Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
1 : 0
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
17:22

Sandecja przegrywa z Bruk-Betem i spada do strefy spadkowej! Mecz tak jak się wielu spodziewało nie porwał, ale mieliśmy kilka ciekawych akcji z obu stron. Teraz Państwa zapraszam na kolejne relacje w naszym serwisie! Będzie ich dzisiaj jeszcze kilka!

93'

koniec! Szymon Marciniak kończy to spotkanie!

91'

Jonatan Straus zostaje ukarany żółtą kartką.

88'

Ależ znakomite uderzenie Tomasza Brzyskiego! Centymetrów zabrakło do bramki kolejki!

84'

Zdecydowanie zbyt mocne dośrodkowanie Pawłowskiego.

82'

A w Sandecji Jonatan Straus zmienia Maciej Małkowskiego.

82'

Bartosz Szeliga zmienia Martina Mikovicia.

80'

Roman Gergel doszedł do dośrodkowania swojego kolegi, uderzył głową w Adriana Bastę, i po odbiciu od jego pleców piłka wpada do siatki!

79'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Adrian Basta pakuje piłkę do własnej bramki!

76'

Co teraz zrobił Stefanik! Miał pustą bramkę przed sobą, a uderzył 5 metrów nad bramką!

73'

Roman Gergel zmienia bezbarwnego Bartosza Spiączkę.

71'

Czekamy aż wydarzy się coś w tym meczu. Jak na razie to ciężko się to ogląda.

66'

1658 widzów zgromadziło się dzisiaj na stadionie w Niecieczy. Cieżko to nawet skomentować...

65'

Aleksandyr Kolew notuje kompletnie nieudane uderzenie. Od bramki zacznie Jan Mucha.

62'

Adrian Basta zmienia Filipa Piszczka.

61'

Zmiana w ekipie gospodarzy. David Guba zmieniony przez Szymona Pawłowskiego.

59'

Strzał Małkowskiego został zablokowany, ale będzie rzut rożny dla gości.

57'

Kilka prób z rzędu dośrodkowań Rafała Grzelaka. Każde kończy się bez większego zagrożenia.

54'

Dobry strzał z dystansu Śpiączki pada łupem Michała Gliwy.

50'

Dośrodkowanie w pole karne Sandecji i spokojnie łapie piłkę Gliwa.

47'

Wojciech Trochim miał szanse z rzutu wolnego, ale uderzył prosto w mur.

46'

Samuel Stefanik próbował uderzyć z bardzo ostrego kąta! Było naprawdę groźnie.

46'

Wracamy na stadion w Niecieczy! Czy ktoś zdoła wznieść się na odpowiedni poziom, aby wygrać ten mecz?

46'

Adrian Danek zostaje w szatni. W jego miejsce wchodzi Wojciech Trochim.

16:16

Mecz jest wyrównany. Bruk-Bet miała więcej z gry na początku i na końcu tej pierwszej połowy. Na razie jest bez goli, ale jeżeli tempo się utrzyma to na pewno coś wpadnie!

46'

Koniec pierwszej odsłony tego meczu!

45'

Michał Gliwa świetnie broni dobry strzał rywala! Było bardzo blisko, a wpadły gol do szatni!

42'

Łukasz Piątek miał okazje na strzał z 6 metra, ale kończy to bardzo źle. Piłka ląduje bardzo wysoko ponad bramką.

37'

Przeciągnięte dośrodkowanie Tomasza Brzystkiego. Od bramki zacznie Jan Mucha.

33'

Dávid Guba fatalnie wrzuca w pole karne.... kompletnie zmarnowana okazja.

29'

Teraz zakotłowało się pod bramką Jana Muchy, całą akcję fatalnym strzałem zamknął Małkowski.

24'

Tomasz Brzyski dokładnie dośrodkował w pole karne Bruk-Betu i bardzo bliski dobrego strzału był Filip Piszczek!

21'

Aleksandyr Kolew wyszedł sam na sam z Janem Muchą, ale uderzył prosto w golkipera gospodarzy! Ależ zmarnowana okazja!

18'

Tomasz Brzyski sprytnie odnalazł Kolewa w polu karnym, tylko że Bułgar był na spalonym.

15'

Dávid Guba po indywidualnej akcji dogrywa w pole karne, tylko że piłka notuje pusty przelot. Nikt nie zamknął akcji.

13'

Znowu niezła okazja dla Bruk-Betu. Tym razem dośrodkowywał Stefanik.

10'

Łukasz Piątek płasko dograł w pole karne, gdzie zrobiło się niemałe zamieszanie! Udało się jednak wybić piłkę i uspokoić sytuacje.

9'

Miković został sfaulowany tuż przed polem karnym rywala. Będzie szansa na zdobycie bramki!

7'

Samuel Stefanik ruszył w strone pola karnego Sandecji, ale zostaje złapany na spalonym

5'

Początek meczu bardzo chaotyczny. Obie ekipy zupełnie bez pomysłu. Podania są bardzo niedokładne.

1'

Dośrodkowanie Rafała Grzelaka, lecz górą we własnym polu karnym byli gracze gości.

1'

Szymon Marciniak dał znak i zaczęliśmy ten pojedynek!

15:28

Nielicznie zebrani kibice Bruk-Betu odśpiewują hymn swojej drużyny, a na murawie czas na przywitanie kapitanów.

15:23

Obie drużyny są dzisiaj bardzo zmotywowane. Przegrany może po tej kolejce stać się czerwoną latarnią ligi. Ciężko, więc wypatrywać faworyta tego pojedynku. Oby obie ekipy wzniosły się na wyżyny swoich umiejętności.

15:18

Kto dzisiaj urwie 3 punkty!?

15:16

Obie drużyny od jakiegoś czasu prezentują bardzo niski poziom. Nie ma co tego ukrywać. Sandecja nie wygrała od września ubiegłego roku, a Bruk-Bet po nowym roku ugrzązł w strefie spadkowej.

15:13

15:10

Swój debiut na ławce trenerskiej Bruk-Betu zanotuje dzisiaj Jacek Zieliński. Doświadczony szkoleniowiec prowadził już wiele drużyn w Lotto Ekstraklasie. Czy teraz da radę uratować najwyższą klasę rozgrywkową dla Niecieczy?

15:06

15:04

15:01

Z tej strony wita się z Państwem Bartłomiej Modzelewski! Serdecznie zapraszam na relację LIVE z tego meczu!

15:00

Rozpoczynamy kolejny dzień z Lotto Ekstraklasą! Tym razem czas na mecz, który potocznie nazwano derbami Niecieczy! Obie drużyny rozgrywają swoje mecze na tym samy stadionie, ale dzisiaj w roli gospodarzy występuje zespól Bruk-Betu. Czy to da im na tyle przewagi, że uda się wygrać pojedynek z Sandecją?