Poniedziałek, 23 października 2017, godz. 18:00
4 : 1
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
1. połowa3 : 0
93'

Koniec!! Wisła Płock wysoko wygrywa z Śląskiem 4-1. Bez wątpienia po czerwonej kartce dla Tarasovsa to gospodarze przeważali i zasłuzenie wygrali. Dziękuje za uwagę. Życzę miłego wieczoru

90'

Sędzia dolicza 3 minuty drugiej połowy

85'

Żółta kartka dla Cotry

81'

Żółta kartka dla Łasickiego

79'

Ostatnia zmiana w meczu: Piątkowski za Bilińskiego

77'

Ostatnia zmiana w Śląsku Pałaszewski za Vacka

76'

NIe wykorzystał karnego, ale dobił pewnie. Mamy już 4-1

76'

przy pomocy VARU rzut karny dla Wisły. Wykonawcą Biliński

68'

Żółta kartka dla Biliskiego

67'

Zmiana w Wiśle: Stilić za Varele

63'

3-1 Kosecki wychodzi sam na sam z bramkarzem i strzela honorową bramkę

58'

Piech nie wykorzystał karnego, Kiełpin broni!!!

58'

57'

Żółta kartka dla Łukowskiego

59'

Łukowski fauluje w polu karnym Koseckiego i rzut karny dla Śląska

56'

Pierwsza zmiana w Wiśle Płock: Łukowski za Michalaka

53'

Obraz początku drugiej połowy nie zmienia sie. Wisła prowadzi grę, utrzymuje sie przy piłcę a Śląsk próbuje gry z kontry

46'

Druga zmiana w Śląsku Piech za Robaka

45'

Zawodnicy weszli na murawę i zaczynamy drugą połowę

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę. WIsła prowadzi wyrażnie 3-0 w starciu z osłabionym Śląskiem po czerwonej kartce dla Tarasovsa

45'

Żółta kartka dla Koseckiego

45'

Sędzia dolicza 1 minutę do pierwszej połowy

37'

Żółta kartka dla Poprawy za faul na Michalaku

34'

3-0 Merebaszwili indywidualnie!!! Zszedł do środka i pokonuje bramkarza precyzyjnym strzałem

29'

To powinien być gol!!! Merebaszwili podaje na 11 metr do Szymańskiego, lecz ten uderza obok bramki

22'

Piękne podane na skrzydło do Michalaka, który podaje wzdłóż brmki do Bilińskiego i już mamy 2-0!!!!!

20'

Reca wrócił już do gry

19'

Reca zwija sie z bólu po starciu z Pichem, na razie opatrywany przez sztab medyczny na boisku

17'

Pierwsza zmiana w Śląsku, Poprawa wchodzi za Chrapka

14'

14'

Sam poszkodowany podchodzi do karnego i pewnie wykorzystuje

12'

Tarasovs dostaje czerwoną kartkę za faul w polu karnym na Vareli. Jest rzut karny dla gości!!!!!

8'

W początkowych minutach meczu gra toczy się głównie w środku pola i jest dużo niedokładności w szeregach obu ekip

2'

Pierwsza grozna sytuacja dla Wisły. Michalak dośrodkował w pole karne i ponad bramką główkuje Varela

1'

Od środka zaczynają gospodarze!

17:56

Sędzia wyprowadza obie jedenastki na murawę, a to oznacza, że za chwilę zaczynamy!

17:27

Obie zespoły w poprzedniej kolejce doznały porażki: Wisła z Koroną 2:0, a Śląsk 0-2 z Wisłą Kraków

17:25

Rezerwowi: Wisła Płock: Kryczka, Stępiński, Sielewski, Rasak, Stilić, Łukowski, Piątkowski Śląsk Wrocław: Słowik, Poprawa, Augusto, Piech, Srnić, Pałaszewski, Łyszczarz

17:21

Witam oraz zapraszam na relacje live z ostatniego meczu 13 kolejki Lotto Ekstraklasy Wisła Płock vs Śląsk Wrocław