Korona KielceKorona Kielce
3 : 0
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
19:54

Serdecznie dziękuję za uwagę, jednocześnie zapraszając na relację LIVE z derbów trójmiasta! Start 20:30!

19:54

Najpierw Lechia, a teraz Śląsk! Dwaj ostatni rywale zostali po prostu zmiażdżeni przez Koronę Kielce! Kielczanie znajdują się teraz w znakomitej formie i muszą z tego korzystać! Przynajmniej do jutra będą na pozycji wicelidera!

94'

Koniec! Korona po raz drugi w ciągu kilku dni gromi swoich rywali!

93'

Jeszcze rzut rożny dla Korony, z którego i tak nic groźnego nie wychodzi.

90'

4 minuty doliczone do tego meczu.

86'

Davide Cotra opuszcza murawę z powodu kontuzji! Śląsk będzie kończył mecz w 10!

81'

Łukasz Madej oddaje bardzo niecelny strzał z dystansu.

80'

Korona teraz mocno uspokoiła tempo tego meczu. Praktycznie cały czas powoli rozgrywa piłkę.

76'

A w Koronie schodzi jeden z bohaterów tego meczu, czyli Nika Kaczarawa, na boisku melduje się Elhadji Pape Diaw.

75'

Zmiany w obu drużynach. Dragoljub Srnić kończy występ, a zmienia go Maciej Pałaszewski.

74'

Cała robotę przy tym golu zrobił Nika Kaczarawa! Gruzin zabawił się z defensywą Śląska jak z trampkarzami, a później wystawia świetną piłkę Goranowi Cvijanoviciowi i mamy 3:0!

72'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Goran Cvijanović dobija przeciwnika!

69'

Łukasz Madej zmienia Roberta Picha!

68'

Od razu po tej bramce Lettieri robi zmianę. Marcin Cebula schodzi, a wchodzi Ivan Jukić.

68'

Mateusz Możdzeń oddaje strzał głową, a Nika Kaczarawa z samej linii końcowej jeszcze dobija piłkę do pustej bramki!

67'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Nika Kaczarawa na 2:0!

65'

Ciężko się ogląda ten mecz po zmianie stron. Nie widzimy żadnych zapędów ofensywnych.

62'

Pierwsza zmiana w Koronie. Elia Soriano zmieniony przez Jacka Kiełba.

59'

Bardzo słabe dośrodkowanie Chrapka i zawiedziony Robak tylko mógł opuścić bezradnie ręce.

55'

Po przerwie mimo prowadzenia to Korona dłużej utrzymuje się przy piłce. Na razie cały czas brakuje sytuacji, których tak wyczekujemy.

50'

Płaskie dogranie Koseckiego, ale żaden z jego kolegów nie zdołał oddać strzału.

46'

Wracamy do gry! Czy Śląsk zdoła odrobić stratę!?

46'

Zmiana w Śląsku. Igors Tarasovs zmienia Arkadiusza Piecha. To oznacza duże roszady w taktyce gości.

18:49

Nie ma co ukrywać. Korona jest dzisiaj drużyną lepszą. Można spierać się czy ten karny był czy też nie, ale nie można odbierać Cesarzowi co Cesarskie. Gospodarze w 100% zasługują na to prowadzenie.

47'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Marcin Cebula jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie. Teraz został dobrze zablokowany przez Michała Chrapka, ale w innej sytuacji mógłby bardzo zagrozić bramce rywala.

42'

W końcu jakiś groźny strzał Śląśka. Robert Pich uderza, ale prosto w Gostomskiego.

40'

Tym razem po strzale Możdzenia nie musiał interweniować bramkarz gości. Były gracz Lecha uderza nad bramką.

38'

Ależ teraz serię ma Wrąbel! Znowu znakomicie broni strzał Możdżenia!

38'

Ależ huknął Mateusz Możdzeń! Szkoda, że z samego okienka obronił to Wrąbel bo mielibyśmy kandydata do bramki kolejki!

33'

Elia Soriano wpadł w pole karne i mocnym uderzeniem próbował zaskoczyć bramkarza gości! Tym razem jednak nie miał z tym strzałem żadnego problemu Jakub Wrąbel.

29'

Kontrowersje co do tej decyzji chyba długo nie ucichną.

27'

Bardzo kontrowersyjna decyzja arbitra głównego! Jakub Wrąbel wyszedł z bramki, a Nika Kaczarawa to wykorzystał szukając kontaktu z bramkarzem. Bardzo dziwne, że Zbigniew Dobrynin nie skorzystał z systemu VAR!

26'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Goran Cvijanović zamienia 11 na gola!

25'

Rzut karny! Nika Kaczarawa jak rażony piorunem pada w polu karnym!

23'

Robert Pich próbował strzału z dystansu. Już na samym początku został zablokowany.

20'

Kaczarwa dzielnie walczył o piłkę, ale skutecznie przeszkadzał mu Celeban.

17'

Mateusz Możdżeń oddaje minimalnie niecelny strzał głową! Zabrakło niewiele.

16'

Marcin Cebula przerwał akcję przeciwnika i ogląda żółty kartonik.

15'

Zamieszanie w polu karnym Śląska po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Rymianiakowi zabrakło jednak snajperskiego nosa, aby wykończyć to podanie.

12'

Nika Kaczarawa mimo swoich potężnych warunków fizycznych popisał się akcją indywidualna niczym szybki skrzydłowy. Zabrakło centymetrów, a zdołałby jeszcze oddać groźny strzał.

9'

Ogromny błąd defensywy gospodarzy! Kosecki wypuszcza Chrapka, który w sytuacji sam na sam uderza w poprzeczkę!

6'

Ken Kallaste wrzuca piłkę w pole karne, ale góra byli defensorzy Śląska.

4'

Świetna wymiana podań graczy Korony, lecz w ostatniej chwili Wrąbel odbiera piłkę spod nóg Cebuli.

1'

Zbigniew Dobrynin dał znak do rozpoczęcia meczu i wystartowali!

17:57

Oba zespoły już na murawie! Nielicznie zebrani kibice gospodarzy głośno wspierają swoich ulubieńców!

17:50

Goście wciąż czekają na zwycięstwo na obcym terenie. Podopieczni Jana Urbana na wyjazdach 3 razy przegrywali, a 4 razy dzielili się punktami z rywalem. Czy dzisiaj w końcu czas na przełamanie?

17:45

We Wrocławiu liczą przede wszystkim na bramki Marcina Robaka. Doświadczony snajper strzela jak na zawołanie, a w tym sezonie ma już 10 trafień na koncie.

17:39

17:34

W szeregach obu drużyn panuje świetna atmosfera. Niesieni zwycięstwami w poprzedniej kolejce drużyny chcą dzisiaj udowodnić swoją świetną formę. Taką szczególnie przedstawia Korona, która potrafiła rozgromić Lechię, aż 4:0 (!). Kolejne zwycięstwo chociaż na jeden dzień da im pozycję wicelidera!

17:31

Składy obu zespołów!

17:27

Na relację LIVE z tego niewątpliwie ciekawego spotkania zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

17:25

Zarówno kibice jak i piłkarze Korony po ostatnim zwycięstwie 4:0 nad Lechią pływają w niebieskich obłokach. Trzeba jednak zejść na ziemie bo na horyzoncie wychyla się już Śląsk Wrocław, który do tych łatwych przeciwników na pewno nie należy.