Sobota, 21 października 2017, godz. 20:30
3 : 3
Lech PoznańLech Poznań
1. połowa2 : 1
22:30

Serdecznie dziękuje za uwagę! Jutro czeka nas kolejny dzień pełny emocji! Zapraszamy na www.gol24.pl!

22:29

Ogrom emocji oglądaliśmy dzisiaj w Gdańsku! Piłkarze obu zespołów zostawili zdrowie i serce w ten mecz! Lech dzięki zdobyciu 1 punktu wraca na pozycję lidera!

97'

Koniec meczu!

95'

Milos Krasić psuje kontrę Lechii, podając zdecydowanie zbyt mocno!

91'

Joao Oliveira zmienia Flavio Paixao.

87'

Zmarnowana jednak szansa, przez graczy Lecha.

85'

Błażej Augustyn fauluje w bardzo groźnym miejscu! Będzie bardzo groźna szansa!

80'

Bardzo podobne dośrodkowanie co przy golu z 77 minuty. Tym razem jednak strzał Flavio zbyt słaby.

80'

Kolejna zmiana w Lechii. Milos Krasić zmienia Rafała Wolskiego!

78'

Grzegorz Kuświk zmienia Marco Paixao!

78'

Świetne dogranie z rzutu wolnego i piłka nie fortunnie odbija się od głowy Emira Dilavera i wpada do bramki!

77'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Emir Dilaver pakuje piłkę do własnej bramki!

75'

Mihai Radut dostaje drugą żółtą kartkę! Czas na wyrównanie sił w tym meczu!

73'

Darko Jevtić indywidualnie minął rywali, po czym idealnie podał na głowę Makuszewskiego! Lechia 2 Lech 3!

72'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Maciej Makuszewski wyprowadza drugi cios!

71'

Dusan Kuciak popełnia tragiczny błąd wychodząc z bramki! Dennis Rakels wystawia piłkę, a Christian Gytkjaer pakuje ją do pustej bramki!

70'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Christian Gytkjaer zdobywa bramkę!

69'

Mihai Radut ukarany żółtą kartką.

67'

Ofensywna zmiana w Lechu. Lasse Nielsen oddaje miejsce Danissowi Rakelsowi!

67'

Putnocky wyprzedza braci Paixao i ratuje skórę swoim kolegom!

64'

Groźne uderzenie Flavio, ale piłka po rykoszecie wychodzi poza linię końcową!

61'

Dusan Kuciak cały czas świetnie wyłapuje każde dośrodkowanie rywali.

59'

Dusan Kuciak ratuje swoją drużynę interweniując po strzale Macieja Gajosa!

56'

Matus Putnocky wychodzi poza pole karne i swoją interwencją ratuje drużynę przed stratą gola!

54'

Darko Jevtić na raty z rzutu wolnego. Oba strzały trafiają w rywala.

52'

Tomasz Musiał weryfikuje tą sytuację! Jednak mamy faul i Michał Nalepa dostaje czerwoną kartką.

50'

Christian Gytkjaer przewraca się o nogi Nalepy, przy sytuacji sam na sam! Sędzia jednak nie gwiżdże!

49'

Marco Paixao czarował, czarował aż stracił piłkę.

46'

Tomasz Musiał daje znak do rozpoczęcia drugiej połowy!

21:22

Karny jak najbardziej zasłużony! W pierwszym momencie Tomasz Musiał nie zauważył jak Lasse Nielsen pociągnął za koszulkę Marco Paixao! Dopiero wideo weryfikacja pomogła rozwiać wątpliwości. W meczu oglądamy bardzo dużo emocji! Czekamy na drugą odsłonę!

51'

I po tym golu sędzia kończy pierwszą część meczu!

50'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marco Paixao pewnie zamienia karnego na bramkę!

49'

Lasse Nielsen za to zagranie ukarany żółtą kartką!

49'

Rzut karny dla Lechii! Tomasz Musiał skorzystał z VAR-u i wrócił do decyzji!

47'

Mało brakowało a Lasse Nielsen wpakowałby piłkę do własnej bramki! Ma szczęście, że na posterunku stał Putnocky!

44'

Tragiczny błąd defensywnego pomocnika Lechii, co próbował wykorzystać Gytkjear. Dobrze zorganizowana defensywa gospodarzy radzi sobie z Duńczykiem.

42'

Marco Paixao świetnie pokazał się do prostopadłej piłki, ale Portugalczyk źle przyjął futbolówkę! Szkoda!

38'

Mihai Radut dogrywa bardzo dobrą piłkę z rzutu wolnego, która odbija się od Macieja Gajosa i kapitan Lecha wpisuje się na listę strzelców!

37'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Maciej Gajos wyrównuje stan spotkania!

35'

Kolejna kontuzja w Lechu Poznań! Rafał Janicki schodzi z boiska, a zmienia go Emir Dilaver!

33'

Zamieszanie w polu karnym Lechii! Maciej Gajos uderza i piłka leci minimalnie nad bramką!

29'

Błażej Augustyn jest dzisiaj niczym czołg! Znowu zatrzymuje Macieja Makuszewskiego.

27'

Mario Situm doznaje kontuzji i nie da rady kontynuować gry. W jego miejsce wchodzi Mihai Radut.

24'

Groźne dośrodkowanie Flavio, a jego brat bliźniak już czaił się na tą piłkę! Na posterunku jednak defensywa gości.

19'

Maciej Makuszewski pędził prawą flanką, ale został świetnie powstrzymany przez Augustyna.

18'

Po strzelonej bramce obie drużyny trochę spuściły z tonu, nie chcąc popełniać błędu.

14'

Rafał Wolski dogrywa świetną piłkę. Błażej Augustyn wyprzedza Lasse Nielsena i piłka między nogami Putnockyego wpada do bramki!

13'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Błażej Augustyn daje prowadzenie Lechii!

10'

Darko Jevtić już w 10 minucie ogląda żółtą kartkę!

7'

Łukasz Trałka bardzo mocno zaatakował Wolskiego w swoim polu karnym! Tomasz Musiał jednak niewzruszony!

5'

Bardzo groźna akcja Lecha, ale Kuciak uprzedza snajpera rywala! Mało brakowało!

1'

Darko Jevtić już na początku meczu oddaje celny strzał. Był on jednak zbyt słaby i spokojnie broni Kuciak.

1'

Pierwsze kopnięcie padło autorstwem piłkarzy Lechii Gdańsk co daje jasny sygnał, że mecz się rozpoczął!

20:27

Tomasz Musiał wyprowadza zawodników i zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek!

20:25

Lechia i Lech mają ostatnio naprawdę ciężki terminarz. Legia, Jagiellonia, a teraz grają między sobą! Kto dzisiaj okaże się lepszy!?

20:20

Do składu Lecha powraca Christian Gytkjaer, który zastępuje kontuzjowanego Nicki Billie Nielsena. Czy Duńczyk w końcu się przełamie?

20:16

Pięknie prezentuje się stadion Lechii! Coś cudownego!

20:13

Przed tą kolejką Lech zajmował pierwsze miejsce. Teraz musi pokonać Lechię, jeżeli chce wyprzedzić Górnika Zabrze!