5 : 1
Korona KielceKorona Kielce
1. połowa3 : 1
90'

Sędzia kończy spotkanie. Jagiellonia zasłużenie pokonała 5:1 Koronę. Dziękuje za uwagę oraz zapraszam na następne nasze relacje. Miłego wieczoru

90'

Sekulski wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale go nie pokonał, miał dwie okazje...

86'

Zółta kartka dla Kwietnia

84'

Ostatnia zmiana w Jadze; Wasiluk za Guilherme

74'

Zmiana w Jadze Pospisil za Świderskiego

67'

5:1 Kwiecień! Cernych dośrodkowuje z lewej strony i strzałem głową kończy akcję Kwiecień

64'

4:1 Sekulski, Doskonałe wejście w pole karne Guilherme i dośrodkowanie skonczone przez Sekulskiego wślizgiem

61'

Pierwsza zmiana w Jadze; Cernych za Novikovasa

58'

Ostatnia zmiana w Koronie, Soriano za Kallaste

55'

Ależ ruleta Kwietnia w oplu karnym Korony, ale niestety póżniejrzy strzał zablokowany przez obrońców

52'

Ładna akcja Korony na jeden kontakt przerwana faulem Kwietnia. Rzut wolny dla gości z 27 metrów. Kiełb strzelił obok bramki

50'

Dobra akcja korony, Kaczarawa dośrodkowuje po ziemi w srodek pola karnego do Możdżenia. ale ten nie wykorzystał sytuacji, żle nabiegł na piłkę

45'

Po tych zmianach drugą połowę rozpoczynają goście

45'

Druga zmiana w Koronie Cvijanovic za Burdenskiego

45'

Pierwsza zmiana jeszcze przed rozpoczęciem drugiej połowy w Koronie; Kaczarawa za Diawa

45'

Sędzia kończy pierwsza połowę, Jagiellonia zasłuzenie prowadzi 3:1 z Koroną. Wracamy za kilkanaście minut

45'

Sędzia dolicza 2 minuty

45'

3:1 Świderski! Katastrofalny błąd Kovacevicia, Sekulski podaniem wykłada piłkę Świderskiego przed pustą bramką i ten tylko dołożył nogę

42'

Żółta kartka dla Możdżenia, który też będzie pauzował w ostatnim meczu tego roku.

41'

Mamy teraz fragment spokojniejszej gry bez sytuacji podbramkowych

33'

Żółta kartka dla Romanczuka i w ten sposób będzie pauzować w nastepnym meczu z powodu nadmiaru kartek

29'

2:1 Sekulski!!! Klasyczna kontra w wykonaniu Jagi. Znakomite podanie z boku Novikovasa do napastnika, który wykorzystał sytuacje sam na sam

21'

1:1 Kiełb znakomitym strzałem nie do obrony z 30 metru nieatakowany pokonuje bramkarza

16'

Żółta kartka dla Górskiego za uderzenie Runje

11'

GOOL na 1:0 dla Jagi, ładnym płąskim strzałem zza pola karnego Novikovas pokonał bramkarza

12'

Kallaste przypadkowo znokautował piłką Grzyba z bliskiej odległości. Kapitan Jagi nadal leży

4'

Zakotłowało się teraz w polu karnym Jagi. Kiełb główkował w asyście dwóch stoperów. Bramkarz odbija piłke a Górski próbując dojść do piłki faulował Mitrovicia

2'

Pierwsza bramkowa sytuacja dla Jagi! Frankowski dośrodkowywał z prawej strony, a Novikovas nie trafił w czysto piłkę i bramkarz łapie ten strzał

1'

Sędzia rozpoczyna spotkanie, od środka gospodarze

17:56

Rozbrzmiał hymn Jagi a to oznacza, że piłkarze wychodza już na murawę!

17:46

W ostatniej kolejce Jagiellonia wygrała 0:1 z Sandencją, a Korona przegrała 0:3 z Arką

17:40

Rezerwowi: Jagiellonia: Węglarz, Wasiluk, Guti, Tomasik, Wlazło, Cernych, Pospisil Korona: Alomerović, Barry, Jukić, Aankour, Cvijanović, Kaczarawa, Soriano

17:37

Witam oraz zapraszam na relacje live z meczu 20 kolejki Lotto Ekstraklasy Jagiellonia Białystok vs Korona Kielce