Lech PoznańLech Poznań
19:58

Serdecznie dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje LIVE w naszym serwisie!

19:57

Lech remisuje 0-0 z Zagłębiem i utrzymuje się na 4 pozycji w tabeli. Gra Kolejorza dalej nie przekonuje i jeżeli nic się nie zmieni ciężko walczyć będzie o mistrzostwo.

98'

Koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

96'

Nicklas Barkroth miał znakomitą okazję do zdobycia bramki, ale zostaje zablokowany! Poprawka leci na bramką! Mógł być bohaterem!

94'

Rafał Janicki ogląda drugą żółtą kartkę i Lech musi kończyć ten mecz w 10!

91'

Aż 8 minut doliczone do tego meczu!

90'

Czerwiński przegrywa pojedynek biegowy z Jóźwiakiem i Zagłębie traci szansę na zdobycie bramki.

89'

Czy któraś drużyna zdoła przełamać defensywę rywali i zdobyć upragnioną bramkę?

86'

Bramkarz Lecha trochę przymroczony, ale wraca do gry.

84'

Ależ zamieszanie w polu karnym Lecha! Jak to możliwe, że nikt nie zdołał wpakować piłki do siatki!? Jeszcze Matus Putnocky mocno ucierpiał w tej sytuacji.

81'

Jakub Świerczok uderza z dystansu, jednak prosto w boczną siatkę.

80'

Bartłomiej Pawłowski uderza prosto w mur.....

79'

Bardzo groźna sytuacja dla gospodarzy. Bartłomiej Pawłowski faulowany na ok. 25 metrze od bramki rywala!

77'

Ostatnia zmiana w ekipie gości. Dennis Rakels opuszcza murawę, a melduje się na niej Christian Gytkjaer.

76'

Patryk Tuszyński ambitnie walczył o piłkę w polu karnym, ale twardo na nogach stał Łukasz Trałka dobrze interweniuje

74'

Wołodymyr Kostewycz popędził lewą flanką, ale zabrakło mu trochę szybkości aby dogonić piłkę i jeszcze ją dograć lepiej ustawionym kolegom.

72'

70'

Nie ma rzutu karnego! Sędzia Jarosław Przybył po długiej weryfikacji odwołuje swoją decyzję! Bardzo długo to trwało.

68'

Będzie interwencja systemu VAR.

67'

Rzut karny dla Zagłębia! Bartłomiej Pawłowski faulowany w polu karnym rywala!

64'

Zbyt mocne dośrodkowanie Bartłomiej Pawłowskiego i Patryk Tuszyński był bez szans, aby dopaść do futbolówki.

64'

Nicklas Barkroth zmienia Radosława Majewskiego.

63'

Rafał Janicki ogląda żółtą kartkę za faul taktyczny.

62'

Strzały (strzały celne):
Lech Poznań 10 (3) Zagłębie Lubin 3 (3)

61'

Radosław Majewski uderza z rzutu wolnego prosto w Polacka. Nie miał z tym żadnego problemu bramkarz Miedziowych.

58'

Zmiana w Kolejorzu. Martio Situm schodzi, a Kamil Józwiak wchodzi.

56'

Po mocnym początku Lecha gra znowu nam przygasła. Wymiana podań w formacji defensywnej to nie jest to czego oczekują kibice zgromadzeni na stadionie.

52'

Pierwsza zmiana tego meczu. Patryk Tuszyński zmienia Krzysztofa Janusa.

52'

Łukasz Trałka ukarany żółtym kartonikiem. Zdecydowanie zasłużona kara.

48'

Ależ interwencja Martina Polacka! Łukasz Trałka uderzył głową i z samej linii wyciąga futbolówkę bramkarz gospodarzy!

47'

Dario Situm zostaje zablokowany przez Alana Czerwińskiego i będziemy mięc rzut rożny.

46'

Obie drużyny bez zmian. Sędzia dał znak, więc możemy rozpoczynać drugą część meczu!

18:47

Obie drużyny miały swoje okazję, lecz nie potrafiły ich wykorzystać. Nie oglądamy super porywającego widowiska, ale jeszcze jest druga połowa!

46'

Sędzia kończy pierwszą część meczu.

45'

Łukasz Janoszka pakuje piłkę do bramki, ale sędzia liniowy podnosi chorągiewkę! Była interwencja sędziów z wozu VAR, ale tylko potwierdzili tą decyzję!

42'

Obie drużyny mocno zwolniły tempo i po prostu wymieniają między sobą podania.

37'

Żółta kartka dla Dennisa Rakelsa.

36'

Ależ huknął z dystansu Darko Jevitić! Na razie jednak bohaterami są bramkarze, gdyż teraz świetnie broni Martin Polacek!

35'

Zdecydowanie najlepsza okazja tego meczu! Krzysztof Janus zbiegł na bliższy słupek, uderzył głową z 5 metra, ale świetnie broni Putnocky!

33'

Jakub Świerczok spokojnie został zatrzymany przez Dilavera. Dobra interwencja gracza z Poznania.

29'

Kolejna żółta kartka dla gracza gospodarzy. Tym razem ukarany Alan Czerwiński.

26'

Sasa Balić ukarany żółtą kartką.

24'

Kiks Roberta Gumnego w 16 rywala. Koledzy czekali na podanie swojego młodszego kolegi.

22'

Zamieszanie w polu karnym Zagłebia, ale Mario Situm uderza zdecydowanie zbyt mocno.

20'

Kompletnie nieudane uderzenie Radosława Majewskiego. Polacek tylko odprowadził futbolówkę wzrokiem.

18'

Przez ostatnie kilka minut gra obu drużyn wygląda niczym w A-klasie. Przebitki, które zazwyczaj kończą się faulem albo autem.

13'

Zabrakło precyzji Łukaszowi Janoszcze przy zagraniu do Krzysztofa Janusa. Szkoda, bo jego kolega już czaił się aby dobić piłkę do pustej bramki.

11'

Bardzo dobre uderzenie głową oddaje Sasa Balić, lecz piłka trafia prosto w bramkarza Lecha!

10'

Bardzo ładne prostopadłe podanie Adama Matuszczyka do Alana Czerwińskiego! Prawy obrońca gospodarzy zostaje jednak zablokowany.

8'

Strzał Jakuba Świerczoka zbyt lekki. Spokojnie broni Matus Putnocky.

5'

Dennis Rakels zagubił się przy przyjęciu piłki w polu karnym rywala i Lech traci posiadanie.

2'

Pierwsze dośrodkowanie zostaje spokojnie wyłapane przez Martina Polacka.

1'

Od środka pierwszym kopnięciem grę rozpoczęli zawodnicy Zagłębia!

17:57

Obie drużyny już na murawie! Kibice Zagłębia głośno witają swoich ulubieńców!

17:48

W ekipie Lecha Poznań brakuje oczywiście Macieja Makuszewskiego. Reprezentant Polski niestety doznał poważnej kontuzji i będzie niedostępny do gry przez 6-9 miesięcy. Życzymy zdrowia.

17:45

17:42

Dzisiaj może dojść do bardzo historycznej chwili w klubie z Lubina. Jakub Świerczok zdobywając hat-tricka w poprzednim spotkaniu wyrównał rekord zdobytych bramek przez gracza Zagłębia w jednym sezonie . Dzisiaj wystarczy, że raz wpisze się na listę strzelców i rekord z sezonu 92/93 zostanie pobity.

17:40

Obie drużyny znajdują się aktualnie w górnej części tabeli. Lech z 32 punktami zajmuje 4 miejsce. Natomiast Zagłębie ma tych oczek o 4 mniej i okupuje 7 lokatę.