Arka GdyniaArka Gdynia
1 : 1
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
19:52

Miejscowa Arka dzieli się dziś punktami z Zagłębiem Lubin. Z przebiegu meczu jest to jak najbardziej sprawiedliwy rezultat. Z mojej strony to tyle, życzę miłego weekendu i zapraszam Państwa na kolejne relacja live do naszego serwisu.

94'

KONIEC MECZU!

90'

Świerczok! Sam na sam wyszedł ten zawodnik z bramkarzem Arki, jednak zwycięsko z tej sytuacji wyszli gospodarze.

87'

Druga zmiana ze strony Piotra Stokowca. Jagiełło zmienia Starzyńskiego.

85'

Kolejna kartka dla zawodnika z Gdyni. Ukarany Marcjanik za brzydki faul w środku pola.

81'

Żółta kartka, ukarany został Tuszyński. Ależ namieszał ten zawodnik po wejściu na plac gry.

79'

Jak padł gol? W zamieszaniu pod bramką Steinborsa do piłki doszedł Tuszyński i bez zastanowienia uderzył. Płaski strzał zamienił na bramkę. Wynik tego meczu to wciąż otwarta sprawa.

79'

GOL! STRZELCEM BRAMKI TUSZYŃSKI!

75'

W 75 minucie oglądaliśmy jeszcze jedną zmianę. Boisko opuścił Balić, w jego miejsce Tuszyński.

77'

Nalepa! Po prawej stronie placu gry świetnie zachował się Zarandia, który ograł rywala i posłał piłkę w pole karne. Tam futbolówkę wybił defensor gości, lecz na tyle niefortunnie że ta trafiła pod nogi Nalepy. Mocny strzał pomocnika Arki wyłapuje Polacek.

76'

Odpowiedź trenera Ojrzyńskiego. Jurado już klasycznie pod koniec meczu zajmuje miejsce Siemaszki.

75'

Kompletnie nieudana centra Balić'ia w pole karne Arki. Przy piłce Arkowcy.

72'

Następna zmiana w zespole Arki. Za Da Silve na boisku melduje się Zarandia.

70'

Sędzia Musiał po raz drugi sięga do kiszeni po kartonik. Tym razem ukarany Nalepa.

65'

W odpowiedzi strzał Świerczoka z linii pola karnego. Piłkę jednak pewnie chwyta bramkarz Żółto-Niebieskich.

62'

Jak padł gol? Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego dla Arki, piłka wypadła na 7 metr. Tam dopadł do niej niepilnowany defensor Arki i oddał strzał. Zasłonięty Polacek bez szans.

62'

GOL! STRZELCEM BRAMKI ZBOZIEŃ!

60'

Ładny strzał głową oddał teraz Marciniak po dośrodkowaniu Szwocha. Uderzenie jednak mija poprzeczkę bramki strzeżonej przez Polacka.

55'

Mamy pierwsze żółtko. Ukarany został Da Silva za przewinienie w środku pola.

54'

Szwoch! Pomocnik Arki został obsłużony idealną centrą ze strony Zbozienia. Do oddania strzału zabrakło jednak kilka centymetrów.

52'

Próba strzału Starzyńskiego sprzed pola karnego. Piłka jednak zatrzymuje się na trybunach ponad bramką gospodarzy.

48'

Pawłowski! To powinna być bramka. Już po raz kolejny pomocnik gości wyszedł sam na sam z bramkarzem i oddał strzał. Uderzenie zatrzymał stoper Arki, który niefortunnie wybił piłkę pod nogi Pawłowskiego. Tym razem świetnie popisał się Steinbors.

45'

Pierwsza zmiana w meczu. Szwoch zmienia Jazvić'ia.

45'

ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

18:49

45'

KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI GRY!

43'

Po raz trzeci Pawłowski! Tym razem zawodnik ten miał szansę na pokonanie bramkarza strzałem z głowy. Zabrakło jednak kilka centymetrów, piłka poszybowała ponad poprzeczką. Od bramki rozpocznie Steinbors.

42'

Nieudane dogranie Helstrupa w kierunku Marciniaka. Od autu goście.

37'

Ponownie Pawłowski! To powinna być bramka! Po otrzymaniu podania pomocnik zabrał się z piłką pole karne, jednak za bardzo wypuścił sobie futbolówkę. Błąd wykorzystał Marcjanik i oddalił zagrożenie.

36'

Dobra akcja Zagłębia, lecz w kluczowym momencie Starzyński traci futbolówkę.

33'

Pawłowski! Zawodnik ten otrzymał genialne podanie na wolne pole od partnera z drużyny, zdecydował się na strzał. Uderzenie zostało jednak w ostatniej chwili zablokowane przez stopera Arki.

32'

Ostatnie minuty gry to walka o piłkę w środku pola.

27'

Rzut wolny z niebezpiecznego miejsca dla Arki. Jednak ten stały fragment nie okazał się zagrożeniem dla "Miedziowych". Goście przy piłce.

26'

Siemaszko przedarł się teraz przez 4 rywali i oddał strzał z prawej strony pola karnego gości. Uderzenie jednak zablokowane, dobitka Kakoko podobnie.

24'

Groźna centra Marciniaka z lewej strony. Jednak żaden z zawodników nie zdołał dojść do piłki.

23'

Zagłębia naciera! Role się odwróciły, teraz to gospodarze nie mają pomysłu jak zatrzymać rywala.

20'

Dobry strzał Starzyńskiego z 20 metra. Piłka jednak mija słupek bramki Steinborsa.

15'

Świetny rajd Czerwińskiego z prawej strony boiska przerwany przez defensorów Arki.

12'

Dzisiejsze spotkanie to ewidentny mecz przyjaźni. Popularna trybuna "Górka" zapełniona niemal po równo fanatykami Arki jak i Zagłębia!

10'

Próba dośrodkowania piłki w pole karne przez Starzyńskiego, jednak całą sytuację wyjaśnia Da Silva.

7'

Indywidualna akcja Nalepy zakończona strzałem zza pola karnego. Uderzenie jednak poszybowało ponad poprzeczką bramki Polacka.

5'

Pierwsze 5 minut gry to wyraźna przewaga Arki. "Miedziowi" nie potrafią wyjść z własnej połowy.

3'

Pierwsza akcja Siemaszki. Po rajdzie z prawej strony mamy pierwszy rzut rożny dla gospodarzy.

1'

ZACZYNAMY! Od środka Żółto-Niebiescy.

17:58

Sędzia Musiał wyprowadza zawodników na plac gry. Jeszcze tylko przywitanie obu ekip i zaczynamy!