłkarzy do szatni. Potrzebna jest pomoc policji.

82'

Kibice Piasta Gliwice wybiegli z trybun. Sędzia musiał przerwać mecz.

79'

Joel Valencia zmienia Gerarda Badię.

75'

5579 widzów na trybunach. Wynik słaby, ale porównując ostatnie dni to nie ma na co narzekać.

72'

Rafał Kurzawa miał bardzo dużo miejsca, ale jego strzał został zablokowany.

69'

Michal Papadopulos pojawia się w miejsce Karola Angielskiego.

66'

Kolejna kara indywidualna. Tym razem ukarany Szymon Matuszek.

64'

Gerard Badia dostał dobre podanie, ale zabrakło mu boiska.

63'

Dani Suarez ukarany żółtą kartką.

61'

Łukasz Wolsztyński wpadł na przebój w pole karne Piasta, ale ostatecznie został zablokowany.

57'

Bardzo spokojny jest dzisiaj Tomasz Loska. Młody bramkarz broni teraz strzał Angielskiego.

53'

Daniel Smuga zmienia Szymona Żurkowski.

51'

Gerard Badia dograł idealnie na głowę Szczepaniaka, który świetnie to wykorzystał! Piast prowadzi!

50'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Szczepaniak zdobywa bramkę!

49'

Angielski minimalnie niecelnie uderza głową!

47'

Bardzo dobre uderzenie Gerard Badii! Zabrakło naprawdę kilka centymetrów!

46'

Wracamy na derby Śląska! Kto dziś urwie 3 punkty!?

21:20

Mecz nie zachwyca. Kolejny raz mamy 0:0. Mieliśmy kilka ciekawych sytuacji, ale obie drużyny nie grają na swoim maksymalnym poziomie.

47'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Kolejne dogranie Kurzawy, ale tym razem zdecydowanie zbyt mocne.

41'

Mateusz Szczepaniak doszedł do strzału głową, jednak piłka znacznie mija bramkę Loski.

39'

Bardzo dobre, mocne uderzenie Kądziora, lecz znowu górą był Szmatuła.

38'

Tomasz Jodłowiec ogląda żółtą kartkę.

35'

Strzał Rafała Kurzawy zostaje zablokowany i jest rzut rożny dla Górnika.

34'

Sasa Zivec dograł w pole karne, gdzie jednak króluje Loska i wybija futbolówkę.

32'

Zamieszanie pod bramką Piasta Gliwice. Cała akcja kończy się zablokowanym strzałem Kądziora.

29'

25'

Rzut rożny wykonany przez Kurzawę, ale znakomicie piąstkuje piłkę Szmatuła.

23'

Damian Kądzior próbował przebić się w polu karnym, ale został spokojnie uziemiony. Bardzo dobra interwencja defensorów Piasta.

19'

Bardzo dobre uderzenie Kądziora! Udało się jednak obronić to uderzenie Szmatule!

15'

Rafał Kurzawa dograł w pole karne, ale jego koledzy byli na pozycji spalonej.

12'

Karol Angielski oddaje dobry strzał, który jednak minimalnie mija bramkę Loski.

10'

Mało obiecujący początek meczu. Oby to nie było kolejne 0:0.

5'

Szalona próba Mateusza Szczepaniaka. Jego strzał z 30 metra został spokojnie zablokowany.

4'

Angielski przewraca się w polu karnym po walce z Suarezem. Sędzia nakazuje grać dalej.

1'

Daniel Stefański gwiżdże po raz pierwszy!

20:26

Obie drużyny już na murawie! Zaraz rozpoczynamy ten pojedynek!

20:23

Piast Gliwice również bardzo potrzebuje zwycięstwa. 3 punkty pozwolą im odskoczyć od strefy spadkowej. Liczymy więc na zaangażowanie i walkę z obu stron!

20:19

Na ławce gości zasiądzie dzisiaj Bartosz Bartczuk. Jest to chłopak urodzony w roku 2000. Powoli wchodzimy w nową erę krajowego futbolu!

20:17

20:14

Górnik Zabrze cały czas kręci się w okolicach podium tabeli. Zwycięstwo w dzisiejszym pozwoli im wyprzedzić przynajmniej do jutra ekipę Lecha Poznań. Czy uda im się to dzisiaj?

20:10

20:08

20:06

Z tej strony wita Państwa Bartłomiej Modzelewski! Serdecznie zapraszam na relację LIVE z tego spotkania!

20:05

Temperatura nie sprzyja strzelaniu goli. W 4 meczach tej kolejki padły tylko 3 trafienia. Teraz jednak czas na derby Śląska! Tutaj nie może zabraknąć emocji!