0 : 1
19:56

Serdecznie dziękuję za uwagę i życzę miłego wieczoru!

19:56

Legia grała w przewadze jednego gracza przez praktycznie cały mecz. Ekipę z Łazienkowskiej może cieszyć tylko wyniki, gdyż gra stała dzisiaj na bardzo niskim poziomie. Teraz kibice z Warszawy zerkać będą na Gdynię, gdyż tam Arka podejmować będzie Górnik Zabrze.

96'

Koniec! Legia w ciężkich bólach zdobywa 3 punkty i przynajmniej na kilka godzina wskakuje na pierwsze miejsce w tabeli!

96'

Michał Kucharczyk drugi raz w ciągu minuty marnuje 100% okazję. Coś nieprawdopodobnego!

95'

Jarosław Niezgoda wykłada "patelnie" Kucharczykowi, a ten fatalnie przestrzelił.

94'

Konstantin Vassiljev uderza, lecz spokojnie piłka minęła bramkę o 2 metry.

93'

Mocna centra w wykonaniu Gojko, ale znowu dobrze interweniuje Arkadiusz Malarz.

91'

Arkadiusz Malarz dobrze piąstkuje i ratuje swoją drużynę.

90'

Maciej Dąbrowski ogląda żółłty kartonik.

88'

Konstantin Vassiljev uderza z około 9 metra bardzo wysoko ponad bramką! Nie widać przewagi liczebnej Legii zupełnie.

87'

Na ostatnie minuty Cristian Pasquato wchodzi na boisko. Włoch zmienia Guilherme.

86'

Krzysztof Mączyński dobrze podaje do Jarosława Niezgody, jednak on zwalnia akcję swojej drużyny podając Kucharczykowi za plecy.

84'

Kuriozalna sytuacja. Arkadiusz Malarz "nabił" Macieja Jankowskiego i piłka minimalnie minęła bramkę Legii.

81'

A w Legii schodzi Michał Pazdan, który robi miejsce dla Inakiego Astiza.

81'

Zmiany w obu zespołach. Martin Bukata zmieniony przez Denisa Gojko jeżeli chodzi o gospodarzy.

79'

Vassiljev dogrywa w pole karne, ale dobrze interweniuje Michał Pazdan. Słabo wygląda dzisiaj gra Legii.

78'

Mateusz Mak uderza niecelnie głową. Było groźnie.

77'

Pierwsza zmiana w Legii. Krzysztof Mączyński wchodzi, a Thibault Moulin zmienia.

74'

Nie porozumienie pomiędzy Arkadiuszem Malarzem a Michałem Pazdanem! Mogło to się skończyć tragicznie dla mistrza Polski!

71'

Wracamy do gry.

71'

Petarda wybuchła tuż przy Arkadiuszu Malarzu, który mocno przy tym ucierpiał.

70'

69'

Chwila przerwy ze względu na zadymienie. Kibice Piasta odpalili race.

68'

Kasper Hamalainen ciągnął za koszulkę Mateusza Maka i dostaje żółtą kartkę.

65'

Bardzo dobre zagranie Vassiljeva z rzutu wolnego, lecz ostatecznie piłka ląduje w rękach Malarza.

64'

Michał Jankowski na placu gry. Zszedł natomiast Michal Papadopulos. Przyda się świeża krew w ofensywie gospodarzy.

63'

Bardzo słabo rozwiązany rzut rożny przez graczy Romeo Jozaka. Piłka wycofana do Macieja Dąbrowskiego, który bardzo źle dogrywa w pole karne.

60'

Thibault Moulin miał bardzo dużo czasu na oddanie strzału, lecz robi to w sposób żenujący. Lepiej wychodzą mu dzisiaj podania do kolegów.

59'

Celny strzał głową Heberta, ale spokojnie broni Arkadiusz Malarz.

58'

Łukasz Broź już któryś raz próbuje obsłużyć swoich kolegów, jednak jego zagrania pozostawiają wiele do życzenia.

56'

Jarosław Niezgoda uderza nad bramką po dośrodkowaniu Kucharczyka! Zabrakło niewiele!

55'

Kolejny raz dobrym prostopadłym podaniem popisuje się Thibault Moulin. Tym razem jednak Hamalainen przegrywa pojedynek główkowy.

53'

Tragiczne dośrodkowanie Łukasza Brozia. Zmarnowana okazja.

53'

Adam Hlousek świetnie wygrywa pojedynek biegowy z Mateuszem Makiem. Bez szans był brat bliźniak Michała.

52'

Maciej Dąbrowski mocno z rzutu wolnego, jednak prosto w mur.

50'

Bardzo niepewne piąstkowanie jedną ręką Arkadiusza Malarza i rzut rożny dla gospodarzy.

49'

Michał Kopczyński pada przed polem karnym rywala niczym rażony piorunem. Szymon Marciniak jednak bezwzględnie każe grać dalej.

48'

Michał Pazdan nieprzepisowo zatrzymuje kontrę Piasta i ogląda żółtą kartkę.

47'

Hebert interweniuje w niekonwencjonalny ale skuteczny sposób - przewrotką.

46'

Adam Hlousek w pierwszych sekundach drugiej połowy ogląda żółtą kartkę za dyskusję z sędzią liniowym.

46'

Wracamy po przerwie! Obie drużyny bez zmian!

18:49

Piast po czerwonej kartce dla Jakuba Szmatuły trzymał się i walczył bardzo dzielnie. Pod koniec pierwszej połowy stracił jednak gola do szatni i teraz może już być bardzo ciężko wrócić do tego meczu.

47'

Koniec pierwszej połowy!

45'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Guilherme bardzo pewnie zamienia rzut karny na bramkę!

44'

Rzut karny dla Legii! Michał Kopczyński sfaulowany przez Patryka Dziczka!

43'

Kompletnie nieudany strzał Hamalainena.

42'

Michal Papadopulos wraca we własne pole karne i wybija piłkę, ratując swoją drużynę.

39'

Jarosław Niezgoda fatalnie mija się z piłka po zagraniu Michała Kucharczyka. To powinien być gol.

38'

Kasper Hamalainen nie zbyt pewnie pędził w stronę zagranej futbolówki i uprzedził go bramkarz gospodarzy.

35'

Jedna z groźniejszych akcji gości. Dobra wymiana podań zakończona sprytnym strzałem Hamalainena sprzed pola karnego. Dobrze broni jednak Rusov.

34'

Dobry pomysł Thibault Moulin, lecz jego zagranie było ciut zbyt mocne aby do piłki doszedł Łukasz Broź.

32'

Michał Pazdan przerywa kontratak rywala faulem. Na razie obyło się bez kartki.

30'

Jarosław Niezgoda dobrze wyprzedził Heberta po dośrodkowaniu Kucharczyka, ale najlepszy strzelec Legii uderza zbyt lekko.

27'

Rzut rożny dla Piasta kompletnie zmarnowany. W piłkę źle trafia Dzieczek.

23'

Thibaul Moulin popisuje się znakomity podanie do Jarosława Niezgody, ale młody snajper nie zdołał przelobować Rusova.

20'

Łukasz Broź groźnie dośrodkowuje, jednak robi to już zza linii końcowej.

17'

Niedokładne dośrodkowanie Hamalainena. Właśnie w tym jest problem, że wszystko dzisiaj jest bardzo niedokładne.

15'

Szansa dla Piasta, jednak Hebert słabo zamyka dośrodkowanie Vassiljeva.

13'

Legia szybko próbuje wykorzystać przewagę, ale na razie goście są mocno niedokładni.

10'

Bardzo niedokładne podanie Mateusza Maka i jego drużyna traci okazję.

9'

Słabo rozegrany rzut wolny przez Legionistów. Zmarnowana okazja.

8'

Konieczna jest zmiana Dobrijov Rusov zmienia Aleksandra Jagiełło. Krótki występ przeciwko swojej byłej drużynie zanotował 22-latek. Zmiana była jednak konieczna.

5'

Czerwona kartka dla Jakuba Szmatuły! Bramkarz Piasta brutalnie fauluje Jarosława Niezgodę!

3'

Guilherme próbował wyprowadzić kontratak samodzielnie, ale Vassiljev przerywa jego szarżę faulem.

1'

Rozpoczynamy to spotkanie! Od środka mecz rozpocznie Guilherme!

1'

Bardzo agresywnie w pierwszych sekundach meczu podchodzą gospodarze. Na razie jednak radzi sobie spokojnie defensywa Wojskowych.

17:57

Szymon Marciniak wyprowadza obie ekipy na boisko!

17:55

Defensywa Piasta musi dzisiaj się sprężyć aby zatrzymać Kaspera Hamalainena. Fin wszedł na swój najwyższy poziom, który prezentował jeszcze w Lechu Poznań. W meczu z Bruk-Betem był nie do zatrzymania, a świetny występ zwieńczył golem, asystą i wywalczonym rzutem karnym.

17:51

Fakt, że na ławce usiądzie dzisiaj Cristian Pasquato jest delikatnie zaskakujący. Włoch rozegrał naprawdę dobry mecz w sobotę przeciwko Bruk-Betowi. Najwidoczniej Romeo Jozak nie ma jeszcze pełnego zaufania do umiejętności byłego gracza Juventusu.

17:48

17:44

Szansą dla gospodarzy jest fakt, że Legia w tym sezonie wygląda bardzo marnie na obcych terenach. Podopieczni Romeo Jozaka z 10 spotkań na wyjeździe wygrali tylko 3. Jak dzisiaj będzie wyglądał końcowy wyniki?

17:42

17:39

Piast znajduje się w zupełnie innej sytuacji. Gracze Waldemara Fornalika dopiero niedawno uciekli ze strefy spadkowej. Na ostatnie 5 spotkań to 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Nie ma co ukrywać, że to nie oni są faworytem w pojedynku z mistrzem Polski.

17:34

Legia Warszawa walczy jeszcze o to, aby święta spędzić na fotelu lidera. Potrzebuje do tego nie tylko zwycięstwa, ale również potknięcia Górnika Zabrze. Nikt w stolicy Polski nie ukrywa, że jest to dla nich bardzo ważne.

17:28

Skład Piasta Gliwice!

17:26

Skład Legii Warszawa!

17:22

Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Będę miał przyjemność poprowadzić dla Państwa relację LIVE z tego spotkania!

17:20

Czas na emocje w środku tygodnia! Kluby z naszej rodzimej Lotto Ekstraklasy zmierzą się po raz przedostatni w tym roku! Legia Warszawa, która walczy o pozycję lidera jedzie do Gliwic aby zmierzyć się z dużo niżej usytuowanym w tabeli Piastem. Kto dziś wyrwie 3 punkty??