Niedziela, 29 października 2017, godz. 15:30
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
3 : 1
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
17:24

Serdecznie dziękuje za uwagę! Za nieco ponad 30 minut serdecznie zapraszam na relację LIVE z meczu Legii Warszawa z Arką Gdynia!

17:23

Jagiellonia w końcu wraca na zwycięską ścieżkę! Dzięki tej wygranej, ekipa Ireneusza Mamrota traci tylko 3 punkty do Górnika Zabrze. Zwycięstwo w tym meczu zmienia całkowicie sytuacje wicemistrza Polski!

94'

Koniec! Szymon Marciniak gwiżdże po raz ostatni!

94'

Pospisil zbyt długo ciągał piłkę i traci posiadanie na rzecz Polacka!

90'

Marian Kelemen piąstkuje i kończy akcję rywala.

89'

Martin Polacek ratuje swoją drużynę łapiąc dośrodkowanie. Koledzy muszą mu podziękować.

87'

Ostatnia zmiana tego meczu. Arvydas Novikovas schodzi, a Łukasz Sekulski wchodzi.

85'

Krzysztof Janus przeciąga dośrodkowanie i goście tracą szansę na zdobycie bramki.

81'

Zakotłowało się w polu karnym Jagiellonii, ale żaden z zawodników gości nie zdołał oddać strzału.

80'

Cillian Sherdian zmienia strzelca 3 gola, czyli Przemysława Frankowskiego.

80'

Przepiękna akcja Jagiellonii zakończona została niecelnym strzałem Cernycha.

79'

Novikovas zagrywa świetne prostopadłe podanie, a Frankowski delikatną podcinką pakuje piłkę do siatki!

78'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Przemysław Frankowski uspokaja mecz dla gospodarzy!

77'

Arvydas Novikovas za symulowanie ogląda żółtą kartkę.

75'

Mało brakowało a Jakub Świerczok wepchnąłby piłkę do bramki z najbliższej odległości!

73'

Jakub Świerczok minimalnie niecelnie uderza na bramkę! Mało brakowało.

72'

Arkadiusz Woźniak kończy już swój występ w dzisiejszym meczu. Zmienia go Krzysztof Janus.

71'

Taras Romańczuk kolejnym zawodnikiem, który zostaje ukarany żółtą kartką.

69'

Martin Pospisil marnuje 100% okazję! Novikovas wystawił mu świetną piłkę, a Czech uderzył zbyt lekko.

68'

Piotr Wlazło oddaje strzał z rzutu wolnego prosto w mur. Słabe uderzenie gracza gospodarzy.

66'

Zmiana także w Jagiellonii. Karol Świderski schodzi, a na murawie pojawia się Martin Pospisil.

66'

Kamil Mazek zmienia Filipa Jagiełło.

65'

Guti ogląda żółtą kartkę co oznacza, że nie zagra w przyszłej kolejce.

64'

Fedor Cernych popisuje się znakomitym podaniem, jednak od Novikovasa szybszy był Polacek, który wyłapuje piłkę.

61'

Guldan oddaje strzał, ale kapitan gości był dobrze powstrzymywany przez Wlazło.

58'

Adam Matuszczyk dużo dał drużynie swoją zmianą! Teraz były reprezentant Polski minął kilku rywali, ale na koniec niedokładnie podał do kolegi.

57'

Świetny kontratak Jagiellonii! Novikovas próbował wystawić idealną piłkę Frankowskiego, lecz skrzydłowy Jagi mija się z tym podaniem!

55'

Adam Matuszczyk zagrywa przepiękne podanie do Woźniaka, który zbiera futbolówkę spod rąk Kelemena i wystawią ją Świerczokowi na pustą bramkę! Jagiellonia 2, Zagłębie 1 ! Czeka nas jeszcze dużo emocji!

54'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jakub Świerczok zdobywa 9 gola w tym sezonie!

51'

Aleksandar Todorovski zatrzymuję kontrę Jagiellonii i jest pierwszym zawodnikiem, który ogląda żółtą kartkę.

50'

Adam Matuszczyk zagrywa idealną piłkę do Pawłowskiego, tylko że świetna interwencja Burligi zaprzepaszcza ich szansę na gola.

49'

Arvydas Novikovas uderza zza pola karnego! Było bardzo mocno, ale jednocześnie bardzo niecelnie!

47'

Fedor Cernych świetnie popędził lewą flanką, dograł w pole karne, lecz tam górą Polacek.

46'

I wracamy do gry!

46'

Patryk Tuszyński nie będzie dobrze wspominał powrotu do Białegostoku. Już w przerwie zmienia go Adam Matuszczyk.

16:17

Mecz nie rozpieszcza zmarzniętych kibiców zgromadzonych na stadionie przy ul.Słonecznej. Jagiellonia jest po prostu skuteczniejsza. Udało im się zdobyć dwa gole, a oprócz tego nie pokazują nic wielkiego. Dla gospodarzy najważniejszy jest jednak wynik. Po drugich 45 minut będziemy wiedzieć czy Jadze uda się odbić od dna.

45'

Arbiter główny bez choćby sekundy doliczonej kończy pierwszą połowę.

42'

Seria dośrodkowań gości. Żadne z nich nie przynosi efektu w postaci strzału celnego.

40'

Jakub Świerczok walczył o piłkę z Burligą, lecz dzięki swojej upartości to prawy obrońca gospodarzy wywalczył posiadanie.

36'

Zabrakło precyzji Frankowskiemu. Szkoda, ponieważ akcja zapowiadała się bardzo groźnie.

34'

Tragiczny błąd defensywy Zagłębia! Ma ich szczęście Cernych nie potrafił tego wykorzystać! Piotr Stokowiec musi uspokoić grę swojej drużyny

31'

Fedor Cernych tym razem myli się. Po drugim golu tempo bardzo spało.

29'

Jakub Świerczok nie potrafił opanować piłki, która była posłana krosowym podaniem,

26'

Piotr Tomasik podłączając się do akcji ofensywnej, wywalczył rzut rożny. Niestety nic z niego nie wynikło.

23'

Sasa Balić pokazywał się do prostopadłego podania, lecz wcześniej liniowy podnosi chorągiewkę.

18'

Znakomita kontra gospodarzy. Fedor Cernych dostał piłkę na skrzydle, później z łatwością minął Guldana i zagrał idealne podanie do Świderskiego. Młody gracz Jagiellonii musiał tylko dostawić nogę.

17'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Karol Świderski podwyższa prowadzenie!

13'

Strzał nad poprzeczką Arkadiusza Woźniaka. Szkoda, gdyż piłka leciała w bardzo ciekawy sposób.

11'

Bardzo mocne i groźne uderzenie Bartłomieja Pawłowskiego. Na posterunku był jednak Kelemen, który z problemami broni ten strzał.

9'

Sasa Balić dośrodkowuje w pole karne, a tam Świerczok przegrywa walkę w powietrzu.

7'

Świetna akcja Novikovasa, ale dobrze ustawiona defensywa Zagłębia ratuje sytuacje.

5'

Co się tu dzieje! Świerczok powinien teraz doprowadzić do remisu! Snajper gości miał okazję sam na sam, lecz jego strzał minimalnie mija słupek!

3'

Fedor Cernych indywidualnie popędził w stronę bramki i na raty, ale udaje się pokonać Polacka! Szybki cios Jagiellonii!

2'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ależ mocny początek gospodarzy! Fedor Cernych zdobywa bramkę!

1'

Od środka rozpoczynają goście! Czekamy na dobre spotkanie!

15:27

Szymon Marciniak wyprowadza obie drużyny z tunelu, a na trybunach rozbrzmiewa hymn Jagiellonii!

15:20

Do Białegostoku wraca Patryk Tuszyński. Napastnik gości właśnie dzięki dobrym występom w Jagiellonii zapracował na wyjazd do Turcji. Jak poradzi sobie w meczu przeciwko swoim byłym kolegom?

15:16

Zagłębie znajduje się w lepszej sytuacji. Zwycięstwo nad Jagiellonią pozwoli dogonić Górnik Zabrze i razem z beniaminkiem przewodzić w ligowej tabeli. Ostatnio zabójczą bronią gości jest Jakub Świerczok, który praktycznie w każdym meczu wpisuje się na listę strzelców.

15:10

15:06

Ostatnie wyniki Jagiellonii nie napawają optymizmem ich kibiców. 2 zwycięstwa w 10 meczach to nie jest to czego oczekuje się od wicemistrza Polski. Słabą formę najdobitniej pokazała ostatnia porażka 4:1 z Arką Gdynia. Czy Ireneusz Mamrot wpadnie na pomysł jak tchnąć nowe życie w białostocką ekipę?

15:02

Skład Zagłębia Lubin!

15:00

Skład Jagiellonii Białystok!

14:57

Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Będę dla Państwa relacjonował najciekawsze wydarzenia z tego spotkania!

14:55

W to wietrzne i pochmurne niedzielne popołudnie, Jagiellonia gościć będzie na swoim stadionie Zagłębie Lubin. Gospodarze ostatnio znajdują się w niemałym dołku, z którego dzisiaj koniecznie muszą się wydostać.