Piątek, 20 października 2017, godz. 20:30
1. połowa3 : 1
22:23

Serdecznie dziękuje za uwagę i życzę spokojnej nocy!

22:22

To był naprawdę Super Piątek! Mimo tego, że Górnik na początku meczu dominował swoich rywali to po przerwie Korona pokazała mocny charakter! 6 bramek i mnóstwo strzałów! Tego oczekujemy od naszej Ekstraklasy!

93'

Koniec! Ostatni gwizdek arbitra Kwiatkowskiego!

90'

Jacek Kiełb bardzo niecelnie uderza z dystansu. Od bramki Loska.

87'

Erik Grendel ukarany żółtą kartką!

86'

Nika Kaczarwa wywalczył piłkę w polu karnym rywala, mocno wstrzelił piłkę, która odbiła się od Jacka Kiełba i wpada do bramki!

85'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! Jacek Kiełb doprowadza do remisu!

82'

Tomasz Loska znowu ratuje swoją drużynę! Jacek Kiełb oddaje bardzo groźny strzał głową. Górą jednak młody golkiper Górnika!

80'

Rafał Kurzawa również ukarany żółtą kartką.

79'

Goran Cvijanović ukarany żółtą kartką za symulacje w polu karnym!

78'

Igor Angulo marnuje 100000% okazje! Hiszpan miał bardzo dużo miejsca na ok 5 metrze i uderza prosto w Gostomskiego!

76'

Strzelec dwóch bramek Damian Kądzior schodzi z boiska a wchodzi Erik Grendel.

73'

Słoweniec przejął piłkę, minął obrońcę rywala i pięknym, precyzyjnym strzałem pokonuje Tomasza Loskę!

72'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Piękny strzał Gorana Cvijanovicia!

70'

Gra bardzo się zaostrzyła. Co chwilę tylko mamy gwizdek arbitra.

66'

Mecz trochę zwolnił z tempa po zmianie stron. Cały czas czekamy na zryw którejś z drużyn.

61'

Jacek Kiełb z bardzo ostrego kąta uderza w boczną siatkę.

60'

Oraz Marcin Cebula za Elie Soriano.

59'

Szybko prowadzone zmiany przez obu trenerów. Teraz Gino Lettieri korzysta z podwójnej zmiany. Nika Kaczarawa zmienia Adriana Kovacevicia.

57'

Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy. Marcin Urynowicz zmienia Łukasza Wolsztyńskiego.

55'

Jacek Kiełb uderza i minimalnie piłka mija słupek!

53'

Zmiana w Górniku. Szymon Żurkowski schodzi, a Oleksandr Szewluchin wchodzi.

49'

Pierwszy celny strzał w drugiej połowie. Jego autorem Goran Cvijanović.

46'

Wracamy po przerwie! Czekamy na kolejne bramki!

21:18

Oglądamy bardzo dobre widowisko w Zabrzu! Górnik jest dzisiaj po prostu bardziej zdecydowany! Na razie bohaterem Damian Kądzior!

47'

Koniec pierwszej połowy!

46'

Igor Angulo świetnie wyszarpał piłkę. Wolsztyński podał do Kądziora i znowu zawodnik gospodarzy musiał tylko dopełnić formalności! Szybka odpowiedź Zabrzan.

45'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Damian Kądzior po raz drugi!

44'

Zamieszanie w polu karnym Górnika, a później Jacek Kiełb został zablokowany!

42'

Bartosz Rymaniak uderzył piłkę głową, która odbiła się jeszcze od Dejmka i wpada do bramki!

41'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Radek Dejmek daje kontakt swojej drużynie!

40'

Kolejny mocny strzał zawodnika Korony, ale bramkarz Górnika jest dzisiaj nie do pokonania!

37'

Bardzo groźna szansa Korony! Tomasz Loska znowu popisuję się znakomitym refleksem broniąc strzał Mateusza Możdzenia!

33'

Szybka zmiana w Koronie. Krystian Miś zmieniony przez Gorana Cvijanovicia.

32'

Ambrosiewicz huknął z prawego skrzydła, ale piłka ląduje w rękach Gostomskiego.

30'

Elia Soriano oddaje strzał , a Tomasz Loska niczym David De Gea, w rozkroku broni uderzenie rywala!

28'

Jakub Żubrowski oddaje soczysty strzał z dystansu, który ląduje w rękach Loski.

26'

Tragiczny błąd Radka Dejmka, co świetnie wykorzystuje Igor Angulo i precyzja Hiszpana może budzić podziw! Górnik 2 Korona 0!

25'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Igor Angulo na 2:0!

21'

Rafał Kurzawa oddaje bardzo groźny strzał i piłka uderza w poprzeczkę.

20'

Elhadji Pape Diaw ukarany żółtym kartonikiem za brzydki faul.

19'

Wolsztyński oddaje bardzo groźny strzał z powietrza, który ląduje na bocznej siatce!

17'

Aj! Zabrakło centymetrów, a Angulo doszedłby do zagranej piłki i wyszedł sam na sam z Gostomskim!

12'

Mateusz Wieteska dochodzi do wrzuconej piłki, ale uderza niecelnie.

11'

Strzał Kurzawy ląduje na Elhadji Pape Diaw. Rzut rożny dla Górnika.

11'

Rafał Kurzawa źle dogrywa z rzutu wolnego. Szkoda zmarnowanej okazji.

7'

Świeżo upieczony reprezentant Polski wyszedł idealnie do prostopadłej piłki i musiał tylko dopełnić formalności uderzając obok bezradnego Gostomskiego!

6'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Damian Kądzior! Górnik bardzo szybko obejmuje prowadzenie!

5'

Wolsztyński tragicznie marnuje świetną okazję! Miał bardzo dużo czasu, a podał bardzo niedokładnie do Kurzawy, który pędził pod pustej bramki!

1'

Rozpoczynamy! Od środka gospodarze!

20:26

Tomasz Kwiatkowski wyprowadza obie ekipy! Z trybun słychać popularny dzownek!

20:21

Bardzo specyficzna sytuacja miała miejsce na przedmeczowej konferencji Korony. Gino Lettieri za karę, że spóźnił się na konferencję kupił dziennikarzom piwo. Bardzo przyjemny gest szkoleniowca Korony.

20:14

W pierwszym piątkowym meczu Piast Gliwice rzutem na taśmę zremisował z Zagłębiem Lubin 2:2! Jest to świetny wynik dla Górnika, który ma szansę wrócić na szczyt!

20:08

Zapowiada się nam nie lada mecz! Obie drużyny w tym sezonie grają bardzo efektownie, a przede wszystkim efektywnie. Jeżeli gospodarze wygrają dzisiejszy mecz to przynajmniej do jutra wrócą na pozycję lidera!