Wisła PłockWisła Płock
0 : 1
CracoviaCracovia
19:57

Cracovia gra drugi z rzędu niezły mecz, ale tym razem wygrywa! Wisła Płock po świetnym początku roku wraca do ligowej szarości. Zaraz kolejne relacje na naszej stronie!

94'

Koniec! Sędzia gwiżdże i kończy mecz! Biliński miał remis na nodze!

93'

JAK TO MOŻLIWE! Powinno być 2:2, ale Kamil Biliński uderzył nad bramką w sytuacji sam na sam!

92'

Sebastian Strózik zalicza debiut w Lotto Ekstraklasie. Zmienia strzelca bramki Krzysztofa Piątka.

90'

Nico Varela ogląda żółtą kartką.

90'

3 minuty doliczone do tego meczu.

85'

Kamil Biliński wchodzi za Semira Stilicia.

83'

Krzysztof Piątek podaje zdecydowanie zbyt lekko i Cracovia traci szansę

78'

Kamil Pestka ukarany żółtą kartką.

77'

Zmiana także w Wiśle Płock. Girorgi Merebaszwili schodzi, a Nico Varela wchodzi.

77'

Antonini Culina zmienia Sergeia Zenjova.

76'

Denis Rakels wręcz idealnie obsłużył swojego kolegę, który tylko dostawił głową i wpakował piłkę do siatki!

75'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Krzysztof Piątek w końcu daje prowadzenie Cracovii!

74'

Ależ zepsuta dobra akcja.... Merbaszwili otrzymał podanie i kopnął prosto w zawodnika Cracovii... Szkoda....

72'

Igor Łasicki w bardzo efektowny sposób próbował zaskoczyć Peskovicia, ale bramkarzowi gości udało się obronić jego przewrotkę!

69'

Konrad Michalak bez sensu fauluje w ofensywie i traci szansę na zdobycie bramki.

68'

Nieźle wygląda dzisiaj defensywa gospodarzy. Ustawili się znakomicie i nie dają dojść do strzału rywalowi.

64'

Alan Uryga ukarany żółtą kartką za brzydki faul na rywalu.

61'

Semir Stilić przewraca się w polu karnym Cracovii, ale sędzia niewzruszony nakazuje grać dalej.

57'

Zenjov miał bardzo dobrą okazję, ale pod naciskiem obrońców marnuje ją!

55'

Dobre wieści. Arkadiusz Reca odzyskał przytomność i normalnie kontaktuje. Jest to bardzo budująca wiadomość!

53'

Miroslav Covilo ukarany żółtą kartką.

52'

Oleksiej Dytyatev uderzał głową w stronę bramki Wisły Płock i zabrakło naprawdę niewiele!

50'

Diego Ferraresso zmienia bardzo elektrycznego dzisiaj Maticia Finka.

50'

Szymański próbował zaskoczyć bramkarza rywala, ale jego strzał został zablokowany.

46'

W pierwszych sekundach drugiej odsłony Matić Fink brzydko fauluje i dostaje żółtą kartkę.

46'

Wracamy na stadion w Płocku! Czekamy na pierwsze bramki!

18:50

Mecz na pewno nie rozgrzewa nielicznie zgromadzonych kibiców Wisły Płock. Teraz jednak najważniejsze jest zdrowie Arkadiusza Recy. Na informacje o jego stanie czekamy z niecierpliwością!

48'

Koniec pierwszej części meczu!

48'

Oskar Zawada świetnie minął jednym zwodem obrońców rywala, podał do Michalaka, który oddał strzał prosto w Pestkę.

46'

3 minuty doliczone do pierwszej części meczu.

42'

Tak wyglądało zderzenie obu zawodników. Trzymamy kciuki za gracza Nafciarzy!

41'

Arkadiusz Reca karetką będzie przetransportowany do szpitala. W jego miejsce wchodzi Alan Uryga.

39'

Arkadiusz Reca i Matić Fink zderzyli się głowami i gracz Wisły Płock padł nieprzytomny na murawę. Oby to nie było nic poważnego.

36'

Pierwsza 100% okazja tego meczu! Damian Szymański dostał piłkę na 11 metrze i jego strzał minimalnie mija słupek bramki Peskovicia!

35'

Javi Hernandez oddał fatalny strzał. Bardzo niecelny.

31'

Oskar Zawada ukarany kartką żółtą. Jest o jego pierwsza kartka w historii występów w Lotto Ekstraklasie.

28'

Denis Rakels oddał zdecydowanie zbyt słaby strzał. Spokojnie obronił to bramkarz Wisły.

25'

Merebaszwili zagrał do Recy, który nie zdołał opanować piłki w polu karnym rywala.

23'

Michalak świetnie popędził skrzydłem, tylko że zabrakło celnego dogrania w pole karne!

19'

Ależ zakotłowało się w polu karnym Pasów! Udało im się jednak wybić piłkę z pola karnego!

17'

Giorgi Merebaszwili oddaje strzał z bardzo daleka, który został zablokowany.

16'

Sytuacja wygląda bardzo słabo...

12'

Rakels dośrodkował w pole karne, gdzie Piątek przegrywa pojedynek ze stoperami Wisły.

8'

Merebaszwili otrzymał świetne podanie od Michalaka, ale Gruzin uderzył zdecydowanie zbyt mocno!

5'

Początek meczu mało obiecujący. Żadna z drużyn nie pali się do ataków.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego właśnie rozbrzmiał!

17:57

Obie drużyny już są na murawie! Zaraz zaczynamy!

17:54

Pogoda nie sprzyja zawodnikom i kibicom. W Płocku aktualnie jest -9 stopni. Nie jest to aura, która nadaje się do gry w piłkę nożną, jednak jak trzeba to trzeba!

17:53

Cracovia cały czas ma szansę na górną ósemkę. Łatwo na pewno nie będzie, gdyż strata 7 punktów to nie jest mało. Każde zwycięstwo jednak przybliża ich do tego celu i dzisiaj nie będzie żadnego odpuszczania.

17:48

Cracovia zdobyła w nowym roku o dwa oczka mniej niż ich dzisiejsi rywale, ale zdecydowanie zasługują na pochwałę po meczu z Legią. Postawili bardzo wysokie warunki mistrzom Polski i zdołali z nimi zremisować Jak będzie dzisiaj?

17:44

17:42

Obie drużyny w 2018 grają niezła piłkę. Wisła Płock potrafiła przekuć to na 2 zwycięstwa. Nie udało się utrzymać serii przez porażkę z Pogonią Szczecin, ale w poprzednich spotkaniach Nafciarze udowodnili, że potrafią grać w piłkę.

17:37

17:35

17:32

Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Zapraszam na relację LIVE z tego spotkania!

17:30

Wszyscy żyją mecze Legia - Jagiellonia, ale pojedynek Wisły Płock z Cracovią również zapowiada się bardzo ciekawie! Obie drużyny w nowym roku grają bardzo ładnie, więc liczymy na dobre widowisko!