Sobota, 24 lutego 2018, godz. 20:30
CracoviaCracovia
0 : 0
22:23

Mimo, że mecz zakończył się bezbramkowym remisem to był to pojedynek bardzo emocjonujący. Dużo ciekawych akcji. Teraz przynajmniej do wtorku mamy zmianę lidera!

93'

Koniec. Sędzia kończy to emocjonujące spotkanie!

89'

Jest i ostatnia zmiana. Szymon Drewniak w miejsce Javiego Hernandeza.

88'

Krzysztof Piątek zmieniony przez Nicolaia Brock-Madsena.

87'

Michał Pazdan wygrywa pojedynek główkowy w polu karnym Cracovii i zabrakło dosłownie centymetrów!

86'

Culina oddaje kompletnie nieudany strzał z dystansu.

83'

Michał Kucharczyk urwał się defensorom Cracovii, ale zagrał prosto w ręce Peskovicia.

82'

Zmiana także w Cracovii. Sergei Zenjov wchodzi a Antonini Culina wchodzi.

81'

Miroslav Radović wchodzi w miejsce Jarosława Niezgody

80'

Artur Jędrzejczyk ukarany żółtą kartką.

76'

Kasper Hamalainen próbował zaskoczyć Peskovicia z dystansu, tylko że był to strzał prosto w środek bramki.

74'

Matić Fink oddał bardzo dobry, ale minimalnie niecelny strzał.

73'

Michał Kucharczyk zmienia Sebastiana Szymańskiego.

69'

Jarosław Niezgoda fatalnie psuje świetną akcję swojej drużyny....

67'

William Remy w ostatniej chwili uprzedza Zenjova! Mało brakowało, a gracz Pasów wyszedłby sam na sam z Malarzem.

65'

Denis Rakels uderza obok bramki.

63'

Co teraz się stało! Helik ratuje gospodarzy! Obrońca Cracovii wybija piłkę z samej linii bramkowej po strzale Szymańskiego!

60'

Piłka po dograniu Vesovicia notuje pusty przelot.

59'

Teraz mamy spokojniejszy fragment gry. Legia szuka swojej okazji.

54'

Arkadiusz Malarz ratuje swoją drużynę! Krzysztof Piątek przegrywa z nim pojedynek sam na sam! To musiał być gol!

51'

Sebastian Szymański zostaje sfaulowany tuż przed polem karnym. Będzie dobra szansa dla Legii.

50'

Miroslav Covilo oddał strzał tuż sprzed pola karnego i piłka mija słupek bramki Malarza.

49'

Bardzo szalony pomysł Javiego Hernandeza i mógł wpaść bardzo piękny gol. Strzał był jednak niecelny.

47'

William Remy już na samym początku drugiej połowy ukarany żółtą kartką.

46'

Pasy zaczęli od środka drugą połowę!

46'

Eduardo Da Silva zmienia Adama Hlouska. Bardzo ofensywna zmiana Romeo Jozaka.

21:18

W pierwszej połowie lepiej wyglądała drużyna Cracovii. Przede wszystkim świetnie rozgrywają stałe fragmenty gry. Czy po przerwie sytuacja się zmieni? Zapraszamy za 15 minut!

45'

Koniec pierwszej części meczu!

44'

Krzysztof Piątek uderza głową i futbolówka minimalnie mija bramkę Malarza!

42'

Marko Vesović jednym zwodem minał dwóch rywali, oddał strzał, który jednak dobrze zostaje obroniony przez Peskovicia!

41'

Javi Hernandez wyskakuje najwyżej, ale jego strzał był bardzo słaby.

40'

Adam Hlousek przerywa kontratak Cracovii i dostaje żółtą kartkę.

38'

Obie drużyny grają bez pomysłu. Każde zagranie kończy się tak samo.

33'

Po raz kolejny Helik oddaje strzał głową, ale jeden z obrońców Legii wybija prosto z linii bramkowej!

30'

Zakotłowało się w polu karnym Legii! Michał Helik oddał strzał z bardzo blisko, ale piłka wylądowała prosto w rękawicach Malarza.

28'

Kolejna próba z dystansu. Tym razem strzał Niezgody został zablokowany.

26'

Marko Vesović wypuszcza Jarosława Niezgodę, który oddaje płaski, ale niecelny strzał.

23'

Bardzo dobra próba Sebastiana Szymańskiego z dystansu. Mało brakowało, a futbolówka ugrzęzłaby w siatce.

20'

Sebastian Szymański przypadkowo stawia stempel na nodze Finka i potrzebna jest pomoc medyczna.

17'

Obrona Cracovii tym razem dobrze zorganizowana powstrzymuje akcję Legionistów.

13'

Świetnie sklepana akcja Legii. Zabrakło troszkę dokładności na sam koniec!

12'

Szymański zagrał w pole karne z rzutu rożnego, gdzie Jędrzejczyk oddał niedokładny strzał głową. Od bramki zaczną gospodarze.

10'

Matić Fink bardzo brzydko fauluje Vesovicia i ogląda żółtą kartkę.

9'

Arkadiusz Malarz uprzedza napastników Cracovii i wyłapuje groźnie zapowiadającą się akcję.

6'

Marko Vesović świetnie podał do kolegi piętą. Później Niezogda ruszył skrzydłem, ale nie utrzymał piłki w polu.

3'

Ależ mógł paść szybki cios! Kasper Hamalainen dostał piłkę od Niezgody, ale uderzył w słupek!

1'

Bartosz Frankowski rozpoczyna pierwszą część meczu! Od środka rozpoczęli gracze Legii!

20:22

Pogoda nie rozpieszczać będzie dzisiaj zawodników obu drużyn. Jest bardzo zimno i również cały dzień padał śnieg. Zobaczymy jak sobie z tym poradzą gracze obu klubów.

20:18

Legia wychodzi na ten mecz w zmienionym składzie w porównaniu do ostatniego meczu. Swój debiut w pierwszym składzie zanotuje Marko Vesović. Czy Czarnogórzec udowodni swoje umiejętności!?

20:14

20:09

Legia dzisiaj jest podwójnie zmotywowana! Po wczorajszej wygranej Jagiellonii mistrzowie Polski spadli na drugie miejsce w tabeli. Wiadomo, że taka pozycja nie zadowala nikogo związanego ze stołecznym klubem.

20:05

20:04

20:00

Dobry wieczór! Już za pół godzinki Cracovia na własnym stadionie gościć będzie Legię Warszawa! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!