Zbliżamy się do końca regulaminowego czasu gry. Ile doliczy sędzia?

Zarandia zmienił Nalepę. Przed chwilą uderzał z powietrza da Silva, ale obok lewego słupka. Na trybunach przeszło 8 tys.

Prawdę mówiąc to Marciniak powinien wylecieć z boiska za brzydki faul. Uderzenie w Szczepaniaka kwalifikowało się na żółtą kartkę. A że jedną już ma...

77'

Kartka dla Sołdeckiego.

74'

Najgorszy po stronie Arki Kakoko zmieniony przez Szwocha. Wzmaga się doping. Widownia prosi o drugiego gola.

74'

Mamy kolejne zmiany. Kun opuszcza boisko. Za niego da Silva.

75'

Dwie bramki w takim meczu - tego byśmy się nie spodziewali jeszcze kwadrans temu!

72'

Helik doprowadził do wyrównania! Świetnie wygrał walkę o pozycję z Sołdeckim. Razem z nim się przewracał, ale jakimś cudem zdołał sięgnąć piłkę. Dziwnie to wyglądało.

70'

GOOOOOOOOOOOOL! 1:1! Któż by to przewidział.

67'

Zenjov za Finka.

67'

Kun sprzed szesnastki. Obok bramki. Podawał Siemaszko, który przestawił Siplaka. Chyba będzie zmiana.

65'

To dwudziesty gol stracony przez Cracovię. Dwudziesty! W 11 meczach...

63'

Nalepa wrzucił z rożnego, Marciniak wyprzedził Deję i mamy gola z główki. Uff, nareszcie coś się na boisku wydarzyło.

62'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Arki!

64'

Sambea Kakoko... Dostaje świetną piłkę na bombę. No i bomba jest, ale gdzieś w osiemnasty rząd "Górki".

60'

Rozumiemy, że Cracovia jest w trudnym położeniu, ale chyba możemy od niej oczekiwać czegoś więcej niż tylko wybijania piłki na oślep?

56'

No w końcu możemy uznać akcję za "ważne zdarzenie". Siemaszko znalazł sobie miejsce, kopnął, ale minimalne obok długiego słupka. Czyli w tym przypadku prawego. To była niezła okazja na gola.

56'

Sambea Kakoko gra słaby mecz. W drugiej połowie podejmuje na razie błędne decyzje; a to poda do rywala, a to go sfauluje. Przypomnijmy, że ma już kartkę.

53'

Deja z dystansu - daleko od bramki. Szacunek, że nie trafił gdzieś w aut! "Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest" :)

50'

Wygląda to trochę tak, jakby obie drużyny nie chciały zrobić krzywdy.

48'

Arka pod bramką Cracovii. Siemaszko składał się do strzału, ale wywalczył tylko drugi rzut rożny.

46'

Gramy dalej! Druga połowa właśnie się rozpoczęła. Panowie piłkarze, zadbajcie o emocje.

46'

Rzut okiem na Twittera, a tam opinie o meczu bardzo nieprzychylne: "Wszystko, co jest złe w naszej lidze", "Superpiątek tylko z nazwy" itd.

45'

Przerwa. Na razie nie ma bramek. Miejmy nadzieję, że za kwadrans będzie lepiej.

44'

Za moment usłyszymy ostatni gwizdek w pierwszej odsłonie.

41'

Teraz była doskonała okazja dla Arki! Helstrup po dośrodkowaniu... Lewa noga i nad bramką z dwunastu metrów. Słabo!

40'

Nalepa z wolnego. Wrzucił w pole karne, lecz Marciniak w fatalnym momencie wyskoczył. Jest kartka dla

36'

Nie, nie - tym razem też nie. Tymczasem sędzia prawie został trafiony piłką, ale... złapał piłkę w ręce :) Było już chyba po gwizdku. Kartka dla Kakoko. Za co innego - dodajmy.

33'

Siemaszko przełożył piłkę na lepszą nogę, ale wywalczył tylko rzut rożny. Może teraz coś się wydarzy? Na razie nie jest to porywające widowisko. "Mecz zgody...".

31'

Wójcicki przejął podanie rywala, zagrał do Hernandeza, który uderzył z dystansu. Steinbors wybił piłkę wprost pod nogi Wójcickiego, ten będąc w polu karnym nie oddał strzału, a zdecydował się na podanie w lewą stronę. Nieporadni piłkarze Michała Probierza...

29'

Petarda Nalepy i piłkę na twarz przyjmuje Covilo. Otrząsnął się pomocnik "Pasów" i jest stanie kontynuować grę

28'

Święte słowa

27'

Uderzenie głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, jednak Helik był na spalonym

26'

Wdowiak faulowany przez Kakoko. To może być szansa!

25'

Mocny wrzut z autu Zbozienia. Piłkę wyłapał Sandomierski i rozpoczął kontrę

23'

Niemrawy atak zawodników Cracovii i niecelne dośrodkowanie z prawej strony

22'

Słaby ten "Superpiątek" ...

20:53

21'

Dośrodkowanie w pole karne, Sołecki skacze do główki i uderza nad bramką

20'

Mocniej popracowali teraz w defensywie goście i arkowcy muszą ratować się wybiciem do przodu

16'

Przerzut na lewą stronę i Marciniak faulował w powietrzu defensora Cracovii

15'

Kartonik dla Marciniaka za faul na Wdowiaku

15'

Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego rozgrywają piłkę od własnej bramki. Zawodnicy z Krakowa nie kwapią się do wysokiego pressingu

13'

Malarczyk czysto odbiera piłkę na skrzydle, jednak ekspediuje piłkę na rzut wolny. Zagrożenie ze strony arkowców.

11'

Hernandez z żółtą kartką - ostry faul

9'

Dośrodkowanie Nalepy wyraźnie przeciągnięte

7'

Siemaszko w polu karnym gości i tylko ofiarna interwencja Malarczyka nie dopuściła do strzału na bramkę

6'

Kontratak 4 na 4 w wykonaniu Cracovii i psuje zagranie Covilo

5'

Rzut rożny dla gospodarzy, ale zablokowany strzał Piesia

3'

Bardzo spokojne, senne wręcz rozpoczęcie spotkania w wykonaniu obu drużyn

20:30

ZACZYNAMY!

20:27

Zawodnicy wychodzą na murawę, zaraz zabrzmi pierwszy gwizdek arbitra Łukasza Szczecha

19:52

Ławka rezerwowych gości: Michal Pesković, Kamil Pestka, Jaroslav Mihalik, Milan Dimun, Radosław Kanach, Sebastian Steblecki, Sergri Zenjov

19:51

Ławka rezerwowych gospodarzy: Krzysztof Pilarz, Tadeusz Socha, Adam Danch, Ruben Jurado, Luca Zarandia, Mateusz Szwoch, Marcus da Silva

19:50

Arkowcy spisują się nieco lepiej. W ostatnich trzech spotkaniach zgromadzili siedem oczek. Łącznie mają ich 14 i są na 10. miejscu w ligowej tabeli. Jeśli dziś wygrają, wskoczą na 5. pozycję.

19:49

Cracovia podchodzi do meczu w Gdyni jako czerwona latarnia ligi. Zespół prowadzony przez Michała Probierza zgromadził w 10 spotkaniach zaledwie sześć punktów.