2 : 2
22:22

Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak, dobrego wieczoru!

94'

Koniec meczu w Niecieczy! Sandecja remisuje z Legią 2:2, zacięty mecz kończy się sprawiedliwym remisem!

93'

Znakomite dośrodkowanie Cristiana Pasquato ze środka pola trafia na głowę Jarosława Niezgody, który świetną główką doprowadza do remisu w końcowych sekundach meczu!

92'

Wyrównanie! Jarosław Niezgoda, ponownie remis w Niecieczy!

91'

Wrzutka wybita, a sędzia dolicza trzy minuty do drugiej połowy meczu.

89'

Rzut rożny dla Legii w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry.

87'

Czasu coraz mniej, Legia coraz dalej od choćby remisu!

85'

Armando Sadiku na murawie, Albańczyk zmienia Krzysztofa Mączyńskiego.

83'

Lekkie dośrodkowanie gospodarzy mógł i powinien złapać w rękawice Arkadiusz Malarz, bramkarz Legii nie zdecydował się jednak na wyjście z bramki dzięki czemu sprytnym uderzeniem pokonał go zawodnik Sandecji. Sensacja w Niecieczy ponownie stanie się faktem!

81'

Ależ błąd Arkadiusza Malarza, Sandecja ponownie na prowadzeniu, strzelcem gola Michal Piter-Bućko!

78'

Bartłomiej Dudzic z żółtą kartkę, mimo że wydaję się, że to raczej jego faulował Inaki Astiz...

76'

Legia rozpędzała się, teraz jednak ponownie musi skupić się na obronie!

74'

Bardzo nieodpowiedzialne zachowanie Guilherme - Brazylijczyk ostro fauluje Macieja Małkowskiego i otrzymuje drugą żółtą kartkę, za co wylatuje z boiska!

74'

Lukasa Kubana zmienia Adrian Danek.

73'

Ostatnie kilkanaście minut to seria ataków Legii - warszawianie wciąż szukają drugiego gola.

71'

Lukas Kuban z żółtą kartką za ostry faul na połowie Legii.

68'

Bartłomiej Dudzic zastępuje Wojciecha Trochima.

66'

Legia atakuje coraz mocniej!

64'

Grzegorz Baran zastępuje Filipa Piszczka.

62'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Thibault Moulin, dość słaba wrzutka trafiła niespodziewanie na głowę stopera Legii, który mocnym uderzeniem głową posyła piłkę do siatki!

60'

Bramka! Wyrównanie w Niecieczy, Maciej Dąbrowski na 1:1!

58'

Legia miała szansę na dobre dośrodkowanie z lewej strony boiska, ale futbolówka kolejny już raz w dzisiejszym meczu zostaje wybita przez obronę.

56'

Thibault Moulin faulowany, Francuz kłóci się z arbitrem i domaga się kartki dla rywala, Tomasz Musiał pozostaje jednak nieugięty.

54'

Legia szuka okazji do wyrównania, ale robi to bardzo nieporadnie, nie radzi sobie z dobrze zorganizowaną defensywą Sandecji.

52'

Inaki Astiz wybija piłkę na aut na wysokości własnego pola karnego.

50'

Prosta strata Guilherme, Brazylijczyk ratuje się faulem i zostaje ukarany kartką.

47'

Legia rusza do ataku od samego początku.

46'

Sędzia gwiżdże po raz pierwszy po przerwie, zaczynamy drugą połowę!

46'

W przerwie Cristian Pasquato zmienia Michała Kucharczyka.

21:22

Za moment ruszamy z drugą połową!

21:16

Póki co dla Legii klątwa Niecieczy trwa. Gospodarze wykorzystali swoją najlepszą sytuację i prowadzą, teraz Legia potrzebuje dwóch bramek i wiele pracy po przerwie!

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Sandecja prowadzi z Legią 1:0!

44'

Gospodarze przejęli inicjatywę na koniec pierwszej połowy!

42'

Maciej Dąbrowski z żółtą kartką za ostry faul na Filipie Piszczku przy linii bocznej pola karnego.

40'

Kasper Hamalainen złapany na spalonym na lewym skrzydle.

38'

Filip Piszczek wykorzystał błąd jednego z obrońców Legii który nie wybił piłki, ruszył do boku pola karnego i wystawił futbolówkę Wojciechowi Trochimowi. Zawodnik Sandecji oszukał jeszcze zwodem obrońców i wyprowadził gospodarzy na prowadzenie!

36'

Gooool! 1:0 dla gospodarzy! Wojciech Trochim, co za akcja Sandecji!

33'

Prostopadłe podanie do Jarosława Niezgody prosto od Inakiego Astiza, napastnika Legii wyjściem z bramki uprzedził Michał Gliwa.

31'

Po niepozornym dograniu z lewej strony boiska Wojciech Trochim zdołał uderzyć na bramkę Legii, zawodnik Sandecji myli się jednak z kilku metrów!

29'

Dobra akcja pary Łukasz Broź - Michał Kucharczyk kończy się groźnym podaniem w pole karne, które nie dotarło jednak do żadnego z piłkarzy w szesnastce.

27'

Kolejne doskonałe dośrodkowanie Łukasza Brozia z prawej strony boiska trafiło na lewą nogę Guilherme, który w dobrej sytuacji uderza bardzo mocno, ale również bardzo niecelnie!

25'

Krzysztof Mączyński odważnym prostopadłym podaniem próbował zaskoczyć obronę Sandecji, ale piłkę przejął Dawid Szufryn.

23'

Mocne dośrodkowanie Łukasza Brozia z prawej strony boiska pada łupem Michała Gliwy.

21'

Posiadanie piłki:

Sandecja 24% - 76% Legia

19'

Do rzutu wolnego podchodzi Tomasz Brzyski i przenosi piłkę wysoko ponad poprzeczką.

17'

Thibault Moulin ostro fauluje Lukasa Kubania 25 metrów od bramki Legii.

15'

Do tej pory dłużej przy piłce utrzymują się goście.

13'

Łukasz Broź próbował przyjąć mocne podanie przy linii bocznej, jednak sędzia uznał, że piłka już opuściła boisko.

11'

Lukas Kuban faulowany przy próbie wyprowadzania kontry na połowie Legii.

9'

Mocny strzał Kaspra Hamalainena z narożnika pola karnego przelatuje metr nad poprzeczką.

7'

Adrian Basta wybija piłkę na aut na wysokości własnego pola karnego.

5'

Legia przejęła piłkę i spokojnie wymienia podania w środku pola.

3'

Dośrodkowanie z lewej strony boiska Kaspra Hamalainena nie trafiło do nogi Michała Kucharczyka. Piłka dla gospodarzy.

2'

Guilherme faulowany przy linii środkowej.

1'

Gramy, piłkę ma Legia Warszawa!

20:28

Piłkarze meldują się na murawie!

20:25

W Niecieczy delikatny mróz, nad boiskiem unosi się mgła. Warunki do gry całkiem niezłe.

20:20

Do pierwszego gwizdka sędziego pozostało już tylko dziesięć minut!

20:15

Faworytem meczu są oczywiście goście, ale spotkanie zapowiada się ciekawie!

20:10

Rezerwowi Legii: Jakub Szumski, Hildeberto Pereira, Cristian Pasquato, Michał Kopczyński, Sebastian Szymański, Armando Sadiku i Jakub Czerwiński.

20:05

Rezerwowi Sandecji: Dawid Pietrzkiewicz, Grzegorz Baran, Michał Gałecki, Adrian Danek, Mateusz Cetnarski, Patrik Mraz i Bartłomiej Dudzic.

20:00

Legia jeszcze nigdy nie wygrała na stadionie w Niecieczy i będzie dziś starała się przerwać złą serię, natomiast Sandecja powalczy o pierwsze zwycięstwo z zespołem prowadzonym przez Romeo Jozaka.

19:55

Sędzią meczu będzie Tomasz Musiał.

19:50

Mistrz Polski w walce o pozycję lidera potrzebuje zwycięstwa w Niecieczy z Sandecją. Gospodarze w meczu z Lechem Poznań pokazali jednak, że w roli "underdoga" potrafią sprawdzić się doskonale.

19:45

Dzień dobry, z tej strony Piotr Bernaciak, zaczynamy relację z ostatniego dzisiejszego meczu Ekstraklasy - Sandecja Nowy Sącz podejmie Legię Warszawa!