Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Korony trafia w słupek!

Ostatnia zmiana w tym meczu. Nikę Kaczarawę zastępuje Elhadji Pape Diaw.

Fabian Burdenski z żółtą kartką za przerwanie kontry przeciwnika faulem.

Dobrą decyzję o bezpośrednim uderzeniu z kilkunastu metrów podjął Maciej Górski, poprawną interwencją popisał się jednak Grzegorz Sandomierski.

86'

Żadna z drużyn nie może osiągnąć przewagi w końcowych minutach tego meczu.

84'

Mocne uderzenie Bartosza Rymaniaka sprzed pola karnego przelatuje ponad poprzeczką.

82'

Adnan Kovacević z żółtą kartką, która wykluczy go z udziału w następnej kolejce.

81'

W Ekstraklasie przed momentem zadebiutował 18-letni Sebastian Strózik, który zmienił Jakuba Wójcickiego.

81'

Obecnie na boisku oglądamy walkę w środku pola, oba zespoły zbierają siły na końcówkę meczu.

78'

Za moment zmiana również w Cracovii - zanosi się na debiut w Ekstraklasie.

77'

Zmiana w Koronie. Na boisku pojawia się Fabian Burdenski, który zmienił Kena Kallaste.

74'

5660 widzów obecnych na stadionie przy ulicy Kałuży.

72'

Dobrą zmianę póki co daje Jaroslav Mihalik. Zdążył w kilka minut mocno namieszać na połowie Korony.

70'

Za lekkie dośrodkowanie Kena Kallaste trafia w boczną siatkę.

68'

Miroslav Covilo z żółtą kartką za faul około 30 metrów od własnej bramki.

66'

Korona wciąż dąży do zdobycia bramki na 2:3!

64'

Maciej Gostomski pewnie łapie głębokie dośrodkowanie w pole karne Korony.

62'

Świetnie obronie na lewym skrzydle urwał się Nika Kaczarawa, zawodnik Korony ośmieszył defensywę Pasów, gospodarze mają szczęście, że nie zdecydował się na strzał, lecz na podanie, które nie trafiło do żadnego z kielczan w szesnastce.

60'

...a Mateusza Wdowiaka zastępuje Jaroslav Mihalik.

60'

Nie zmiana, a zmiany w zespole Cracovii. Oleksieja Dytyateva zmienia Miroslav Covilo...

58'

Już za chwilę zmiana w zespole Cracovii.

56'

Oleksiej Dytyatev ostro fauluje Nikę Kaczarawę na własnej połowie i ogląda żółtą kartkę.

54'

Javi Hernandez efektownie przedarł się z piłką pod pole karne Korony, zdecydował się na dośrodkowanie, ale zrobił to zdecydowanie za lekko, piłka już w posiadaniu gości.

52'

Ten mecz zdecydowanie odbiega od standardów poniedziałkowych meczów Ekstraklasy, przypomina raczej ciekawe spotkanie Bruk-Betu z Wisłą Kraków sprzed tygodnia!

50'

Oba gole zostały w zasadzie zdobyte w ten sam sposób - głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Co za otwarcie drugiej połowy!

49'

Co tu się dzieje?! Znowu remis, strzelcem gola na 2:2 Radek Dejmek!

48'

Bramka! Krzysztof Piątek, Cracovia ponownie prowadzi! 2:1!

62'

To spotkanie zdecydowanie odbiega od tradycji poniedziałków z Ekstraklasą, przypomina raczej mecz Bruk-Betu z Wisłą Kraków!

46'

Mecz wznowiony, przy piłce Cracovia!

46'

W przerwie Łukasza Kosakiewicza zastąpił Goran Cvijanović.

45'

Pierwsze 45 minut było całkiem ciekawe. Z początku Pasy przeważały i udokumentowały dominację na boisku, jednak od tego momentu coraz lepiej zaczynała grać Korona. Czekamy na kolejne bramki po przerwie!

45'

Przerwa!

43'

Bardzo ostre starcie Kamila Pestki z Łukaszem Kosakiewiczem, wyglądało to bardzo groźnie...

41'

Korona atakuje coraz odważniej!

39'

Świetne podanie Niki Kaczarawy, który skupił na sobie uwagę obrońców i w sytuacji sam na sam z bramkarzem pięknym podaniem obsłużył Marcina Cebulę. Ten nie miał problemów z trafieniem do pustej bramki, ponownie mamy remis!

37'

Remis w Krakowie! Marcin Cebula na 1:1!

34'

Mateusz Możdżeń znalazł się z piłką przed polem karnym Cracovii, miał szansę na oddanie dobrego strzału, ale został szybko zablokowany.

32'

Kielczanie budzą się i teraz to oni mają lekką przewagę.

30'

Niezła próba uderzenia piłki z woleja z linii pola karnego w wykonaniu Jakuba Wójcickiego, piłkę nie bez problemów łapie Maciej Gostomski.

28'

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy ponownie było całkiem niezłe, ale ponownie piłkę wybija obrona zespołu prowadzonego przez Michała Probierza.

26'

Mateusz Możdżeń faulowany 30 metrów od bramki Cracovii.

24'

Nika Kaczarawa pomagał sobie ręką w przyjęciu piłki w polu karnym rywala, co zauważył arbiter. Piłka dla krakowian.

22'

Żółta kartka dla Łukasza Kosakiewicza za ostry faul na Kamilu Pestce przy linii bocznej.

21'

Korona wciąż nie może się odnaleźć, nie przypomina zespołu który oglądaliśmy w ostatnich kolejkach.

19'

Krzysztof Piątek wychodził sam na sam z bramkarzem, ale sędzia po dłuższej chwili zastanowienia odgwizdał spalonego. Decyzja arbitra była jak najbardziej słuszna.

17'

Mocne podanie Mateusza Możdżenia ze środka pola padło łupem Grzegorza Sandomierskiego.

15'

Świetne podanie prostopadłe od Bartosza Rymaniaka do Niki Kaczarawy w pole karne gospodarzy, napastnik Korony nie zdołał jednak opanować piłki - było blisko bardzo groźnej sytuacji dla kielczan.

13'

Póki co grę prowadzi zespół gospodarzy.

11'

Efektowna wymiana podań na małej przestrzeni na połowie Korony kończy się znakomitym podaniem od Krzysztofa Piątka do Hiszpana, który pewnym strzałem przy słupku wyprowadza Cracovię na prowadzenie!

9'

Javi Hernandez! 1:0, doskonała akcja Pasów daje im prowadzenie w tym meczu!

7'

Ależ fatalne zachowanie Krzysztofa Piątka! Zawodnik Cracovii ruszył z piłką na prawym skrzydle, miał przed sobą tylko jednego rywala, obok biegł kolega napastnika, tymczasem najlepszy strzelec gospodarzy posyła piłkę do bramkarza!

5'

Głębokie i całkiem niezłe dośrodkowanie Szymona Drewniaka przed siebie wypiąstkował Maciej Gostomski.

4'

Bartosz Rymaniak z żółtą kartką na początku meczu za sfaulowanie Jakuba Wójcickiego około 25 metrów od własnej bramki.

2'

Pierwsza długa piłka w pole karne Korony kierowana była do Krzysztofa Piątka, arbiter jednak zauważył, że napastnik był na spalonym.

1'

Zaczynamy mecz, piłkę mają zawodnicy Korony Kielce!

17:56

Piłkarze meldują się właśnie na murawie stadionu w Krakowie!

17:52

Początek spotkania już za kilka minut!

17:48

Ławka Korony: Zlatan Alomerović, Elhadji Pape Diaw, Angelos Argyris, Shawn Barry, Fabian Burdenski, Goran Cvijanović i Elia Soriano.

17:44

Ławka Cracovii: Adam Wilk, Michal Siplak, Sergei Zenjov, Miroslav Covilo, Jaroslav Mihalik i Sebastian Strózik.

17:41

Korekta w składzie Pasów! W trakcie rozgrzewki urazu doznał Adam Deja, w wyjściowym składzie zagra Oleksiej Dytyatev!

17:38

Sędzią meczu w Krakowie będzie pan Paweł Raczkowski.

17:34

Cracovia zdaje się powoli wychodzić z kryzysu, na zakończenie kolejki Pasy zmierzą się z doskonale dysponowaną ostatnio Koroną. Czekamy na doskonałe spotkanie!

17:30

Wita Państwa Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu Cracovia - Korona Kielce!