Niedziela, 5 listopada 2017, godz. 15:30
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
2 : 1
Piast GliwicePiast Gliwice
96'

Koniec meczu! Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonała u siebie Piasta Gliwice (2:1) w meczu 15. kolejki Lotto Ekstraklasy. W drugiej połowie Szymon Marciniak podyktował dwa rzuty karne po weryfikacji wideo, a doliczonym czasie gry najpierw wyrównał Piast, a chwilę później zwycięską bramkę dla niecieczan zdobył Bartosz Śpiączka.

95'

Precyzyjne uderzenie głową Śpiączki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Bramkarz Piasta nie miał nic do powiedzenia.

94'

GOOOOOOL!!! PRZEŁAMANIE ŚPIĄCZKI!!

93'

GOOOOOOL!! PAPADOPULOS WYRÓWNUJE POTĘŻNĄ GŁÓWKĄ!! WYŚMIENITE DOŚRODKOWANIE JAGIEŁŁY.

91'

Kartonik dla Stefanika.

90'

Aż pięć minut dołożył sędzia.

87'

Dziczek ukarany żółtą kartką.

85'

Nie trafił w piłkę Jankowski kilka metrów przed bramką! Świetną piłkę posłał Aleksander Jagiełło.

85'

Za Valencię wchodzi Aleksander Jagiełło.

83'

GOOOOOOL!!! PIĄTEK OSZUKAŁ RUSOVA!!

82'

Jeszcze kartka dla Chorwata.

81'

Jest rzut karny!

80'

Przypadkowe zagranie ręką Rugasevicia w polu karnym i Szymon Marciniak będzie sprawdzał tą sytuację.

77'

Stało się coś Mikoviciowi, który ucierpiał właśnie przy bloku Valencii. Konieczna pomoc służb medycznych.

76'

Sprzed pola karnego uderza Valencia, ale strzał wyblokowany wślizgiem.

74'

Jankowski odgrywa piętką w polu karnym, ale połapali się obrońcy Bruk-Betu.

70'

Samuel Stefanik zastępuje na murawie Jovanovicia.

68'

PAPADOPULOS FATALNIE!! BRONI RZUT KARNY MUCHA.

67'

Wydawało się, że ewidentnie Jankowski został wycięty w polu karnym, ale Szymon Marciniak puścił grę. Po kilkudziesięciu sekundach i analizie wideo, arbiter wskazał wapno!

64'

Na dwóch napastników będzie grał Piast. Maciej Jankowski wszedł za Vranjesa.

64'

Roman Gergel zastępuje Patrika Misaka.

64'

Mak zwiódł obrońcę w polu karnym, ale uderzył nad poprzeczką w idealnej sytuacji!

62'

Za Szeligę wchodzi Patryk Fryc.

61'

Mnóstwo podań wymienili w jednej akcji piłkarze Piasta, ale nic z tego nie wynikło.

59'

Cierpi Bartosz Szeliga, który nabawił się jakiegoś urazu przy próbie strzału z powietrza.

56'

Ostro potraktował Pawłowskiego Papadopulos i jest pierwsza żółta kartka.

55'

Dzisiaj na stadionie w Niecieczy 2612 widzów.

52'

Putiwcew nastrzelony w polu karnym, a kto wie, jak skończyłaby się ta akcja, gdyby piłka minęła obrońcę Bruk-Betu.

50'

Uderzenie Łukasza Piątka, ale nieczyste i anemiczne. Piłka przeturlała się obok bramki Piasta.

49'

Aleksandar Sedlar popełnił poważny błąd, ale obyło się bez konsekwencji dla gości.

47'

Mocno, ze sporym animuszem zaczęli gospodarze, którzy szybko wywalczyli dwa rzuty rożne.

46'

Wznawiamy spotkanie po przerwie.

16:27

45'

Koniec pierwszej połowy. Na razie bez bramek.

42'

Bardzo kąśliwe uderzenie Szymona Pawłowskiego sprzed pola karnego i Rusov ostatecznie sparował piłkę do boku.

39'

A akcję chwilę potem fatalnie sfinalizował Dario Rugasević.

38'

Piast długo rozgrywał akcję na prawej stronie, po wstrzeleniu skiksował Michal Papadopulos.

35'

Mateusz Mak dośrodkował futbolówkę z prawej strony. Żaden z jego kolegów nie zamknął tej akcji.

34'

Faulował Mateusz Kupczak. Pomocnik gospodarzy w nieprzepisowy sposób zatrzymał w środku pola Papadopulosa.

33'

Atakował bramkę gości Bartosz Śpiączka. Napastnik Bruk-Betu wywalczył rzut rożny. Po rzucie rożnym sytuacje wyjaśnił Aleksandar Sedlar.

31'

Szymon Pawłowski miał dużo czasu na wrzutkę. Nieźle dośrodkował, ale obrońcy Piasta zażegnali niebezpieczeństwo.

30'

Bartosz Szeliga uderzył z mocno z woleja, ale na wysokości zadania stanął Dobrivoj Rusov.

27'

Mateusz Mak miał sporo miejsca na prawej stronie. Pomocnika Piasta źle zabrał się z piłką i dograł do Vranjesa, który zakończył akcję apatycznym strzałem.

26'

Patryk Dziczek dorzucił piłkę z autu w kierunku Papadopulosa, ale ten przegrał pojedynek główkowy z defensorem gospodarzy.

23'

Joel Valencia dynamicznie wpadł w pole karne. Silnie uderzył po ziemi, ale nogą piłkę odbił Jan Mucha!

22'

Zbyt mocna prostopadła piłka do Mateusza Maka. Futbolówka poza boiskiem.

19'

Śpiączka wywalczył rzut rożny z prawej strony boiska.

17'

Bukata czysto odebrał piłkę Pawłowskiemu niedaleko pola karnego Piasta.

15'

Bardzo nieudane podanie Maka w pole karne i piłkę przejmują gospodarze.

12'

W miejsce siedzącego już na ławce rezerwowych Pietrowskiego pojawił się Mateusz Mak.

11'

Dobre ofensywne wejście Szymona Pawłowskiego, który oddał piłkę Piątkowi. Ten jednak nie oddał strzału, tylko próbował odegrać z powrotem do Pawłowskiego, ale trafił tylko w nogi obrońców.

10'

Atakujący na lewym skrzydle Szeliga bardzo łatwo stracił piłkę.

9'

Pietrowski przekazuje opaskę kapitańską Vranjesowi i z grymasem bólu opuszcza boisko. Za chwile trener Fornalik będzie musiał dokonać zmiany.

7'

Pietrowski najpierw odbiera piłkę Piątkowi, a kilkanaście metrów później został sfaulowany.

4'

Pietrowski powstrzymał drybling Misaka z prawej strony boiska.

2'

Łukasz Piątek walczył o piłkę przed polem karnym Piasta, ale obrońca gości nie dopuścił by wbiegł on w pole karne i wybił piłkę na aut.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra, rozpoczynamy mecz!

15:27

Sędzią dzisiejszego meczu będzie pan Szymon Marciniak z Płocka. Za nami losowanie, spotkanie rozpocznie Piast.

15:27

Piłkarze wychodzą już na murawę kameralnego stadionu w Niecieczy.

15:25

Dzień dobry! Już za 5 minut rozpocznie się jedno z ostatnich spotkań 15. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie u siebie Piasta Gliwice.