Koniec meczu w Płocku! Wisła wygrywa z Termaliką 1:0!

Odważne uderzenie Damiana Szymańskiego mija poprzeczkę w niewielkiej odległości.

90'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy meczu.

88'

Giorgi Merebaszwili miał szansę zamknąć spotkanie za pomocą dobrego dogrania piłki pod bramkę, ale posłał ją daleko poza szesnastkę.

86'

Termalica w końcówce spotkania stara się przejąć inicjatywę, jednak ich akcje nie przynoszą większego zagrożenia bramce Wisły.

84'

Na ostatnie minuty meczu Jakub Wróbel zmienia Patrika Misaka.

82'

Pada bramka w Zabrzu. Igor Angulo zdobywa gola z rzutu karnego i Górnik wygrywa 1:0.

80'

Konrad Michalak zmieniony przez Patryka Stępińskiego.

78'

4898 widzów obecnych dziś na stadionie w Płocku.

76'

Przepiękne podanie od Damiana Szymańskiego do Konrada Michalaka, piłkarz wypożyczony z Legii przewraca się na linii pola karnego w starciu z rywalem, sędzia nie używa gwizdka. Arbiter był ustawiony daleko od całego zdarzenia i mógł mieć problemy z oceną tej sytuacji.

74'

Nico Varela żegnany przez kibiców brawami, zmienia go Semir Stilić.

73'

Rzut rożny dla Wisły po interwencji Łukasza Piątka przy linii końcowej.

71'

Szymon Pawłowski z żółtą kartką za gest frustracji, jakim było odrzucenie piłki poza linię boczną.

69'

Bruk-Bet ma coraz mniej czasu na doprowadzenie do wyrównania, ale póki co goście nie przechodzą do ofensywy.

67'

Nico Varela miał szansę na zdobycie swojego drugiego gola w dzisiejszym meczu, dopadając do odbitej piłki w polu karnym, ale jego wolej przeleciał wysoko ponad poprzeczka.

65'

Vitalijs Maksimenko otrzymuje żółtą kartkę za faul obok własnego pola karnego.

64'

Gabriel Iancu zmienia Akosa Kecskesa.

62'

Co ciekawe, to był dopiero pierwszy strzał celny Wisły w tym meczu.

60'

Damian Szymański z żółtą kartką za faul w okolicach narożnika pola karnego.

59'

Dominik Furman podał piłkę w szesnastkę do Giorgiego Merebaszwilego, Gruzin w znakomity sposób uruchomił Nico Varelę, letni nabytek Wisły strzałem z kilku metrów otwiera wynik spotkania!

57'

Jak już nadeszła, to z przytupem. Nico Varela trafia na 1:0!

56'

Druga połowa wygląda póki co znacznie gorzej niż pierwsza. Czekamy na pierwszą groźniejszą sytuację bramkową po przerwie.

54'

Bartosz Szeliga ostro faulowany we własnym polu karnym, piłkę ponownie mają Słoniki.

52'

Bartosz Szeliga wywalczył aut na wysokości pola karnego Wisły, ale piłkę szybko stracił Szymon Pawłowski.

50'

Cezary Stefańczyk fauluje rozpędzającego się przy linii środkowej Samuela Stefanika.

48'

Długą piłkę od Igora Łasickiego w kierunku Nico Vareli pewnie przejmuje Jan Mucha.

46'

Piłka w grze, ma ją Wisła Płock!

46'

W przerwie Mateusz Piątkowski zmieniony przez Jose Kante.

16:33

Piłkarze wracają już na murawę stadionu w Płocku.

16:22

Pierwsza bramka najpewniej otworzyłaby to spotkanie, póki co żaden z zespołów nie może zmusić przeciwnika do dłuższej obrony własnej bramki. Liczymy na więcej sytuacji strzeleckich w drugiej połowie.

45'

Koniec pierwszej połowy w Płocku. Do przerwy bez bramek.

45'

Ostry faul Mateusza Kupczaka na Konradzie Michalaku zasługiwał na drugą żółtą kartkę i wyrzucenie z boiska, sędzia tym razem okazał się jednak pobłażliwy i nie upomniał piłkarza Termaliki.

44'

Nie jest to spotkanie najwyższych lotów, jest natomiast dość zacięte - ciężko na ten moment przewidzieć, kto może zdobyć trzy punkty.

42'

Końcówka pierwszej połowy należy do piłkarzy Wisły Płock.

40'

Mocne uderzenie Giorgi Merebaszwilego z około 15 metrów przelatuje kilka metrów ponad poprzeczką.

38'

Bartosz Śpiączka po prostopadłym podaniu od Szymona Pawłowskiego stanął oko w oko z Sewerynem Kiełpinem, piłkę kopnął jednak wprost w golkipera Wisły.

36'

Giorgi Merebaszwili w typowy dla siebie sposób próbował przedrzeć się z piłką między kilkoma zawodnikami w polu karnym przeciwnika, ale nie miał szans w starciu z tak liczną linią obrony.

34'

Vitalijs Maksimenko zmienia kontuzjowanego Kamila Słabego.

31'

Zanosi się na zmianę.

29'

Boisko przynajmniej na moment utykając opuszcza Kamil Słaby, który ucierpiał w starciu z rywalem.

27'

W grze Bruk-Betu widać wpływ Macieja Bartoszka. Termalica gra znacznie szybciej, niż za trenera Rumaka, jej ataki wyglądają na groźniejsze.

25'

Bartosz Śpiączka uderza w boczną siatkę z bliskiej odległości! Znakomite dogranie Szymona Pawłowskiego z lewej strony boiska nie zostaje zamienione w bramkę!

23'

Żaden z zespołów wciąż nie potrafi osiągnąć przewagi.

21'

Kąśliwe uderzenie Bartosza Śpiączki sprzed pola karnego nie bez problemów do boku paruje Seweryn Kiełpin.

21'

19'

Wrzutka pomocnika sprawiła obronie sporo problemów - futbolówka została wybita przez obrońców dopiero kilka metrów od bramki Termaliki.

17'

Rzut wolny dla Wisły Płock przy linii bocznej. Przy piłce Dominik Furman.

15'

Termalica odpowiada świetnym dośrodkowaniem na głowę Patrika Misaka z rzutu wolnego. Słowak pudłuje po strzale głową, sędzia jednak i tak dopatrzył się spalonego.

12'

Wybicie piłki przez Damiana Szymańskiego w środku pola zmieniło się w znakomite podanie do Mateusza Piątkowskiego. Napastnik nie potrafił jednak zamienić znakomitej sytuacji na gola, w sytuacji sam na sam z bramkarzem dał się dogonić obrońcom, którzy zablokowali jego próbę.

10'

Przez to przewinienie Mateusz Kupczak opuści następną kolejkę ligową - to jego czwarte upomnienie w tym sezonie.

8'

Mateusz Kupczak z żółtą kartką już na początku spotkania. Zawodnik gości faulował Nico Varelę w środku pola.

6'

Po rzucie rożnym dla Bruk-Betu Seweryn Kiełpin był faulowany pod swoją bramką przez Mateusza Kupczaka.

4'

Szymon Pawłowski zdołał dośrodkować piłkę z prawej strony boiska w pole karne, ale Samuel Stefanik nie dał rady opanować piłki. Przy piłce już gospodarze.

2'

Już na samym początku meczu ostro faulowany był Giorgi Merebaszwili. Gruzin długo nie podnosił się z murawy, ale wrócił już do gry.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i gramy, piłkę ma Bruk-Bet Termalica!

15:25

Piłkarze meldują się na murawie stadionu imienia Kazimierza Górskiego w Płocku!

15:20

Będziemy na bieżąco informować o wyniku równolegle rozgrywanego meczu w Zabrzu.

15:15

Delikatnymi faworytami dzisiejszego spotkania są piłkarze Jerzego Brzęczka, którzy mają jednak zaledwie sześć punktów więcej od zawodników prowadzonych przez Macieja Bartoszka.

15:10

Rezerwowi Termaliki: Dariusz Trela, Gabriel Iancu, Vitalijs Maksimenko, Roman Gergel, David Guba, Martin Miković i Jakub Wróbel.

15:05

Rezerwowi Wisły: Mateusz Kryczka, Patryk Stępiński, Semir Stilić, Damian Rasak, Damian Byrtek, Jose Kante i Kamil Biliński.

15:00

Sędzią spotkania będzie pan Jarosław Przybył.

14:55

Wisła w ostatniej kolejce pokonała na wyjeździe Cracovię 3:1, natomiast Termalica niespodziewanie wygrała z Lechią Gdańsk 2:1.

14:50

Starcie płocczan z drużyną z Niecieczy stoi nieco w cieniu rozgrywanego równolegle pojedynku Górnika z Piastem, jednak my liczymy, że Wisła oraz Termalica pokażą się dziś z dobrej strony i stworzą ciekawe widowisko!

14:45

W pierwszy dzień października wita Państwa Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica Nieciecza!