Korona KielceKorona Kielce
17:23

Na dzisiaj to wszystko dziękuję serdecznie na uwagę!

17:22

Nie ma wątpliwości. Korona była drużyną lepszą i wyniki meczu jest absolutnie zasłużony! Zwłaszcza w drugiej połowie zawodnicy Korony zdominowali piłkarzy gospodarzy i mogą po dzisiejszym starciu dopisać sobie z czystym sumieniem trzy punkty!

93'

Koniec spotkania!!!

90'

Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

87'

Rezerwowy zawodnik Korony postawił kropkę nad i w dzisiejszym spotkaniu!!!

87'

GOOOOOOOOL!!!! Możdżeń!!!!!!

84'

Zmiana również w drużynie gospodarzy. Murawę opuścił Piątek, w jego miejsce na placu gry zameldował się Jajantovic.

83'

Czas na kolejne zmiany. Murawę opuszcza Cvijanovic. w jego miejscu na murawie pojawia się Janjić.

80'

Czas na kolejną zmianę. Tym razem w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Pawłowski, zaś w jego miejsce melduje się na murawie Gergel.

78'

Zmiana w drużynie gości. W miejsce Petraka na boisku pojawił się Możdżeń.

77'

Bardzo brzydki faul Grzelaka na Cvijanovicu! Zasłużona żółta kartka!

74'

Trener Bartoszek decyduje się na zmianę. Murawę opuszcza Śpiączka w jego miejsce na boisku pojawia się Guba.

72'

Piękne dogranie na wolne pole od Cvijanovicia i Jacek Kiełb, który jeszcze minął obrońce i szczęśliwie umieścił piłkę w siatce!

72'

GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Jacek Kiełb!!!!!

71'

Korona ponownie przejęła inicjatywę w tym meczu. Termalika nie ma pomysłu na stworzenie sobie klarownej sytuacji.

67'

Mamy pierwszą zmianę w dzisiejszym meczu. Boisko opuszcza Jukić. W jego miejsce na murawie pojawia się Cebula.

61'

Nieco wyrównało nam się spotkanie w kolejnych minutach. Można powiedzieć, że druga połowa przypomina nam niemal identyczny przebieg zdarzeń jak pierwsza. Korona od początku ruszyła na przeciwnika, zaś z każdą kolejną minutą do głosu zaczynają dochodzić gospodarze.

54'

Wciąż w przewadze zawodnicy Korony, którzy od pierwszych minut drugiej części spotkania dużo częściej znajdują się na połowie boiska gospodarzy.

54'

51'

Zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie, pierwsze minuty spotkania należą do gości.

48'

Mocny strzał Petraka z pół woleja przeleciał nad poprzeczką.

47'

Obie drużyny rozpoczęły drugą część spotkania w identycznych składach.

46'

I na dzień dobry szukał dłuższego słupka Jacek Kiełb uderzając futbolówkę obok bramki gospodarzy.

45'

Czas na drugą część spotkania!!!

16:23

W przerwie dla tych, co nie widzieli. Dariusz Trela uczy jak nie należy wybijać piłki z własnego pola karnego.

16:18

Wracamy za kwadrans! Czekają nas z pewnością spore emocje!

16:18

Cóż, Korona prowadzi do przerwy 1:0 grając w pierwszych minutach zdecydowanie lepiej od swoich przeciwników. W końcowej części spotkania pierwszej połowy to Termalika doszła do głosu i gdyby lepszą skutecznością popisali podopieczni trenera Bartosza to z pewnością mielibyśmy do przerwy wynik remisowy.

46'

Koniec pierwszej części spotkania!!!

42'

Ależ piękna akcja Termalki, którą zmarnował Pawłowski!!! Strzał pomocnika Termaliki minął słupek strzeżony przez bramkarza gości o parę centymetrów!!!

40'

Sędzia pokazuje kolejny żółty kartonik. Tym razem ukarany Petrak.

38'

Niezły strzał Śpiączki, który po dograniu w pole karne przez Pawłowskiego uderzył futolówkę z pierwszej piłki.

37'

Taktyczny faul Kallaste. Sędzia nie mógł postąpić inaczej.

35'

Coraz odważniej próbują atakować gospodarze, którzy powoli zaczęli dochodzić do głosu w dzisiejszym meczu.

31'

Sędzia pokazuje pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym meczu. Żółtkiem ukarany Łukasz Piątek.

30'

Niezły, mocny sytuacyjny strzał Jukicia przelatuje obok bramki Treli.

27'

Uderzenie Piątka lewą nogą z dystansu przelatuje obok bramki.

26'

Strzał Dejmka po dośrodkowaniu w pole karne z rzutu wolnego pewnie wybronił Trela.

25'

Widać dużą łatwość w kreowaniu akcji przez gości, którzy grają dokładnie z głową.

21'

Jak do tej pory piłkarze Korny wyglądają zdecydowanie lepiej na tle swoich przeciwników. Prowadzenie Korony absolutnie zasłużone.

17'

Zobaczymy jak zareagują na straconą bramkę w pierwszym kwadransie spotkania gospodarze.

15'

Ależ koszmarny błąd popełnił bramkarz Termaliki!!! Trela próbującą wybić piłkę został zblokowany przez napastnika Korny, który doskoczył do bramkarza!!! Piłka odbiła się od Kaczarawy i bezpośrednio wpadła do bramki!!!

14'

GOOOOOOOOOOOOL!!!! KACZARAWA!!!!

12'

Ależ miał znakomitą szansę Kaczarawa!!! Doskonałe prostopadłe na dobieg od Cvijanovicia otrzymał napastnik Korony. Prób lobu bramkarza gospodarzy była jednak nieudana i piłka po strzale Kaczarwy ląduje obok słupka!

9'

Świetnie znalazł się przed polem karnym Petrak. Uderzenie zawodnika Korony wybronił jednak Trela. Mieliśmy pierwszy celny strzał na bramkę w dzisiejszym meczu.

6'

Próba lobowania Alomerovicia przez Śpiączkę z kilkudziesięciu metrów kompletnie nieudana.

4'

Od pierwszych minut spotkania odważnie ruszyli gospodarze.

1'

Sędzie główny spotkania pan Tomasz Kwiatkowski daje sygnał do rozpoczęcia meczu! Zaczynamy!

15:22

Czy dzisiejszego popołudnia zawodnicy Bruk-Betu będą w stanie się zrewanżować? Już za parę minut rozpoczniemy dzisiejsze zawody!

15:20

W pierwszym starciu obu drużyn trzy punkty padły łupem zawodników z Kielc, którzy na własnym obiekcie pokonali Termalikę 2:1.

15:17

Dzisiejszy mecz będzie szczególnym spotkaniem dla Marcina Bartoszka obecnego szkoleniowca Słoni, który w zeszłym sezonie trenując Koronę Kielce zajął z nią historyczne 5. miejsce na koniec rozgrywek.

15:15

Dzisiejszego popołudnia będę miał przyjemność relacjonować dla państwa pierwsze niedzielne spotkanie 22. kolejki Lotto Ekstraklasy. Termalika Bruk-Bet podejmie na własnym obiekcie zawodników Korony Kielce.