1. połowa0 : 2
22:23

Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak!

93'

Koniec meczu! Derby Mazowsza dla Wisły Płock! Goście rewanżują się za sierpniową porażkę u siebie i niespodziewanie pokonują Legię przy Łazienkowskiej!

91'

Druga połowa zostaje przedłużona o trzy minuty.

90'

Giorgi Merebaszwili mija całą obronę Legii, po czym wystawia piłkę... trudno powiedzieć komu. Po chwili przejmują ją gospodarze.

88'

Alan Uryga zmienia Damiana Szymańskiego na ostatnie minuty meczu.

86'

Już za chwile ostatnia zmiana w zespole płockiej Wisły.

84'

Spora kontrowersja w polu karnym Wisły - wszyscy zawodnicy Legii ruszyli do arbitra, by wskazać, że należy im się rzut karny po zagraniu ręką jednego z gości. Sędzia nie decyduje się na reakcję.

82'

13721 kibiców ogląda potyczkę Legii z Wisłą Płock przy Łazienkowskiej 3.

81'

Nico Varela opuścił już boisko, zmienił go Jakub Łukowski.

79'

Za chwilę druga zmiana w zespole Wisły.

77'

Rzut rożny dla Legii po zablokowanym dośrodkowaniu Michała Kucharczyka.

75'

Co ciekawe, od początku drugiej połowy na prawej obronie gra Michał Kucharczyk. Widać, że nie jest przygotowany do gry na tej pozycji, nie jest pewny w swoich interwencjach, popełnia sporo błędów.

73'

Seweryn Kiełpin zatrzymuje dośrodkowanie Sebastiana Szymańskiego z rzutu wolnego.

71'

Pierwsza zmiana w Wiśle. Damian Rasak zmienia Semira Stilicia. Dobre zawody Bośniaka.

69'

Niezłe dośrodkowanie Michała Kucharczyka z prawej strony boiska, do piłki dopada Armando Sadiku. Albańczyk uderza tuż obok słupka!

67'

Semir Stilić! Bośniak próbował przelobować Arkadiusza Malarza, gospodarze mają szczęście, że nie trafił w bramkę!

65'

Jose Kante na spalonym po podaniu Semira Stilicia.

63'

Kartką za przedłużanie gry ukarany zostaje także Seweryn Kiełpin.

61'

Thibault Moulin fauluje Semira Stilicia i zostaje ukarany żółtą kartką.

60'

Ostatnia zmiana w Legii. Boisko opuścił Guilherme, żegnany przez kibiców owacją na stojąco. Zmienia go Armando Sadiku.

58'

Michał Kopczyński faulowany na własnej połowie w trakcie akcji Wisły.

56'

Legioniści utrzymują się przy piłce znacznie dłużej niż piłkarze Wisły, ale kompletnie nic z tego nie wynika.

54'

Seweryn Kiełpin efektownie paruje ponad bramkę strzał głową Jarosława Niezgody.

52'

Goście kontrolują wydarzenia na boisku na początku drugiej połowy.

50'

Legia miała jeszcze rzut rożny, ale nic z tego - przy piłce już piłkarze Jerzego Brzęczka.

49'

Dominik Furman z żółtą kartką za ostry faul na Thibault Moulin przed polem karnym Wisły.

48'

Po kornerze na bramkę Legii uderzał Adam Dźwigała, mocny strzał trafia wprost w rękawice Arkadiusza Malarza.

47'

Rzut rożny dla piłkarzy z Płocka.

46'

Mecz wznowiony, piłkę ma Wisła Płock.

46'

Druga zmiana w Legii już w przerwie. Sebastian Szymański zmienia Łukasza Brozia.

21:18

Legia gra o niebo lepiej niż w meczu z Piastem, dominuje, ale w wyniku katastrofalnych błędów w defensywie przegrywa dwoma bramkami. W drugiej połowie gospodarze muszą zdecydowanie poprawić skuteczność.

45'

Koniec pierwszej połowy - do przerwy goście prowadzą w Warszawie dwoma bramkami.

45'

Pierwsza połowa zostaje przedłużona o trzy minuty.

43'

To już końcówka pierwszej części meczu, a Legia wciąż bije głową w mur.

41'

Michał Kucharczyk w sytuacji sam na sam z Sewerynem Kiełpinem trafia wprost w niego!

39'

Cristian Pasquato zmienia Kaspra Hamalainena. Dziwna decyzja trenera, z murawy zejść powinien raczej Michał Kopczyński.

38'

Zanosi się na pierwszą zmianę w Legii.

37'

Kasper Hamalainen główkuje w poprzeczkę bramki gości!

35'

Tym razem prawy obrońca Legii zdecydowanie przeciągnął swoje "dośrodkowanie". Grę wznowi golkiper drużyny z Płocka.

33'

Łukasz Broź przytomnie dośrodkowywał w kierunku ustawionego pod bramką Adama Hlouska, ale piłkę przejął w porę Seweryn Kiełpin.

31'

Legia przeważa i to zdecydowanie, ale gra bardzo nerwowo w obronie, przez co przegrywa dwoma bramkami. Gospodarze potrzebują jak najszybciej trafić do siatki, jeśli chcą myśleć o zwycięstwie.

29'

Dominik Furman wybija dośrodkowanie Michała Kucharczyka poza linię końcową, Legia ma rzut rożny.

27'

Rzut wolny dla Legii po faulu na Guilherme około 30 metrów od bramki Wisły.

25'

Wracamy do gry - Seweryn Kiełpin znakomicie broni mocne uderzenie Jarosława Niezgody z półwoleja!

23'

Gra zostaje przerwana - na murawie z bólu zwija się Arkadiusz Reca.

21'

Winą za drugiego gola obarczyć należy Michała Kopczyńskiego, który zaliczył kompromitującą stratę piłki.

19'

Co tu się dzieje? Goście wyprowadzili znakomitą kontrę, kończąc ją podaniem prostopadłym do linii końcowej. Piłkę pechowo do własnej bramki skierował Jakub Czerwiński - to nie jest dzień stoperów Legii!

16'

Adam Dźwigała z kartką za faul na Michale Kucharczyku.

17'

To już nie jest niespodzianka, to sensacja na Łazienkowskiej! Jakub Czerwiński z bramką samobójczą!

15'

Damian Szymański z żółtą kartką za ostre wejście w nogi wybijającego piłkę Jakuba Czerwińskiego.

14'

Semir Stilić faulowany przy linii bocznej boiska.

12'

Legia próbuje odpowiedzieć! Strzał głową na bramkę oddawał Inaki Astiz, ale fantastyczną interwencją popisał się Seweryn Kiełpin!

10'

Nico Varela wyprowadza Wisłę Płock na prowadzenie pewnym strzałem w środek bramki!

9'

A jednak - rzut karny dla Wisły Płock!

8'

Czeka nas wideoweryfikacja!

7'

Jeden z zawodników Wisły Płock pada w polu karnym Legii w starciu z Inakim Astizem, ale sędzia nie odgwizdał jedenastki.

6'

Nafciarze swoją grę próbują dziś opierać na długich podaniach prostopadłych na połowie Legii.

4'

Wisła odpowiada podaniem do Jose Kante przy linii bocznej, zawodnik gości nie opanował piłki i opuściła ona boisko.

2'

Mocne podanie od Thibault Moulin, pierwszy strzał w meczu oddaje Jarosław Niezgoda, który z ostrego kąta posyła piłkę obok bramki.

1'

Zaczynamy spotkanie, piłkę ma Legia Warszawa!

20:27

Oba zespoły już na murawie.

20:25

Za nami Sen o Warszawie, czekamy już tylko na zawodników!

20:23

Guilherme rozegra dziś swój 150. mecz w barwach Legii, to będzie jego ostatnie spotkanie w barwach Wojskowych.

20:20

W składzie na dzisiejszy mecz wobec absencji Michała Pazdana i Macieja Dąbrowskiego znaleźli się Inaki Astiz oraz Jakub Czerwiński. Do tej pory nie mieliśmy okazji oglądać tej pary stoperów grających obok siebie w tym sezonie.

20:15

Derby Mazowsza przyciągnęły na stadion dużą liczbę kibiców - przy Łazienkowskiej ma się ich dzisiaj pojawić około 15 tysięcy.

20:10

Rezerwowi Wisły: Bartłomiej Gradecki, Alan Uryga, Kamil Sylwestrzak, Patryk Stępiński, Kamil Biliński, Damian Rasak i Jakub Łukowski.

20:05

Rezerwowi Legii: Radosław Cierzniak, Tomasz Jodłowiec, Krzysztof Mączyński, Cristian Pasquato, Mateusz Żyro, Sebastian Szymański i Armando Sadiku.

20:00

Na stadionie Legii zjawiła się już grupa sympatyków Wisły Płock, która wypełnia sektor gości.

19:55

Sędzią dzisiejszego meczu będzie pan Tomasz Musiał.

19:50

Rozpoczęła się właśnie rozgrzewka, do meczu pozostało 40 minut.

19:45

Dobry wieczór Państwu, z tej strony Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu Legia Warszawa - Wisła Płock!