Zagłębie LubinZagłębie Lubin
0 : 0
Arka GdyniaArka Gdynia
94'

Sędzia kończy mecz. Remis bezbramkowy ze wskazaniem na gospodarzy, brakowało im tylko wykończenia. dziękuje za uwagę oraz zapraszam na kolejne relacje

93'

Żółta kartka dla Esquedy

92'

Guldan był sam na sam z bramkarzem, lecz zwlekał ze strzałem i został powstrzymany. Gospodarze protestują. Sytuacją zajał się VAR i Marciniak z autu

91'

Sędzia dolicza 3 minuty

90'

Żółta kartka dla Czerwińskiego

89'

Ostatnia zmiana w Zagłębiu Pakulski za Starzyńskiego

87'

Dobra sytuacja Zagłębia, Wożniak dośrodkowuje, Mazek strzela lecz piłka szybuje ponad bramkę

81'

Ostatnia zmiana w Arce, Piesio za Bohdanowa

76'

3032 widzów dzisiaj na trybunach w Lubinie

73'

Dobra akcja Zagłębia, Starzyński dostaje piłkę na prawym skrzydle, podaje do Czerwinskiego, który wchodzi w pole karne i oddaje strzał, ale bramkarz wybija na rzut rożny

72'

Zmiana w Arce, Esqueda za Siemaszkę

67'

Kolejna zmiana w Zagłębiu Mazek za Pawłowskiego

66'

Żółta kartka dla Zbozienia, który jak Kun będzie pauzować w następnym meczu

63'

Zmiana w Zagłębiu Wożniak za Maresa

58'

Zarandia próbował się przebijać po prawej stronie boiska, ale został sfaulowany przez Pawłowskiego i rzut wolny dla goście, lecz Bohdanow posłał piłke tam gdzie nie było żadnego piłkarza...

50'

Indywidualna akcja Nalepy, przyjął piłkę, zszedł z nią do środką przed pole karne, ale był popychany i oddał słaby strzał, który bez problemów łapie bramkarz

46'

Pierwsza zmiana w Arce, Zarandia za Kuna

46'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę spotkania, od środka Arka

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę. Bezbramkowy remis, ale to gospodarze przeważają, lecz brakuje sytuacji podbramkowych. Wracamy za kilkanaście minut.

45'

Sędzia dolicza 2 minuty

45'

Żółta kartka dla Guldana, który bez kontaktu z przeciwnikiem przewrócił się i próbował łapać piłkę

42'

Żółta kartka dla Marcjanika za faul na Maresu

34'

Ale festiwal błędów w obronie Arki. Marciniak za krótko podaje do bramkarza, ten podaje wprost pod nogi Starzyńskiego, który strzelał na pusta bramkę, ale Steinbors naprawia swój błąd i rzut rożny dla gospodarzy

31'

Na murawie leży Zbozień, po starciu w polu karny Arki z Pawłowskim, lecz już się podnosi

25'

Szybka kontra Arki, wychodzili 2 na 1 ale Siemaszko za długo prowadził piłkę, obrońcy zdążyli wrócić i zablokować dośrodkowanie. Goście mają rzut rożny, ale nic z niego nie wyszło

20'

Od początku spotkania widzimy taką samą sytuację. Zagłębie dominuje, częściej utrzymuje się przy piłce i próbuje rozgrywać akcje, a Arka ogranicza się do pressingu na własnej połowie z nadzieją na szybką kontrę, choć często faulują co już skończyło się utratą bramki, lecz nieuznanej.

13'

Piłka trafiła do Bajicia, który głową podał do Guldana i szczęśliwie piłka trafia w górny róg bramki, ale zadziałał VAR, bo Bajić był na spalony. Od bramki bramkarz gości.

12'

Kolejny faul, tym razem Nalepa wszedł nakładką w Jagiełłe, rzut wolny sprzed pola karnego

9'

Grożna sytuacja w polu karnym Arki, goście są mocno cofnięci, przez co narażają się na groźne akcje Zagłębia, ale obrońcy wyjaśniają sytuacje, po po próbie strzału Starzyńskiego w polu karnym

4'

Żółta kartka dla Kuna za przypadkowe kopnięcie Jagiełły

4'

Rzut wolny dla Zagłębia w pobliżu pola karnego gdynian za faul Kuna na Jagielle, potrzebna jest pomoc medyczna

2'

Na murawie leży Jagiełło po starciu z piłkarzem Arki, ale po chwili był gotowy do gry

1'

Sędzia rozpoczyna mecz, od środka goście

17:58

Piłkarze wchodzą na murawę, a to oznacza, że za parę chwil zaczynamy!

17:38

Warto zwrócić uwagę, że do pierwszej jedenastki Arki po kontuzji powraca Rafał Siemaszko oraz pauzujący za kartki Dawid Sołdecki

17:35

W ostatniej kolejce obie drużyny odniosły porażki. Zagłębie przegrało 2:0 z Wisłą Płock, a Arka z Wisłą Kraków 3:2.

17:32

Rezerwowi Zagłębie: Forenc, Janoszka, mazek, Pakulski, Pietrzak, Wożniak, Żyra Arka: Pilarz, Socha, Sobieraj, Łukasiewicz, Zarandia, PIesio, Esqueda

17:30

Witam, zapraszam na relacje LIVE z pierwszego meczu 24 kolejki Lotto Ekstraklasy, zmierzą się w nim Zagłębie Lubin i Arka Gdynia.