Dośrodkowanie Michała Chrapka z rzutu wolnego pewnie łapie Arkadiusz Malarz.

Czysty wślizg Inakiego Astiza w polu karnym, Śląsk ma rzut rożny.

Piekielnie mocne uderzenie Jarosława Niezgody z woleja przed siebie odbija Jakub Wrąbel.

Bardzo słabe dośrodkowanie Sebastiana Szymańskiego z prawej strony boiska.

78'

Arkadiusz Piech opuszcza boisko, na placu gry pojawia się Drgoljub Srnić.

76'

Dorde Cotra! Znakomity rajd zawodnika Śląska, po jego strzale ostatecznie piłka nawet nie trafia w bramkę!

74'

Legia zwyczajnie nie tworzy sobie sytuacji strzeleckich.

72'

Gospodarzom wreszcie udało się udokumentować swoją przewagę na boisku. To wciąż oni prowadzą grę.

70'

Z boiska schodzi Łukasz Madej, w jego miejsce na boisku melduje się Kamil Vacek.

69'

Świetne dośrodkowanie Łukasza Madeja z prawej strony boiska trafia wprost na głowę Marcina Robaka, który mierzoną główką zdobywa drugiego gola w dzisiejszym meczu!

68'

On znowu to robi! Marcin Robak wyprowadza gospodarzy na prowadzenie!

66'

Pierwsza zmiana w Legii. Sebastian Szymański zmienia Cristiana Pasquato.

65'

Powtórki pokazują, że nawet jeśli Adam Hlousek rzeczywiście zagrał piłkę ręką, to miało to miejsce przed polem karnym!

63'

To była bardzo kontrowersyjna decyzja arbitra. Król strzelców naszej ligi podszedł do piłki i posłał ją w prawą stronę bramki, bramkarz rzucił się w drugą stronę.

62'

Wyrównanie, Marcin Robak z karnego posyła piłkę do siatki!

60'

Rzut karny dla Śląska, sędzia dopatrzył się zagrania ręką Adama Hlouska we własnym polu karnym!

59'

Michał Pazdan w ostatniej chwili wybija piłkę na rzut rożny spod nóg Marcina Robaka.

57'

Adam Hlousek z żółtą kartką za głośne wyrażenie swojego zdenerwowania w kierunku sędziego.

55'

Dobry strzał Cristiana Pasquato do boku paruje Jakub Wrąbel, ale sędzia i tak odgwizdał spalonego.

53'

Za mocne dośrodkowanie w pole karne, grę wznowi Arkadiusz Malarz.

51'

Kolejne przewinienie gości, tym razem bliżej własnej bramki fauluje Michał Kopczyński.

49'

Tomasz Jodłowiec fauluje w środku pola. Piłka dla Śląska.

47'

Legioniści spokojnie rozgrywają piłkę w środku pola.

46'

Gra wznowiona, przy piłce Legia Warszawa!

19:00

Piłkarze wracają już na murawę.

18:47

Lepiej póki co prezentowali się gospodarze, ale to Legia strzeliła gola po dobrze wykonanym stałym fragmencie gry. Czekamy na więcej emocji po przerwie!

45'

Koniec pierwszej połowy we Wrocławiu. Do przerwy Legia prowadzi po bramce Jarosława Niezgody!

44'

Trzeba jednak przyznać, że po strzeleniu gola Legia znacznie uspokoiła swoje rozegranie piłki, głupich strat jest teraz mniej.

42'

Mecz można streścić tak - gospodarze grają, goście strzelają.

40'

Ekwilibrystyczne uderzenie Marcina Robaka trafia w poprzeczkę bramki Legii, dobitka bardzo niecelna!

38'

Świetne dośrodkowanie Cristiana Pasquato z rzutu wolnego trafia pod nogi Armando Sadiku, ten podaje piłkę pod samą bramkę, gdzie akcję z najbliższej odległości finalizuje Jarosław Niezgoda!

36'

Gol! Legia na prowadzeniu, druga bramka Jarosława Niezgody w barwach mistrza Polski!

35'

Bardzo niecelne dośrodkowanie Armando Sadiku nie trafiło nawet w pole karne.

33'

Póki co na boisku dominują gospodarze dzisiejszego spotkania.

31'

Seria zostaje przerwana niecelnym uderzeniem głową Igora Tarasovsa.

29'

Trwa seria rzutów rożnych dla wrocławian.

27'

Wrzutka Tomasza Jodłowca przelatuje wysoko nad poprzeczką bramki Śląska.

25'

Jeszcze raz Włoch, znowu uderza z linii pola karnego, ponownie niecelnie.

23'

Ponownie Cristian Pasquato! Pomocnik przyjął piłkę przed polem karnym, jednak jego uderzenie pozostawiło wiele do życzenia. Grę wznowi Jakub Wrąbel.

21'

Świetne podanie w pole karne od Cristiana Pasquato do Jarosława Niezgody, wydawało się że padnie gol, ale napastnik Legii został zatrzymany wślizgiem przez wracającego Roberta Picha - ależ to była interwencja!

19'

Marcin Robak z rzutu wolnego uderza prosto w mur.

17'

Mocny strzał Arkadiusza Piecha z dystansu musnął słupek bramki!

16'

Prostopadłe podanie Dorde Cotry w kierunku Marcina Robaka, obecny król strzelców Lotto Ekstraklasy uderza tuż obok słupka!

14'

Wrzutka Cristiana Pasquato w pole karne gospodarzy, sędzia dopatrzył się tam faulu w ataku Artura Jędrzejczyka.

12'

Artur Jędrzejczyk szukał Armando Sadiku w polu karnym Śląska, Albańczyk nie zdołał utrzymać się przy piłce.

10'

Wrzutka Dorde Cotry z lewego skrzydła trafia pod nogi... Adama Hlouska.

8'

Marcin Robak złapany na spalonym w szesnastce gości.

6'

Wrzutka Dorde Cotry z lewej strony boiska wybite przez Inakiego Astiza.

6'

Mocna piłka do Arkadiusza Piecha w pole karne Legii, były napastnik warszawian nie zdążył jednak dobiec do podania.

4'

Znakomity odbiór piłki w wykonaniu Tomasza Jodłowca tuż przy linii końcowej.

3'

Pierwszy celny strzał na bramkę gości w wykonaniu Roberta Picha, ze spokojem łapie go Arkadiusz Malarz.

2'

Płaskie podanie Arkadiusza Piecha w pole karne Legii pewnie wybija Michał Pazdan.

1'

Piłka w grze, mają ją zawodnicy Śląska Wrocław!

17:59

Losowanie stron za nami, mecz rozpoczną gospodarze.

17:57

Piłkarze już na murawie Stadionu we Wrocławiu!

17:55

Wszystko już gotowe, czekamy tylko na piłkarzy!

17:50

We Wrocławiu słonecznie i dość ciepło, a więc niezłe warunki do gry. Mamy nadzieję, że poziom meczu będzie tak samo dobry jak we wczorajszych spotkaniach Lotto Ekstraklasy.

17:45

Rozgrzewka obu zespołów dobiega końca.

17:40

Rezerwowi Legii: Radosław Cierzniak, Maciej Dąbrowski, Łukasz Broź, Krzysztof Mączyński, Dominik Nagy, Sebastian Szymański i Daniel Chima Chukwu.

17:35

Rezerwowi Śląska: Jakub Słowik, Augusto, Konrad Poprawa, Drgoljub Srnić, Daniel Łuczak, Maciej Pałaszewski i Kamil Vacek.

17:30

Sędzią spotkania będzie Jarosław Przybył.

17:25

Co ciekawe, obie drużyny wyjdą dziś z dwójką napastników w pierwszym składzie. W ekipie Legii nie oglądamy tego zbyt często.

17:20

Znamy składy obu drużyn - wygląda to bardzo ciekawie.

17:15

Dzień dobry, z tej strony Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu Śląsk Wrocław - Legia Warszawa!