Piątek, 27 października 2017, godz. 18:00
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
19:50

Serdecznie dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na gol24.pl!

19:50

Czarne chmury i błyskawice zbierają się nad głowami ludzi związanych z Pogonią. Sytuacja wygląda coraz gorzej, a Maciej Skorża chyba nie uratuje swojej posady.

93'

Tomasz Kwiatkowski nie przedłuża cierpienia gości i kończy mecz!

92'

Tragiczny mecz Zwolińskiego! Druga żółta i czerwona kartka dla snajpera Pogoni!

91'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Maciej Pałaszewski zmienia Kamila Vacka.

89'

Łukasz Zwoliński również obejrzał żółty kartonik.

89'

Tomasz Hołota chciał zaskoczyć Wrąbla fajnym technicznym lobem. Zabrakło dosłownie centymetrów.

88'

Mariusz Pawelec ogląda żółty kartonik.

87'

Michał Chrapek schodzi z boiska, a melduje się na nim Adrian Łyszczarz.

86'

Jeszcze Pogoń stara się zaatakować swoich rywali. Nie przynosi to jednak pożądanego skutku.

84'

Marcin Robak

81'

Łukasz Madej zmienia Arkadiusza Piecha.

80'

Strzał Adama Gyrucso z rzutu wolnego, które jednak zostaje zablokowane.

78'

Arkadiusz Piech otrzymuje żółtą kartkę.

77'

Ostatnia zmiana w Pogoni. Kamil Drygas schodzi a Łukasz Zwoliński wchodzi.

75'

Spas Delew oddaje groźny strzał z lewej nogi i końcówkami palców broni to Wrąbel.

73'

Odważna próba Hołoty i piłka ląduje głęboko w trybunach.

70'

Sprytnie rozegrany rzut wolny przez gospodarzy. Mało zabrakło a Robak zamknąłby akcję groźnym strzałem.

68'

Arkadiusz Piech od początku do końca poprowadził tą akcję samodzielnie! Na koniec oddał mocny i celny strzał. Załuska po raz trzeci wyciąga piłkę z siatki.

67'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mamy przełamanie Arkadiusza Piecha!

66'

Tomasz Hołota zagrywa fajną prostopadłą piłkę, ale na straży stoi Pawelec.

62'

Aż żal patrzeć na zachowanie defensywy gości. Kolejny błąd, ale na szczęście dla Portowców Załuska potrafił uratować sytuacje.

61'

Arkadiusz Piech pokazuje się do prostopadłego podania, a później tragicznie marnuje sytuacje sam na sam!

60'

Dobra składna akcja Pogoni, zakończona słabym strzałem Nunesa.

58'

Jakub Kosecki znowu przejmuje piłkę po błędzie Portowców. Były piłkarz Legii popędził w stronę bramki i w odpowiednim momencie zagrał piętą do Robaka. Szkoda, że strzelcem dwóch goli uderzył słąbo.

55'

Kolejne dośrodkowanie Nunesa, lecz tym razem Delew szybko został zablokowany.

53'

Co robi Jakub Wrąbel! Nie można się go nachwalić! Adam Frączczak główkuje po dośrodkowaniu Nunesa, a robinsonada bramkarza gospodarzy ratuje ich wynik!

51'

Adam Gyurcso popisuje się dobrą indywidualną akcją, lecz znowu na posterunku stoi Wrąbel.

49'

Jakub Wrąbel znowu ratuje swoją drużynę! Kamil Drygas mocno uderzał na bramkę, po czym golkiper Śląska popisuje się świetną paradą!

46'

I zaczynamy drugą część meczu!

46'

Oraz Adam Gyurcso zmienia Dariusza Formellę.

46'

Podwójna zmiana w Pogoni. Rafał Murawskiego zmienia Dawid Kort.

18:46

Pogoń mimo kilku zrywów znowu przegrywa i to chyba zbyt wysoko aby się odbić. Katem okazuje się były gracz Portowców, Marcin Robak.

45'

Bez doliczonej choćby minuty kończy pierwszą połowę sędzia tego meczu.

44'

Kolejny tragiczny błąd defensywy Pogoni. Tym razem jednak Marcin Robak uderza niecelnie.

43'

Widać w grze Pogoni zagubienie i załamanie. Bardzo słabo to wygląda.

40'

Adam Frączczak wygrywa pojedynek w walce o górną piłkę, lecz trafia prosto w bramkarz gospodarzy.

36'

David Niepsuj popełnia duży błąd. Wykorzystuje to Kosecki, który zagrywa idealną piłkę do Robaka, a taki snajper nie może tego zmarnować!

35'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! Marcin Robak po raz drugi!

33'

Tomasz Hołota w pada w pole karne, aby uderzyć głową. Wcześniej jednak sędzie odgwizduje ofsajd.

31'

Jak to nie wpadło! Spas Delew uderzał ze skraju pola karnego, Jakub Wrąbel odbija przed siebie, a Rafał Murawski z bliskiej odległości nie trafia do pustej bramki! Szok!

28'

Cotra fajnie podłączył się do akcji ofensywnej, tylko że nic z tego nie wyszło. Dobrze interweniują goście.

26'

Cotra bardzo ryzykowanie podaje do Wrąbla. Mało brakowało a błąd wykorzystały Frączczak.

22'

Łukasz Załuska wyłapuje dośrodkowanie Picha, który dzisiaj jest jasnym punktem tego meczu.

21'

Arkadiusz Piech dochodzi do prostopadłego podania i w ostatniej chwili zostaje powstrzymany przez Nunesa.

18'

Dariusz Formella dogrywa w pole karne, ale znakomicie interweniuje Pawelec.

16'

Łukasz Załuska wychodzi poza swoje pole karne i powstrzymuje zagrożenie.

14'

Dobra próba Michała Chrabka, lecz piłka minimalnie mija słupek bramki Załuski.

13'

Rapa powstrzymuje Koseckiego. Skrzydłowy gospodarzy już rozpoczynał swój klasyczny rajd.

8'

Świetnie dośrodkowanie w pole karne Delewa! Adam Frączczak uderza głową, ale znakomicie broni Wrąbel!

5'

Ricardo Nunes łatwo traci piłkę na rzecz Picha, który idealnie dogrywa na głowę Robaka i Łukasz Załuska kapituluje! Szybkie prowadzenie Śląska.

4'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marcin Robak szybko daje prowadzenie gospodarzom!

3'

Dobra akcja Śląska Wrocław! Na ich nieszczęście w polu karnym niepotrzebnie zawahał się Kosecki, który nie oddaje strzału na bramkę!

1'

Tomasz Kwiatkowski rozpoczyna to spotkanie!

17:57

Wychodzą obie drużyny z tunelu.

17:55

Dwie porażki z Wisła Kraków i Wisłą Płock zrzuciły ekipę Śląska Wrocław na niskie 13 miejsce. Wcześniej ekipa Jana Urbana radziła sobie przynajmniej przyzwoicie.

17:50

17:47

Marcin Robak w Szczecinie spędził kilka owocnych sezonów, które okrasił koroną króla strzelców Ekstraklasy. Czy dzisiaj skarci swoich byłych kolegów?

17:45

17:42

Pogoń Szczecin nie wygrała od 19 sierpnia. Posada Macieja Skorży wisi na włosku. Problem jest nie tylko na boisku ale i tak poza nim. Już nawet kibice nie pomagają swoim ulubieńcom.

17:37

Skład Śląska Wrocław!

17:35

Skład Pogoni Szczecin!

17:32

Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

17:30

Wracamy do ligowej rzeczywistości! Bardzo słaba w tym sezonie Pogoń Szczecin jedzie po przełamanie do Wrocławia! Za 30 min rozbrzmi pierwszy gwizdek!