Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
0 : 1
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
19:54

Kolejny słaby ale zwycięski mecz Jagiellonii. Tym samym drużyna z Białegostoku przynajmniej do jutra wskakuje na drugie miejsce w tabeli. Serdecznie dziękuję za uwagę i życzę dobrej nocy!

96'

Zmarnowana ostatnia okazja graczy Sandecji i sędzia kończy ten mecz!

92'

Przemysław Frankowski za to samo ukarany kartką.

92'

Tomasz Brzyski ukarany żółtą kartą za przepychanki z rywalem.

89'

Strzał Piotra Wlazło ląduje prosto w rękawicach Gliwy.

89'

Mamy też zmianę w Sandecji. Adrian Basta opuszcza murawę, a melduje się na niej Grzegorz Baran.

86'

Ostatnia zmiana w ekipie gości. Bartosz Kwiecień wchodzi, a schodzi Piotr Wlazło.

85'

Bardzo nieudany strzał Sekulskiego.

82'

Filip Piszczek miał szansę na zdobycie gola, ale zostaje przyblokowany w ostatnim momencie.

80'

Kolejna zmiana. Tym razem Martin Pospisil pojawił się na boisku, a zmienia on Arvydasa Novikovasa.

78'

Nie ma gola! Marian Kelemen broni strzał Kolewa, a do tego jeszcze dobitka trafia w poprzeczkę! Ależ tu się dzieje!

76'

Ależ historia! Teraz mamy rzut karny dla Sandecji! Bartosz Kwiecień fauluje Małkowskiego! Będzie szansa na remis!

76'

Nieco ponad 700 osób zgromadziło się na stadionie. Frekwencja wręcz tragiczna....

74'

Guilherme uderza po ziemi, ale jego strzał zostaje zablokowany.

71'

Mateusz Cetnarski zmienia Bartłomieja Kasprzaka.

70'

Fedor Cernych zmienia Karola Świderskiego.

68'

Jagiellonia zdecydowanie zasłuzyła na to prowadzenie. Novikovas był najbardziej wyróżniającą się postacią, więc dobrze że to on zdobył bramkę! Czy Sandecja się podniesie?

67'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Arvydas Novikovas bardzo pewnie zamienia tego karnego na bramkę!

66'

Dawid Szufryn faluje Sekulskiego! Za to zostaje ukarany żółtą kartką!

66'

Rzut karny dla Jagielloni!!

65'

Ależ blisko był Filip Piszczek do zdobycia bramki! Szkoda tylko, że jego uderzenie trafiło prosto w Kelemena!

61'

Aleksander Kolew był ewidentnie przytrzymywany w polu karnym. Sędzia jednak nie widział tam przewinienia.

58'

Wojciech Trochim kończy swój występ na dzień dzisiejszy. Zmienia go Adrian Danek.

55'

Arvydas Novikovas znakomicie minął kilku rywali, dograł w pole karne, ale Karol Świderski nie trafił w piłkę!

52'

Seria niedokładnych dośrodkowań graczy Jagiellonii. Żadne nie miało prawa zagrozić bramce Gliwy.

48'

Michał Gliwa spokojnie wyłapuje zagranie rywala. Stracona szansa graczy z Białegostoku.

46'

Wracamy po przerwie! Czy ktoś da radę wznieść się na ciut wyższy poziom i wygrać ten mecz?

18:48

Nie ma co ukrywać. Mecz nie porywa, co jest normą w piątkowe wieczory. Oby po przerwie wpadł choćby jeden gol.

46'

Koniec pierwszej części meczu!

44'

Wojciech Trochim nieczysto uderza głową i piłka znacznie mija bramkę Kelemena!

40'

Łukasz Sekulski za pyskowanie sędziemu również ukarany żółtą kartką.

39'

Łukasz Burliga ogląda 8 żółtą kartkę w sezonie co oznacza, że nie zagra w środku tygodnia.

38'

Ależ mieliśmy zamieszanie w polu karnym Jagiellonii! Wojciech Trochim identycznie jak w meczu z Legią jednym zwodem minął dwóch rywali i trafia w poprzeczkę! Wcześniej jednak sędzia liniowy podnosi chorągiewkę - spalony.

36'

Przypadkowo Rafał Grzyb uderzył Wojciecha Trochima w nos. Za to zagranie ogląda żółty kartonik.

33'

Brakuje dzisiaj zdecydowanie dokładności. Zarówno po jednej jak i drugiej stronie. Ciężko ogląda się to spotkanie.

30'

Adrian Basta perfidnie powstrzymuję kontratak Jagiellonii. Ma szczęście, że zakończyło się tylko na słownym upomnieniu.

27'

Karol Świderski tragicznie marnuje swoją okazję, uderzając zdecydowanie zbyt mocno.

24'

Zablokowany strzał Łukasza Sekulskiego i żółto-czerwoni zaczną z rzutu rożnego.

23'

Przemysław Frankowski sprytnym zwodem minął dwóch rywali, jednak na trzecim się już zatrzymał.

20'

Marian Kelemen pewnie wyłapuje dośrodkowanie Wojciecha Trochima.

17'

Bardzo aktywny jest dzisiaj Arvydas Novikovas! To już któraś z rzędu indywidualna akcja skrzydłowego Jagiellonii, jednak tym razem dobrze broni Michał Gliwa.

15'

Znowu Novikovas atakuję pole karne gospodarzy. Litwin zaczął dryblować, ale aż sam się w tym pogubił i stracił posiadanie.

12'

Arvydas Novikovas fajnie urwał się defensorom Sandecji, lecz jego strzał z woleja znacznie mija bramkę Michała Gliwy.

9'

Bardzo dobre dośrodkowanie gospodarzy. W ostatniej chwili piłkę na rzut rożny wybija Wojciech Trochim.

6'

Arvydas Novikas oddał dobry sytuacyjny strzał. Zabrakło niewiele.

5'

Niezbyt agresywny początek tego meczu. Najgroźniejszą sytuacją było niedokładne dośrodkowanie Bartosza Kwietnia...

1'

Rozpoczynamy to spotkanie! Od środka rozpoczęli gracze Sandecji!

17:58

Piłkarze już są na murawie. Bardzo mało kibiców pojawiło się na stadionie w Niecieczy.

17:55

Głośno zaczęło mówić się o transferze Fedora Cernycha do Legii Warszawa. Byłby to ogromny cios dla kibiców z Białegostoku. Dzisiaj Litwin zacznie mecz na ławce.

17:52

17:49

17:46

Tydzień temu Jagiellonia zanotowała bardzo ciężką przeprawę przeciwko Pogoni. Mimo tego, że Portowcy byli lepsi w tym spotkaniu to podopiecznym Ireneusza Mamrota udało się wygrać. Czy uda im się wygrać drugi raz z rzędu?

17:39

Gospodarze znajdują się aktualnie w dużym dołku. Ich seria bez zwycięstwa spowodowała, że oscylują w okolicach strefy spadkowej. Bliscy wygranej byli tydzień temu, kiedy to w ostatniej sekundzie meczu stracili gola po uderzeniu Jarosława Niezgody. Triumf nad mistrzem Polski na pewno dałby im dużo pewności siebie.

17:35

Skład Sandecji Nowy Sącz!

17:34

Skład Jagiellonii Białystok!

17:32

Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Zapraszam na relację LIVE z tego spotkania!

17:30

Czas na kolejną kolejkę Lotto Ekstraklasy! W pierwszym piątkowym meczu naprzeciw siebie staną Sandecja Nowy Sącz oraz Jagiellonia Białystok! Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku!?