Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
17:22

Dziękuje serdecznie za uwagę i zapraszam na kolejne relacje w naszym serwisie!

17:22

Pogoń znowu narobiła duża szumu, ale nie zdołała wyrwać choćby punktu! Wisła pewnie wygrywa i odskakuje Pogoni na 3 punkty!

94'

Ale Rasak nie zdołał nawet dotknąć piłki bo sędzia kończy mecz!

94'

Jeszcze ostatnia zmiana w meczu. Damian Rasak zmienia Mateusza Piątkowskiego.

93'

Arkadiusz Reca sam dopadł do piłki i sam wykorzystał swoją szansę! Huknął tak, że Załuska mógł tylko oglądać wpadającą piłkę do bramki.

92'

GOOOOOOOOOOOL! Arkadiusz Reca dobija rywali!

91'

Ricardo Nunes przedłuża zagranie z rzutu wolnego swojego kolegi, ale spokojnie łapie piłkę Kiełpin.

90'

Sędzia przedłuża mecz o 3 minuty.

87'

Damian Szymański jest kolejnym graczem, który otrzymuje żółtą kartkę.

86'

Kolejna próba strzału z dystansu. Tym razem niecelnie uderza Listkowski.

84'

Ależ zamieszanie w polu karnym Pogoni. Na szczęście dla gości piłka trafia w Załuskę.

81'

Merebashvili oddaje bardzo nieudany strzał z dystansu.

77'

Giorgi Merebaszwili popędził sam lewą stroną. Gruzin jednak podał bardzo niedokładnie.

76'

Ależ bomba Jakub Piotrowskiego! Zabrakło tylko dokładności.

75'

Mamy kolejną zmianę. Konrad Michalak zmieniony przez Arkadiusza Recę.

73'

Marcin Listowski zmienia Dawida Korta.

71'

Jose Kante wchodzi na boisko. Zmienia on Nico Varele.

68'

Spas Delew uderze bardzo niecelnie z rzutu wolnego. Od bramki zacznie Kiełpin!

65'

Varela próbował oddać zaskakujący strzał z dystansu, ale piłka leci ponad poprzeczką.

62'

Spas Delew zmiena Adama Gyurcso!

61'

Szymański dogrywa idealną piłkę w pole karne, prosto na głowę Piątkowskiego, który pokonuje Łukasza Załuskę!

60'

GOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Piątkowski wyprowadza Wisłę na prowadzenie!

59'

Posypały się kary indywidualne w ostatnich 10 minutach. Tym razem to Dariusz Formella dostaje napomnienie.

56'

Płaskie uderzenie Dominika Furmana z rzutu wolnego! Piłka mija słupek o kilkanaście centymetrów!

55'

Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Lasha Dvali.

54'

Piłka spada przed pole karne prosto pod nogi Szymańskiego, który bez zastanowienia huknął pod samą poprzeczkę! Piłkarz Wisły prawie przerwał siatkę!

53'

GOOOOOOOOOOL! Co za cudowny strzał Damiana Szymańskiego!

52'

Dawid Kort przerywa kontrę rywala i dostaje żółtą kartkę.

52'

Zakotłowało się w polu karnym Wisły, ale ostatecznie piłka trafia w Kiełpina.

50'

Giorgi Merebaszwili ukarany żółtą kartką.

48'

Jakub Piotrowski dopiero co wszedł na boisko a już dostaje zółtą kartkę.

46'

W przerwie Maciej Skorża dokonuje pierwszej zmiany! Tomasz Hołota zastąpiony Jakubem Piotrowskim!

46'

Wracamy po przerwie i zaczynamy drugą odsłonę!

16:17

Tylko dwa celne strzały oddały obie drużyny w pierwszej połowie. Można powiedzieć, że oglądamy emocję jak na grzybach. Oby po przerwie było lepiej.

45'

Koniec pierwszej połowy!

43'

Łukasz Zwoliński oddaje strzał głową, jednak napastnik gości myli się sporo.

38'

Strzał Dariusza Formelli zablokowany. Gdyby nie obrona Wisły to piłka wpadłaby do bramki.

36'

Puszczona zawiesinka w pole karne przez Jarosława Fojutra. Spokojnie wyłapuje piłkę Kiełpin.

32'

Co tu się wydarzyło! Zawodnicy Wisły 3 razy nie trafili do pustej bramki! To jest niemożliwe!

31'

Kondrad Michalak oddaje mocny strzał, szkoda że nie celny!

27'

Dawid Kort urwał się obrońcom Wisły, jednak nie zdołał dopaść do piłki i od bramki zacznie Kiełpin.

23'

Adam Gyurcso dogrywa w pole karne, ale nikt nie zdołał przeciąć podania Węgra.

21'

Przekombinowali gracze Pogoni. Wymienili o jedno podanie za dużo i tracą piłkę.

20'

Jarosław Fojut znakomicie przerywa groźnie zapowiadającą się akcję rywala.

17'

Świetna, składna wymiana podań przez Pogoń. David Niepsuj dogrywa idealną piłkę w pole karne, a Kamil Drygas pakuje futbolówkę do pustej bramki.

16'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kamil Drygas wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie!

14'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego zagrane prze Dominika Furma. Akcję zamykał Stefańczyk ale został zablokowany.

9'

Ależ tragiczny błąd Lashy Dvaliego! Kondrad Michalak chciał to wykorzystać i huknął z 5 metra! Szkoda tylko że prosto w Załuskę.

5'

Słabe dośrodkowanie Dominika Furmana z rzutu wolnego i defensorzy gości łatwo przejmują piłkę.

1'

No i zaczynamy! Pierwszy gwizdek daje znać do startu!

15:27

Zawodnicy obu drużyn już na murawie! Zaraz rozpoczynamy!

15:21

Już rok minął od ostatniego gola w Ekstraklasie Łukasza Zwolińskiego. Czy napastnik Portowców zdoła dzisiaj przełamać swoją niemoc?

15:13

Już we wtorek Pogoń walczyć będzie na drugim froncie jakim jest Puchar Polski. Portowcy mierzyć się będą z Drutex Bytovią, który wyeliminowała Lechię Gdańsk.

15:11

- Przed nami dwa mecze w krótkim odstępie czasu. Musimy teraz tak pracować i przygotowywać się do meczu z Wisłą Płock, by mieć też z tyłu głowy mecz w Pucharze Polski. Przede wszystkim teraz nasze siły skupiamy na meczu w Płocku. Bardzo nam zależy, by wygrać i z takim nastawieniem tam jedziemy

- mówił przed meczem Maciej Skorża.

15:05

15:01

Obie drużyny potrzebują zwycięstwa niczym ryba wody. Zarówno Wisła jak i Pogoń znajdują się około strefy spadkowej. Porażka może spowodować, że w tej strefie się znajdą.

14:57

Skład Pogoni Szczecin!

14:53

Skład Wisły Płock!

14:47

Relację LIVE poprowadzi Bartłomiej Modzelewski! Kłaniam się nisko!

14:45

Witam bardzo serdecznie w relacji LIVE z meczu Wisła Płock - Pogoń Szczecin! Pierwszy gwizdek rozbrzmi już za 45 minut!