Sobota, 28 października 2017, godz. 20:30
Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
22:21

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje.

93'

Koniec! Górnik zwycięża w tym spotkaniu i dopisuje na swoje kontro trzy punkty! Zabrzanie wskakują na pozycję lidera Ekstraklasy!

90'

Arbiter dolicza trzy minuty.

90'

Kontra Górnika przerwana przez Piszczka, który ogląda drugą żółtą kartkę w tym spotkaniu i opuszcza boisko.

89'

88'

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Bartłomiej Olszewski melduje się na boisku.

86'

Filip Piszczek ukarany żółtą kartką.

82'

Kurzawa centruje z rzutu wolnego w kierunku Koja, ale ten fauluje przeciwnika.

81'

Zmiana również w drużynie gości: David Ledecky za Łukasza Wolsztyńskiego.

79'

Podwójna zmiana w drużynie gospodarzy. Na murawie meldują się Maciej Korzym oraz Maciej Małkowski.

78'

78'

76'

Prostopadłe podanie do Angulo, ale ten miał trudną sytuację, by oddać strzał. Próba zagrania wzdłuż bramki, ale dobra reakcja Gliwy.

75'

Próba strzału z dystansu, ale uderzenie Piszczka zablokowane.

70'

Trochim mocno z dystansu, ale Loska odbija piłkę! Jeszcze dobitka Piszczka i znów dobrze broni Loska!

68'

Angulo płasko w pole karne, Wolsztyński niecelnie z bliskiej odległości i od bramki rozpoczynają gospodarze.

64'

Zmiana w Sandecji. Bartłomiej Kasprzak melduje się na murawie.

63'

Kurzawa popisuje się prostopadłym podaniem do Angulo. Napastnik kapitalnie ogrywa obrońcę i umieszcza piłkę w siatce obok interweniującego Gliwy!

62'

Ależ bramka Angulo! Górnik prowadzi!

58'

Zawodnicy Górnika długo rozgrywali akcję po lewej stronie. Kilka prób dośrodkowania piłki w pole karne i wreszcie jedno z nich trafia na głowę Angulo. Jego strzał świetnie broni Gliwa, ale następuje dobitka i piłkę do siatki wbija Matuszek!

57'

Mamy wyrównanie!

53'

Mocny wyrzut z autu i zamieszanie w szesnastce gospodarzy. Ostatecznie, obrońcy zażegnali zagrożenie i wybili piłkę.

50'

Adrian Basta ukarany żółtą kartką za faul w okolicach środka boiska.

49'

Dośrodkowanie Cetnarskiego z rzutu wolnego, ale goście wybijają piłkę.

47'

Zawodnicy Górnika szybko chcą wyrównać. Akcja lewą stronę, dogranie w pole karne i Angulo oddaje strzał, ale dobrze interweniuje bramkarz gospodarzy.

46'

W przerwie doszło do jednej zmiany w zespole gości: Szymon Żurkowski w miejsce Macieja Ambrosiewicza.

46'

Drużyny już na murawie. Sędzia daje znak, by wznowić mecz. Ruszamy!

46'

Arbiter kończy pierwszą część spotkania.

46'

Piszczek przedziera się bokiem, płasko zagrywa piłkę w okolice jedenastego metra i Danek w pełnym biegu oddaje strzał. Piłka ociera się o poprzeczkę i ostatecznie opuszcza boisko!

45'

Arbiter dolicza minutę do regulaminowego czasu gry.

44'

Angulo kolejny raz z dystansu, ale znowu wysoko nad bramką.

41'

Piłka ustawiona znowu w bocznym rejonie boiska. Do futbolówki podchodzi Brzyski i próbuje zaskoczyć bramkarza mocnym strzałem lewą nogą, ale Loska piąstkuje.

40'

Sandecja kolejny raz będzie miał okazję, by zagrozić bramce przeciwnika ze stałego fragmentu gry.

36'

Sędzia pokazuje żółty kartonik Suarezowi.

34'

Długo rozgrywali swoją akcję zawodnicy Górnika. Całą sytuację kończy strzałem z dystansu Kurzawa, ale piłkę łapie Gliwa.

31'

Rzut wolny z bocznego sektora boiska na wysokości pola karnego. Dośrodkowanie Cetnarskiego ląduje na głowie kolegi z drużyny. Piter-Bućko otwiera wynik!

30'

Podopieczni trenera Mroczkowskiego wychodzą na prowadzenie!

25'

Kolejne dośrodkowanie Tomasza Brzyskiego, ale spokojnie interweniuje Loska.

22'

Rzut wolny dla Zabrzan. Centra w szesnastkę, ale żaden z piłkarzy Górnika nie potrafi skierować futbolówki do siatki.

20'

Kurzawa dośrodkowuje z rzutu z autu, ale gospodarze daleko wybijają piłkę.

18'

Goście próbują przyspieszyć grę górną piłką, ale utrudnia im to silny wiatr.

14'

Moment gry w którym brakuje dokładności obu zespołom. Więcej walki w środku boiska.

9'

Centra w pole karne Sandecji, zamieszanie na piątym metrze, ale ostatecznie gospodarze wybijają piłkę.

8'

Igor Angulo próbował z dystansu, ale piłka po jego strzale przelatuje wysoko nad bramką.

7'

Mamy pierwszy kartonik w tym spotkaniu. Kartką ukarany Tomasz Brzyski.

7'

Nie było większego zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

7'

6'

Faulowany Rafał Kurzawa i będzie dobra okazja, by uderzyć na bramkę z rzutu wolnego.

4'

Trochim wzdłuż bramki, ale Danek nie sięga piłki! Dużo szczęścia mają goście!

2'

Piszczek w pojedynku bark w bark z Wieteską, ale od bramki zaczyna Górnik.

1'

Sędzia daje znak, ruszamy! Sandecja rozpocznie te spotkanie!

20:27

Arbiter wyprowadza już zespoły na boisko.

20:25

Przypomnijmy, że oba zespoły są beniaminkami w tegorocznych rozgrywkach.

20:21

Już za kilka minut zawodnicy pojawią się na murawie, by rozegrać kolejny mecz w tym sezonie. Przypomnijmy, że Górnik zajmuje aktualnie 2. miejsce w tabeli. Sandecja jest na pozycji 11.