Wtorek, 27 lutego 2018, godz. 20:30
0 : 2
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
22:30

Jagiellonia zasłużenie wygrywa z Legią. Wojskowi zostali zdemolowani przez liderów Lotto Ekstraklasy. Teraz to Jagiellonia jest o krok przed swoimi rywalami w walce o mistrzostwo Polski!

95'

Koniec meczu! Jagiellonia wygrywa z Legia i umacnia się na pozycji lidera!

92'

Marko Vesović ogląda drugą żółtą kartkę i Legia kończyć ten mecz będzie kończyć w 9.

90'

Martin Pospisil schodzi z boiska, a w jego miejsce Rafał Grzyb.

89'

Świderski świetnie wygrywa pojedynek główkowy w polu karnym po dograniu Piotra Wlazło i mamy 0:2!

88'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Karol Świderski dobija Legię.

84'

Cillian Sheridan strzela bramkę, ale był wcześniej na sporym ofsajdzie.

83'

Na razie mamy tylko zmiany. Michał Kucharczyk w miejsce Kapsera Hamalainena.

82'

Karol Świderski wchodzi za Romana Bezjaka.

79'

Cillian Sheridan zmienia Arvydasa Novikovasa.

78'

Ivan Runje wybija piłkę spod nóg Niezgody! A mogło być groźnie.

74'

Piotr Wlazło z dystansu i spokojnie broni Malarz.

72'

Chris Philipps notuje bardzo słaby strzał, który ląduje gdzieś wysoko w trybunach.

71'

Kasper Hamalainen z pół przewrotki oddał bardzo dziwny strzał i piłka trafiła w poprzeczkę.

67'

Łukasz Broź nie da rady kontynuować gry z powodu urazu. Adam Hlousek w miejsce doświadczonego obrońcy.

64'

Ależ teraz szczęście miała Legia! Novikovas wyszedł sam na sam z Malarzem i trafił w słupek!

61'

Novikovas dograł na głowę swojego kolegi, który uderza prosto w Malarza.

61'

Łukasz Broź fauluje tuż przed swoim polem karnym. Będzie szansa dla ekipy Ireneusza Mamrota.

58'

Roman Bezjak znajduje pozycję do strzału, lecz na posterunku był niezawodny Arkadiusz Malarz.

57'

Remy świetnie przerwał akcję rywala, ale później fatalnie podaje do kolegi i oddaje posiadanie.

55'

Niezła akcja Legii i po dośrodkowaniu Jędrzejczyka defensywna Jagiellonii wybija na rożny.

51'

Przemysław Frankowski dogrywał w pole karne, ale dobrze blokuje Jędrzejczyk.

50'

Fatalny błąd Michała Pazdana. Środkowy obrońca ma szczęście, że nie skończyło się to stratą bramki.

47'

Legia ruszyła z kopyta od początku drugiej części, tylko że strzał Vesovicia był bardzo słaby.

46'

Wracamy na stadion przy ulicy Łazienkowskiej!

21:22

Czerwona kartka dla Legii ustawiła przebieg tego meczu. Jagiellonia zdominowała to spotkanie. Czy Wojskowi dadzą radę odbudować się w drugiej części meczu? Poczekamy, zobaczymy.

50'

Bardzo źle dograł Krzysztof Mączyński i od razu sędzia kończy pierwszą połowę.

49'

Bardzo dobra akcja Legii! Jeszcze będzie rzut rożny dla gospodarzy!

47'

Świetna akcja Jagi zakończona bardzo niecelnym uderzeniem Martina Pospisila.

46'

Dobre uderzenie Artura Jędrzejczyka po dograniu z rzutu rożnego. Zabrakło bardzo niewiele.

45'

4 minuty dłużej potrwa pierwsza część meczu.

44'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Arvydas Novikovas pewnie zamienia 11 na bramkę!

43'

Rzut karny dla Jagiellonii. Arkadiusz Malarz fauluje Bezjaka!

42'

Romańczuk wstrzelił piłkę w pole karne, ale dobrze ustawiony Remy wybija ją daleko od pola karnego.

40'

Dogranie Legii z rzutu wolnego, ale spokojnie wybijają piłkę defensorzy Jagiellonii.

36'

Łukasz Broź łata dziurę po czerwonej kartce Antolicia. Poszkodowany w tej sytuacji Eduardo, który musi zejść z boiska.

35'

Krzysztof Mączyński notuje piękne prostopadłe podanie do Niezgody, który mija Pawełka, ale nie ostatecznie piłka nie wpada do bramki!

33'

Co robi Arkadiusz Malarz! To jest człowiek nie z tej ziemi! Teraz broni strzał Novikovasa z 5 metra! Aż to jest niemożliwe!

32'

William Remy wybija futbolówkę z pustej bramki po strzale Guilherme!

31'

Bardzo dobre uderzenie Romańczuka, ale idealną interwencję notuje Arkadiusz Malarz!

30'

Michał Pazdan bardzo ostro, ale jednocześnie idealnie czysto odbiera piłkę Frankowskiego.

29'

Jarosław Niezgoda wypuszczony w bój przez Vesovicia, lecz młody napastnik był na spalonym.

27'

Ewidentna czerwona kartka dla Antolicia. Bez dwóch zdań. LEgia - Jaga

25'

Sytuacja z anulowaniem bramki trochę przygasiła zapał Jagiellonii. Na razie mecz zrobił się bardzo spokojny.

21'

Nie ma bramki! Sędzia po wideoweryfikacji odwołuje bramkę i odgwizduje spalonego!

20'

Trwa weryfikacja VAR. Czyżby gol Frankowskiego był nieprawidłowy?

19'

Reprezentant Polski urwał się defensywie Legii. Miał bardzo dużo miejsca i zakończył to pewnym strzałem. 1:0 dla Jagiellonii.

16'

Arkadiusz Malarz po raz kolejny świetnie broni. Tym razem uderzał Ivan Runje.

14'

Damagoj Antolić ukarany czerwoną kartką! Legia będzie grała w 10!

13'

Będzie weryfikacja VAR? Antolić zostanie ukarany żółtą czy czerwoną kartką?

11'

Co teraz wydarzyło się w polu karnym Legii! Dośrodkowanie Guilherme, ostre zamieszanie , po którym Bezjak uderzył z 5 metra! Arkadiusz Malarz znowu jednak ratuje Legię! Ależ było gorąco!

9'

Marko Vesović wszedł w Guilherme bardzo mocno i zostaje ukarany żółtą kartką.

9'

Roman Bezjak na raty rozdzielił swoje strzały, ale zostały one spokojnie zablokowane.

6'

Kolejna dobra akcja Legii. Tym razem strzał Antolicia minimalnie mija bramkę Pawełka.

3'

Błąd w komunikacji Malarza i Pazdana. Na szczęście dla kibiców Legii nic poważnego się nie stało.

2'

Pierwsza bardzo groźna sytuacja dla Legii! Marko Vesović wstrzelił w pole karne, ale Niezgoda i Eduardo minęli się z piłką!

1'

Daniel Stefański daje znak do rozpoczęcia meczu! Zaczynamy hit kolejki!

20:27

Sen o Warszawie niesie się z trybun! Pierwszy gwizdek dosłownie za moment!

20:23

20:20

Marko Vesovic kilka dni temu zaliczył swój debiut od pierwszej minuty i trzeba otwarcie powiedzieć, że był najlepszym zawodnikiem Legii. Dzisiaj Czarnogórzec zagra na zupełnie innej pozycji, gdyż zajmie miejsce na prawej obronie. Ta zmiana spowodowana jest delikatnym urazem Adama Hlouska. Z tego powodu na lewej stronie defensywy zagra Artur Jędrzejczyk, a właśnie Vesović - na prawej.

20:18

20:17

Obie drużyny od początku roku prezentują świetną formę. Legia w 3 meczach zdobyła 7 punktów, a Jagiellonia 9. Oprócz świetnych wyników ich gra wygląda świetnie. Zapowiada się więc mecz sezonu! Oby planów nie pokrzyżowała pogoda.

20:12

20:10

20:07

Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Będziemy razem przeżywać emocje związane z tym meczem!

20:05

Czas na hit kolejki! Mistrz kontra wicemistrz! Wicelider kontra lidera! Dwie najlepsze drużyny w ostatnim czasie skrzyżują miecze przy Łazienkowskiej 3! Mimo bardzo niskiej temperatury zapowiada się nie lada gratka!