1. połowa2 : 2
94'

Koniec meczu. Wisła zremisowala z Sandecją 2-2.

94'

Szymański miał praktycznie stuprocentową sytuację. Będąc praktycznie sam na sam uderzył obok bramki.

91'

Spory chaos pod bramka Gliwy, ale koniec końców Sączersom udało się cało wyjść z opresji.

90'

Lukas Kuban zastąpił jeszcze Wojciecha Trochima.

89'

Skuteczna interwencja Gliwy po strzale z lewej strony.

88'

Kolev dobrze zachował się pod własną bramką, wyprowadzając piłce po dośrodkowaniu Wisły z rzutu wolnego.

88'

88'

87'

Dośrodkowanie Mraza z rzutu wolnego, strzał Trochima i interwencja Kiełpina.

85'

Piłka wymsknęła się Trochimowi spod nóg i jeden z wiślaków szukał szczęścia strzałem na bramki Gliwy. Nieskutecznie.

84'

Jose Kante opuścił już boisko. W jego miejsce Kamil Biliński.

83'

Piszczek ruszył prawym skrzydłem do przodu, lecz przegrał pojedynek pod polem karnym Wisły z Recą.

83'

Trochim próbował wrzucić piłkę z prawej strony na Dudzica. Pomocnik nie zdołał odebrać piłki.

82'

Szufryn poradził sobie z płaskim podaniem pod bramkę Sandecji. wybijając pilkę oddalił zagrożenie po rajdzie Michalaka.

79'

Mraz dośrodkowywał z kornera. Po stałym fragmencie gry Sączersi oddali strzał nad poprzeczką.

78'

Po wrzutce z lewej strony, jeden z obrońców Wisły wybił piłkę na korner.

77'

A Filip Piszczek zagra w miejsce Macieja Małkowskiego.

76'

Dominik Furman zastąpił Damiana Rasaka.

75'

Niewiele dzieje się w ostatnich minutach w Płocku. Nafciarze próbują wrzutek, lecz nie potrafią stworzyć niczego groźnego.

73'

Stilić wykonywał rzut wolny. Wrzucił piłkę na Michalaka, a ten uderzył minimalnie niecelnie.

72'

Dobry powrót Dudzica. Pomocnik po raz kolejny uratował swój zespół.

71'

Konrad Michalak zastąpił Nico Varelę.

70'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego bliski wpisania się na listę strzelców był Szymański. Zabrakło centymetrów.

68'

W drugiej połowie można obserwować sporo gry w środku pola. Dużo wymian podań i tylko kilka prób strzałów.

66'

Trochim próbował wyjść z akcją, lecz został sfaulowany przez jednego z rywali.

65'

płocczanie próbowali wyjść z kolejną akcją, ale dobrze na własną połowe powrócił Dudzic.

63'

Niecelne uderzenie Koleva głową po wrzutce Małkowskiego z lewej strony.

63'

Bartłomiej Dudzic pierwszym z rezerwowych, którzy pojawili się dziś na murawie. Zmienił Adriana Danka.

62'

Jose Kante obejrzał żółtą kartkę po starciu z Baranem.

60'

Płaskie podanie Kasprzaka w pole karne, Kolev odwrócił się z piłką z przeciwnikiem na plecach i zagrał do Trochima. Strzał nad poprzeczką.

59'

Stilić wysokim podaniem skierował piłkę w pole karne, gdzie już czaił się Kante. Skuteczna interwencja Gliwy.

58'

Żółtą kartkę obejrzał Nico Varela. Ucierpiał Szufryn.

57'

Trochim z dystansu na wprost do bramki. Skuteczna interwencja Kiełpina.

56'

Odważne wyjście Kiełpina. Golkiper powstrzymał Koleva przed oddaniem strzału.

55'

Varela otrzymał piłkę pod polem karnym, lecz wszelkie próby dogrania pod bramkę spaliły na panewce.

53'

Sandecja pędziła prawym skrzydłem, lecz nie zdołala stworzyć sytuacji strzeleckiej.

51'

Rzut wolny dla Sandecji. Piłka zatrzymała się na murze.

48'

Wysokie podanie Danka w kierunku Koleva. Napastnik uciekł rywalom, oddał futbolówkę z powrotem do Danka. Ten nie zdołał podac do Trochima.

46'

Nafciarze rozpoczęli drugą część gry.

47'

Koniec pierwszej połowy. W Płocku do przerwy 2-2.

45'

Wisła otoczyła pole karne Sandecji. Wymiana podań i kolejne próby wrzutek przyniosły im rzut rożny. Stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia pod bramką Gliwy.

44'

I kolejny rzut wolny dla Wisły. Niecelne uderzenie na bramkę Gliwy.

42'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego wybił z własnego pola karnego Kasprzak.

40'

Nafciarze popędzili lewym skrzydłem. Udało im się wywalczyć korner.

39'

Kolev nie zdołał dojśc do piłki po wrzutce Małkowskiego.

37'

GOL! Adrian Danek mocnym strzałem na dalszy słupek dał Sandecji wyrównanie.

36'

Baran założył w środku pola siatkę Merebashvilemu. Rozpoczęło to atak Sandecji prawym skrzydłem. Sporo walki, lecz oba dośrodkowania w kierunku Koleva nie dotarły do adresata.

34'

Rzut wolny wykonywał Merebashvili. Tym razem defensorzy Sandecji poradzili sobie ze stałym fragmentem gry.

34'

Merebashvili sfaulowany pod polem karnym Sandecji. Za moment będzie rzut wolny dla Nafciarzy.

32'

Po bardzo mocnym początku, teraz Sandecja nieco siadła. Wisła zaczęła wychodzić z coraz odważniejszymi atakami, dzięki czemu szybko zdobyła dwa gole.

31'

GOL! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego najlepiej w polu karnym odnalazł się Damian Szymański. Pomocnik wpakował piłkę do siatki. To jego drugi mecz z bramką z rzędu.

29'

Faul na połowie Sandecji i Nafciarze będą mieli kolejny rzut wolny.

28'

Merebashvili otrzymał piłkę w polu karnym i bez zwłoki uderzył na bramkę Gliwy. Defensywa Sandecji nieco zaskoczona.

27'

GOL! Giorgi Merebashvili wyrównuje strzałem po ziemi z pola karnego.

27'

Rzut wolny dla Sandecji. Bezpośrednie uderzenie Trochima prosto w ręce Kiełpina.

26'

Trochim dryblingiem zmylił dwóch przeciwników, by w końcu podać do Małkowskiego. Ten jednak stracił piłkę.

25'

I znowu sporo wymiany podań w środku pola. Żadna z ekip nie potrafi zdominować przeciwnika.

23'

Reca pomknął lewym skrzydłem, lecz najpierw został zahamowany przez Bastę, a druga z jego prób okazała się niecelną.

23'

Merebashvili rozpoczął kontratak Wisły. Podał w kierunku Kante. Świetny powrót Kasprzaka nie pozwolił napastnikowi na strzał.

22'

Skuteczna interwencja Kiełpina. Danek próbował dośrodkować w kierunku Koleva.

20'

Po dośrodkowaniu z rogu zrobiło się bardzo groźnie pod bramką Wisły. Najpierw próbował Kasprzak, później z przewrotki także Kolev. Tym razem zabrakło szczęścia.

19'

Dwójkowa akcja Trochima z Kasprzakiem przyniosła korner Sączersom.

18'

Stilić uderzał z rzutu wolnego, lecz dośrodkowanie nie mogło zagrozić Gliwie.

18'

Teraz zgromadzeni na trybunach kibice obserwują spory gry w środku pola. Nafciarze nie pozwalają już rywalom na tak wiele.

16'

Dobry powrót Danka. Powstrzymał Varelę przed atakiem skrzydłem.

14'

Rzut rożny w wykonaniu Sandecji nie przyniósł zagrożenia pod bramką Kiełpina.

13'

Szybki atak Sączersów i mamy rzut rożny dla gości.

12'

Rzut wolny dla Wisły wykonywał Varela. Zbyt mocna wrzutka i piłka wyleciała za linię końcową.

11'

Nafciarze nieśmiało weszli na połowe Sandecji. Wymienili kilka podań i wywalczyli rzut wolny.

10'

I znowu na połowie przeciwnika pokazał się Trochim. Podał do Danka, ten jednak nie zdołał celnie skierować futbolówki w kierunku Koleva.

8'

Danek pomknął skrzydłem, lecz pod polem karnym stracił piłkę. Nafciarze usiłowali wyjść z kontratakiem, lecz i to się nie powiodło.

7'

Trochim przewrócony w środku pola. Na razie Nafciarze nie radzą sobie z jego atakami.

7'

Nafciarze nadal mają problem z wymianą kilku podań z rzędu. Sandecja kontroluje przebieg gry.

5'

Trochim nie zdołał dojść do piłki po wysokiej wrzutce Mraza. Płocczanie wciąż nie wychodzą z własnej połowy.

3'

Wydawało się, że najgorsze już za płocczanami. Dośrodkowanie z lewej strony i Kolev najlepiej znalazł się pod bramką przeciwnika. Napastnik bez problemu pokonał Kiełpina.

2'

GOL! Aleksandar Kolev wyprowadza Sandecję na prowadzenie!

1'

Sączersi ruszyli prawym skrzydłem. Wrzutka w pole karne na Trochima, lecz gościom nie udało się oddać strzału.

0'

I ruszyli. Za nami pierwszy gwizdek Łukasza Szczecha!

20:29

Za nami przywitanie kapitanów - Dawida Szufryna oraz Seweryna Kiełpina, a także losowanie stron.

20:29

Michał Gliwa wyszedł na murawę w nowych butach.

20:26

Łukasz Szczech wyprowadził już obie jedenastki na murawę.

20:25

Obie ekipy zakończyły już rozgrzewki. Piłkarze spędzają teraz ostatnie chwile w szatni, a już za chwilę rozpocznie się prawdziwa piłkarska uczta!

19:55

Pierwsze tegoroczne starcie między tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Nafciarzy 1-0. Gola na wagę zwycięstwa zdobył w Niecieczy Kamil Biliński. Dzisiaj napastnik rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.

19:55

W poniedziałek po prawie dwóch latach pracy klub z Nowego Sącza opuścił Radosław Mroczkowski. W starciu z płocczanami Sączersów poprowadzi Janusz Świerad. Jest to jednak rozwiązanie jedynie tymczasowe. Kwestia nowego szkoleniowca pozostaje nierozstrzygniętą.