Niedziela, 26 listopada 2017, godz. 18:00
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
19:55

Dziękuję za uwagę i życzę miłego wieczoru!

19:54

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, najwyżej w polu karnym wyskoczył Mathieu Scalet i sprzed samej linii końcowej piłkę dobija Piotr Celeban! Wszystko na to wskazuje, że to właśnie kapitan Śląska jest zdobywcą bramki, ale 100% pewności nie ma! Ostatnia akcja wynagrodziła nam 90 minut bez gry w piłkę!

96'

I koniec! Śląsk w ostatniej chwili zdobywa bramkę i wygrywa!

95'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! To jest niemożliwe! Piotr Celeban!!!!

94'

Bartosz Kopacz fauluje przed polem karnym! Nie dość, że ogląda żółtą kartkę to jeszcze rywal będzie miał szansę na gola!

93'

Mathieu Scalet zmienia Łukasza Madeja.

91'

To nie jest dzień Arkadiusz Woźniaka! Znowu miał okazję do zdobycia gola, ale z 5 metra uderza wysoko ponad bramką. Coś niemożliwego.

89'

Ostatnia zmiana Zagłębia. Patryk Tuszyński zmieniony przez Jakuba Tosika.

88'

Sasa Balić ogląda żółtą kartkę.

87'

Aj! Marcin Robak dopadł do dośrodkowania Kamila Vacka, jednak Martin Polacek na posterunku!

84'

Zamieszanie w polu karnym Śląska i znowu minimalnie niecelnie uderzył Tuszyński.

80'

Patryk Tuszyński za mocno odkręcił piłkę od bramki rywala i strzał jest niecelny.

79'

Adrian Łyszczarz zmienia Dragoljuba Srnicia.

75'

Patryk Tuszyński mocno i bardzo niecelnie. Piłka ląduje wysoko w trybunach.

74'

Kolejna zmiana wykonana przez Piotra Stokowca. Filip Jagiełło schodzi, a wchodzi Adam Buksa.

70'

Robert Pich z wyczuciem musnął piłkę po dośrodkowaniu swojego kolegi i końcówkami palców ratuję swoją drużynę Polacek!

69'

Zmiana w ekipie gości. Bartłomiej Pawłowski zmienia Jakuba Świerczoka.

67'

Dobre prostopadłe podanie, ale Świerczok bardzo łatwo przegrywa rywalizację o futbolówkę.

64'

Czy doczekamy się jakiejś bramki? Patrząc na grę obu drużyn może być bardzo ciężko.

61'

Zepsute dośrodkowanie z rzutu wolnego graczy Śląska. Od bramki zacznie Polacek.

57'

Gracze Zagłębia nie pozostają dłużni. Filip Jagiełło również ukarany.

56'

Piotr Celeban ogląda żółtą kartkę.

55'

Słabe ustawienie defensywy gospodarzy próbował wykorzystać Świerczok, lecz gracze Zagłębia przyzwyczaili nas, że nie potrafią uderzyć w światło bramki.

52'

Dobra i składna akcja Zagłębia kończy się niecelnym dośrodkowaniem Jagiełły.

50'

Początek drugiej połowy nie zwiastuje zmiany stylu gry obu ekip. Gra zamyka się do strefy środkowej boiska.

46'

Czas na drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy. Mało jest piłki w tym meczu. Czekamy na lepsze sytuacje i przede wszystkim bramki.

42'

Zagłębie coraz śmielej czuje się w ofensywie. Teraz strzał Kubickiego w ostatniej chwili zostaje zablokowany.

38'

Co za interwencja Słowika! Arkadiusz Woźniak musiał to wykorzystać, ale jak spod ziemi wyskoczył Słowik i ratuje swoją drużynę!

35'

Kompletnie nieudany strzał Kubickiego. Słabo wyglądają te strzały Miedziowych.

32'

Bardzo groźnie wyglądające uderzenie Woźniaka! Tym strzałem mógł zdjąć pajęczynę z bramki! Zabrakło niewiele.

30'

Marcin Robak uderza głową, lecz piłka nie leci nawet w światło bramki.

26'

Jakub Świerczok oddaje strzał, po którym piłka ląduje w rękawicach Słowika.

24'

Oglądamy typowy mecz walki. Dużo szarpania, mało gry w piłkę.

19'

To powinna być bramka! Arkadiusz Piech z 3 metrów nie trafia do bramki! Szok i niedowierzanie na trybunach!

15'

Sasa Balić niecelnie zamyka dośrodkowanie Jagiełły. Brakuje tej iskierki w grze obu drużyn.

11'

Dobrze wykonany rzut wolnego, ale zabrakło strzału głową gracza Zagłębia. Mocno walczyli gracze obu drużyn.

7'

Dragoljub Srnić oddaje pierwszy groźny strzał w tym meczu! Piłka minimalnie mija słupek bramki rywala!

4'

Zarówno po jednej jak i po drugiej stronie nie przechodzi żadna piłka. Dobrze zorganizowane defensywy obu drużyn.

1'

Sędzia dał znak do rozpoczęcia meczu i od środka zaczęli goście!

17:57

Bartosz Frankowski poprowadzi ten mecz! Właśnie trwa przywitanie kapitanów.

17:52

17:48

17:46

Ciekawie zapowiada się pojedynek snajperów. Marcin Robak i Jakub Świerczok mają odpowiednio 10 i 9 trafień co jest najlepszym wynikiem spośród Polskich zawodników. Czy któryś z nich wpisze się na listę strzelców?

17:42

Obie drużyny w tym sezonie grają mocno w kratkę. Znakomite mecze przeplatają dużo gorszymi co daje im miejsce w środku stawki. Wyżej w tej chwili jest Zagłębie, ale jeżeli to Śląsk wyjdzie górą z tego pojedynku to będzie dzieliło ich tylko jedno oczko.

17:38

Skład Zagłębia Lubin!

17:35

Skład Śląska Wrocław

17:32

Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

17:30

Czas na derby Dolnego Śląska! Ten mecz jest dla obu drużyn piekielnie ważny nie tylko ze względu przeciwnika, ale również układu tabeli! Kto dziś zdoła wrócić do domu z tarczą?