Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
22:21

Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak!

93'

Koniec meczu w Warszawie! Legia Warszawa wygrywa z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 3:0 po bramkach Guilherme, Cristiana Pasquato i Kaspra Hamalainena!

91'

Druga połowa spotkania zostanie przedłużona o co najmniej trzy minuty.

90'

Termalica wciąż próbuje zdobyć bramkę honorową.

88'

A jednak! Jedenastki nie będzie, tylko rzut rożny dla gości!

86'

Sędzia zdecydował się obejrzeć powtórkę tej sytuacji. Czekamy na decyzję.

85'

Trwa jeszcze wideoweryfikacja...

85'

A może... Termalica ma rzut karny po zagraniu ręką w szesnastce!

82'

Od dłuższego czasu Legia spokojnie wymienia podania na połowie przeciwnika. Mecz zamknęła trzecia bramka dla gospodarzy, goście są już pogodzeni z losem.

80'

...natomiast w zespole gości David Guba zmienił Bartosza Śpiączkę.

80'

Czas na ostatnie zmiany. Michał Kopczyński zmienia Thibault Moulin...

79'

Druga zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Martin Miković, a w jego miejsce na placu gry melduje się Przemysław Szarek.

76'

Termalica miała kilka rzutów wolnych w odstępie kilku minut, ale żaden z nich nie sprawił obronie problemów.

74'

11388 kibiców obecnych dziś przy Łazienkowskiej.

73'

Z rzutu wolnego uderza Szymon Pawłowski, piłka szybuje tuż nad poprzeczką!

71'

Kolejna zmiana w Legii. Jarosława Niezgodę zmienia Armando Sadiku.

69'

Legia wymienia podania na połowie Termaliki. Goście stracili już chyba resztki wiary.

67'

...a w zespole Legii Sebastian Szymański zmienia strzelca trzeciego gola, Kaspra Hamalainena. To była dobra druga połowa w wykonaniu reprezentanta Finlandii.

66'

Dwie zmiany. Dejan Janjatović zastępuje Samuela Stefanika...

66'

Po dośrodkowaniu Adama Hlouska z lewej flanki piłkę przed pole karne wybił jeden z obrońców Termaliki. Na błyskawiczne uderzenie zdecydował się Kasper Hamalainen, piłka wpada do siatki tuż przy słupku bramki Jana Muchy, który nawet nie drgnął!

65'

Kolejny fenomenalny gol, Kasper Hamalainen, jest 3:0 dla Legii!

64'

Kamil Słaby z żółtą kartką za ostry faul na Guilherme przy linii bocznej.

62'

Goście mogli odpowiedzieć dobrym dośrodkowaniem z rzutu rożnego, ale sędzia słusznie odgwizdał faul na Macieju Dąbrowskim.

60'

Legii taka gra bardzo odpowiada - warszawianie grają z większym spokojem, co pozwala na mądrzejsze decyzje przy konstruowaniu akcji.

58'

Termalica ruszyła do ataku, zastosowała bardzo wysoki pressing, a Legia zdobywa bramkę po... kontrataku! Świetny drybling Kaspra Hamalainena, Fin decyduje się na prostopadłe górne podanie do Włocha, a ten pięknym wolejem podwyższa prowadzenie mistrzów Polski!

56'

Co za bramka, Cristian Pasquato! 2:0 dla Legii!

55'

Guilherme uderzył w swoje lewo, Jan Mucha wyczuł jego intencje, ale uderzenie było na tyle precyzyjne, że nie zdołał go odbić!

54'

Guilherme! 1:0 dla Legii! Brazylijczyk pokonuje Jana Muchę uderzeniem z 11 metrów!

51'

Rzut karny dla Legii! Kasper Hamalainen faulowany przy próbie strzału głową!

50'

Po dośrodkowaniu Cristiana Pasquato niecelnie główkuje Maciej Dąbrowski.

48'

Kasper Hamalainen faulowany w okolicach narożnika boiska, Legia ma rzut wolny.

47'

Na uderzenie z 20 metrów decyduje się Guilherme, strzał mija bramkę Jana Muchy.

46'

Mecz wznowiony, piłkę ma Legia Warszawa!

21:30

Piłkarze wracają już na murawę.

21:16

Legia wcale nie gra lepiej niż w Nowym Sączu. Niby zepchnęła gości do obrony, ale nie potrafi przekuć przewagi w sytuacje bramkowe. Termalice brakuje skuteczności przy kontratakach. Czekamy na bramki po przerwie!

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bez bramek, choć sytuacji było dużo.

43'

Termalica przejęła piłkę i próbuje uspokoić grę wymieniając kilka podań w środku pola.

41'

Jarosław Niezgoda! Napastnik Legii ponownie pudłuje! Po dobrym podaniu snajper ruszył w pole karne Termaliki, naciskany przez obrońców wywalczył jednak tylko rzut rożny!

39'

Po rzucie wolnym dla Legii kilka metrów obok słupka uderzył Maciej Dąbrowski.

37'

Rzut rożny dla Legii po przytomnej interwencji Artema Putiwcewa w polu karnym.

35'

Legia dominuje na boisku od kilkunastu minut.

33'

Jan Mucha doskonale broni mocny strzał głową Macieja Dąbrowskiego po rzucie rożnym!

31'

Jarosław Niezgoda efektownie opanował mocne podanie w pole karne, obrona gości ma sporo szczęścia, że po rykoszecie Legia ma tylko rzut rożny.

29'

Za mocny przerzut Thibault Moulin w kierunku Łukasza Brozia - prawy obrońca nie dobiegł do piłki.

27'

Vlastimir Jovanović fauluje rozpoczynającego akcję Legii Cristiana Pasquato, piłkę jednak już po chwili odzyskali goście.

26'

Dryblingu przy linii końcowej szukał Guilherme, ale Brazylijczyk pogubił się i posłał piłkę poza boisko.

23'

Ładna, kombinacyjna akcja Legii kończy się niecelnym uderzeniem Łukasza Brozia. Wydaje się, że decyzja o strzale była niepotrzebna, potrzebne było dośrodkowanie pod bramkę.

21'

19'

Ponownie z dystansu uderza Kasper Hamalainen. Strzał Fina z nieco lepszej niż poprzednio pozycji raz jeszcze szybuje ponad poprzeczką.

17'

Legia stosuje atak pozycyjny, a goście chcą zagrozić gospodarzom groźnymi kontratakami. Póki co - ich taktyka sprawdza się, bo obrona Legii kilka razy miała z nimi problemy.

15'

Kasper Hamalainen zdecydował się na strzał z około 25 metrów, piłka poszybowała w trybuny.

13'

Przy sytuacji Bartosza Śpiączki największy błąd popełniła nie obrona Legii, a arbiter, który nie zauważył oczywistego spalonego.

11'

Legia odpowiada błyskawicznym podaniem Thibault Moulin pod nogi Jarosława Niezgody, ale napastnik chyba sam nie spodziewał się takiego zagrania i nie zdołał przyjąć piłki w polu karnym.

9'

Co zrobił Bartosz Śpiączka?! To pudło trafi do kompilacji wpadek z tego sezonu! Obrona Legii zaspała, napastnik gości wyszedł sam na sam z bramkarzem, miał naprawdę mnóstwo czasu na strzał, tymczasem posłał piłkę wprost w Arkadiusza Malarza! Ależ pudło!

7'

Thibault Moulin faulowany przy linii środkowej boiska.

5'

Termalica odpowiada, także za sprawą kornera, ponownie jednak wrzutka nie sprawiła większego zagrożenia pod bramką.

4'

Pierwszy rzut rożny w tym meczu należał do Legii, ale dośrodkowanie Guilherme było zdecydowanie za mocne, obrona szybko poradziła sobie z wybiciem piłki.

2'

Goście od samego początku postraszyli Legię. Niezłe dośrodkowanie z prawej strony boiska trafiło w pole karne, ale żaden z zawodników Termaliki nie zdołał oddać strzału.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy spotkanie, piłkę ma Bruk-Bet Termalica Nieciecza!

20:27

Oba zespoły już na murawie!

20:25

Piłkarze już zbierają się w tunelu stadionu przy ulicy Łazienkowskiej.

20:20

W Warszawie zjawiła się spora grupa sympatyków Termaliki, którzy już rozpoczęli doping.

20:15

Trener Maciej Bartoszek zaskoczył dzisiejszym składem. Ustawił drużynę całkiem ofensywie, w formacji 4-2-3-1. Rolę wysuniętego napastnika gości pełnić będzie Gabriel Iancu.

20:10

Rezerwowi Termaliki: Dariusz Trela, Vitalijs Maksimenko, Roman Gergel, David Guba, Jakub Mrozik, Przemysław Szarek i Dejan Janjatović.

20:05

Rezerwowi Legii: Radosław Cierzniak, Inaki Astiz, Michał Kucharczyk, Michał Kopczyński, Sebastian Szymański, Hildeberto Pereira i Armando Sadiku.

20:00

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie pan Piotr Lasyk.

20:00

20:00

19:55

Obie drużyny rozgrzewają się już na płycie boiska.

19:50

Wobec remisu Górnika Zabrze Legia ma szansę zbliżyć się do lidera na odległość jednego punktu. Spotkanie zapowiada się ciekawie!

19:45

Dobry wieczór, z tej strony Piotr Bernaciak, zapraszam na relację z live z meczu Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza!