Koniec meczu! Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin 0:1!

Pewnie Dominik Hładun, który wygrał walkę o górną piłkę!

Sandecja rzuciła wszystkie siły do ataku. Czy to przyniesie efekt?

Łukasz Janoszka zmienił Filipa Jagiełło.

86'

Patrik Mraz wybił głową dośrodkowanie Arkadiusza Woźniaka.

83'

Sandecja nie bawi się w skomplikowane ataki tylko jak najszybciej przenosi piłkę na połowę Zagłębia.

80'

Adam Matuszczyk przeprowadził kapitalny rajd, wbiegł w pole karne, ale jego uderzenie końcówkami palców obronił Gliwa!

78'

Sasa Balić został ukarany żółtym kartonikiem.

76'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Adam Matuszczyk, ale była to słabiutka próba, z którą problemów nie miał Gliwa.

73'

Pavlo Ksionz zmienił Dawida Szufryna.

73'

Filip Piszczek zmienił Mateusza Cetnarskiego.

71'

Seria niedokładnych dośrodkowań - najpierw Brzyski, a potem Balić. Zero precyzji..

68'

Arkadiusz Woźniak zmienił Filipa Starzyńskiego.

66'

Plamen Krachunov został wyrzucony z boiska! Obrońca Sandecji faulem przerwał kontratak Zagłębia i otrzymał drugą żółtą kartkę.

65'

Zagłębie miało rzut rożny, ale nic groźnego z tego nie wynikło.

63'

Bartłomiej Pawłowski zmienił Kamila Mazka.

61'

Aleksandyr Kolew znalazł się w idealnej sytuacji, ale napastnik Sandecji zdecydował się przelobować Hładuna, a piłka zatrzymała się na górnej siatce bramki!

58'

Plamen Krachunov został ukarany żółtą kartką.

56'

Wydawało się, że Filip Jagiełło znajdzie się w dobrej sytuacji, ale młody gracz Zagłębia został złapany na pozycji spalonej.

54'

Spore zamieszanie pod bramką Zagłębia, ale ostatecznie sędzia dopatrzył się przewinienia w ataku.

52'

Dobry początek drugiej połowy Sandecji nie ma odzwierciedlenia w sytuacjach. Podopieczni Kazimierza Moskala starają się tworzyć atak pozycyjny.

50'

Świetna interwencja Dominika Hładuna, który odbił mocne uderzenie Wojciecha Trochima! Dobry początek drugiej połowy w wykonaniu Sandecji.

48'

Patrik Mraz sfaulował Filipa Starzyńskiego i sędzia musiał przerwać grę.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

46'

Grzegorz Baran zmienił Jakuba Gricia.

45'

Koniec I połowy! Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin 0:1!

43'

GOOOOOL! Kamil Mazek wpisuje się na listę strzelców! Pomocnik Zagłębia najlepiej odnalazł się w polu karnym i w zamieszaniu pokonał Gliwę! 1:0 dla Zagłębia!

40'

Sandecja dłużej utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

37'

Kapitalna interwencja Dominika Hładuna, który odbił uderzenie głową Kolewa z najbliższej odległości i dobitkę Tomasza Brzyskiego! Ależ parada!

35'

Do wybitej piłki przed polem karnym dopadł Jakub Tosik, ale uderzył mocno niecelnie.

33'

Dobra i przede wszystkim pewna interwencja Dominka Hładuna, który przy pomocy Kopacza pewnie złapał futbolówkę.

31'

To powinna być bramka dla Zagłębia! Fatalny błąd popełniła defensywa Sandecji, piłkę przejął Filip Starzyński i wyszedł sam na sam z Gliwą, ale przegrał ten pojedynek!

28'

Żółtą kartką ukarany został Jakub Grić.

26'

Kamil Mazek przeprowadził efektowną akcję prawą stroną, zbiegł do środka pola karnego i oddał zbyt lekki strzał na bramkę Sandecji!

24'

Fatalne zagranie Balicia do Mazka - piłka opuściła boisko, a warto zauważyć, że to było podanie do swojego skrzydłowego na zaledwie kilka metrów..

22'

Gra toczy się w środku boiska i dominuje walka. Chyba innego meczu nie można było się spodziewać.

20'

Tym razem z rzutu wolnego dośrodkowywał Tomasz Brzyski, ale obrońcy Zagłębia sobie poradzili z zagrożeniem.

18'

Dobra interwencja na przedpolu Michała Gliwy, który okazał się najlepszy w walce o górną piłkę z zawodnikami z Lubina.

15'

Pierwszy kwadrans meczu w Niecieczy nie zachwycił. Brakuje składnej gry, a ta jest raczej szarpana. Dużo niedokładności.

13'

Była przerwa w grze, ponieważ na murawie zwijał się z bólu Wojciech Trochim.

11'

Ależ zakotłowało się w polu karnym gospodarzy! Ping-pong, piłka trafiła pod nogi Guldana, którego uderzenie zostało zablokowane, a dobitka Kopacza minimalnie minęła bramkę!

9'

Jakub Bartosz podłączył się do ofensywnej akcji swojej drużyny, ale oddał fatalne dośrodkowanie.

6'

Jakub Mares chciał ograć dwóch obrońców Sandecji, ale na ''takiej'' murawie nie miał szans powodzenia.

5'

2'

Tomasz Brzyski oddał pierwszy strzał w meczu, ale ta próba była mocno niecelna.

1'

Rozpoczynamy spotkanie!

20:21

Sędzią dzisiejszego meczu będzie Łukasz Szczech z Warszawy.

20:14

Najzimniejsze miejsce? NIECIECZA

20:05

20:03

W Płocku mecz oglądało 899 widzów. W Gdańsku było 2235 kibiców. Ta kolejka będzie historyczna - niestety w negatywnym świetle, ponieważ może być najmniejsza średnia widzów w tym sezonie.

19:58

W zakończonych już dzisiejszych spotkaniach Lotto Ekstraklasy Cracovia wygrała z Wisłą Płock 1:0, a Lechia zremisowała z Bruk-Bet Termalicą 2:2.

19:49

Jak obie drużyny grały w poprzedniej kolejce? Sandecja przegrała z Termalicą 0:1, a Zagłębie bezbramkowo zremisowało z Arką Gdynia.

19:45

Skład Miedziowych:

19:44

Skład ''gospodarzy'' dzisiejszego starcia:

19:41

Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin!