Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
22:23

Serdecznie dziękuje za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relację LIVE!

22:22

Cracovia miała wszystko w swoich rękach, ale po raz kolejny w tym sezonie nie potrafiła dowieść swojego prowadzenia do końca! Jagiellonia rzutem na taśmę wywalczyła remis, który pozwoli im utrzymać się w czubie tabeli.

93'

Koniec! Paweł Gil gwiżdże po raz ostatni!

91'

Co zrobił Cillian Sheridan! Miał bardzo dużo miejsca, wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale uderza bardzo, bardzo źle! To musiał być gol!

89'

Błąd w defensywie Cracovii. Piłka spada pod nogi Piotra Wlazło, który z 17 metra uderza płasko na bramkę i mamy 1:1!

88'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Piotr Wlazło pakuje bramkę na 1:1!! Ależ zwrot akcji!

86'

Cillian Sheridan spokojnie zatrzymany przez Michała Helika, który rozgrywa dzisiaj bardzo dobry mecz.

85'

Dobrą wizytówką tego meczu jest fakt że wicemistrz Polski nie zdołał oddać nawet celnego strzału.

82'

Radosław Kanach dopiero co pojawił się na murawie a już otrzymuje żółtą kartkę!

81'

Ostatnia zmiana także Jadze. Piotr Wlazło zmienia Rafała Grzyba.

80'

Ostatnia zmianę wykorzystuje Michał Probierz. Milan Dimun zmieniony przez Radosława Kanacha.

79'

Mateusz Wdowiak uderza zbyt słabo na bramkę Węglarza i marnuje znakomicie skonstruowaną kontrę swojej drużyny!

77'

75'

Szalona próba Łukasza Sekulskiego spełzła na niczym. Jego uderzenie z około 35 metrów ląduje gdzieś w gąszczu trybun.

72'

Druga połowa na pewno nie zachwyca. Nie oglądamy praktycznie żadnych ciekawych akcji ofensywnych, który spowodowałyby pobudzenie naszych emocji.

68'

Bardzo słaby występ Karola Świderskiego został zakończony. Zmienia go Łukasz Sekulski.

67'

Sebastian Steblecki zmienia Javiego Hernandeza, który dzisiaj był kompletnie niewidoczny.

66'

Rafał Grzyb jest kolejny zawodnikiem ukaranym dzisiaj żółtą kartką.

61'

Jakub Wójcicki mocno dogrywa piłkę w pole karne, ale świetnie wyłapuje piłkę Węglarz.

60'

Fedor Cernych zmienia Arvydasa Novikovasa! Może to kapitan reprezentacji Litwy poderwie swoją drużynę do lepszej gry.

55'

Guti w dość akrobatyczny sposób próbował wykończyć akcje swojej drużyny. Ten szalony pomysł mu nie wyszedł i po raz kolejny mamy rzut rożny dla Jagi.

53'

Michał Helik ratuje teraz swoją drużynę przed stratą gola! Arvydas Novikovas już posyłał piłkę do Sheridana, który wyszedłby sam na sam z bramkarzem!

50'

Dobra indywidualna akcja Finka! Nowy zawodnik Pasów uderzył na bramkę i po rykoszecie piłka ląduje nad poprzeczką bramki Węglarza.

48'

Błąd Damiana Węglarza próbował wykorzystać Krzysztof Piątek, który jednak wraca ze spalonego.

47'

Grzegorz Sandomierski pewnie wyłapuje mocne dośrodkowanie Novikovasa!

46'

Zaczynamy drugą połowę!

46'

Michal Siplak w przerwie zmieni Kamila Pestkę!

21:16

Mecz rozgrywany jest w dobrym i szybkim tempie. Brakuje jednak sytuacji, który rozpaliłyby emocje na stadionie Cracovii. Czekamy na lepszą grę obu drużyn po przerwie!

45'

Bez choćby minuty doliczonej sędzia kończy pierwszą część meczu.

45'

Nieprzygotowany, jednocześnie bardzo nieudany strzał Jakuba Wójcickiego.

41'

Łukasz Burliga ukarany żółtą kartką. Jednocześnie jest to jego czwarta kara indywidualna i w następnym meczu nie będzie mógł zagrać.

39'

Dużo zamieszania w polu karnym Cracovii. Ostatecznie obrona gospodarzy dobrze sobie radzi i wybija piłkę.

35'

Karol Świderski uderza wprost w Grzegorza Sandomierskiego,

32'

Znakomita indywidualna akcja Novikovasa. Litwin kończy ją jednak niecelnym uderzeniem! Po prostu zabrakło dokładności.

29'

Przemysław Frankowski znowu marnuje dobrą okazję. Tym razem miał bardzo dużo miejsca na 11 metrze, ale uderza wysoko ponad bramką.

25'

Bardzo złe uderzenie Frankowskiego. Piłka ląduje gdzieś w trybunach.

24'

Duży błąd Mitrovicia. Nowy zawodnik Jagiellonii dał wyprzedzić się Wójcickiemu, sfaulował go bardzo wyraźnie i przez to na tablicy widnieje wyniki 1:0!

24'

GOOOOOOOOOOOL! Krzysztof Piątek po rękach Węglarza ale pakuje piłkę do siatki! Mamy 1:0!

22'

Rzut karny! Jakub Wójcicki faulowany przez Mitrovicia w polu karnym!

21'

Karol Świderski za próbę symulowania zostaje ukarany żółtą kartką.

18'

Groźnie zrobiło się pod bramką Sandomierskiego. Zabrakło napastnika, który wykończyłby dobrą akcję wicemistrzów Polski.

14'

Rafał Grzyb miał bardzo dużo czasu na oddaniu strzału, lecz nie pomogło to kapitanowi gości i jego uderzenie ląduje nad bramką.

11'

Dobre dośrodkowanie Novikovasa wprost na głowę Gutiego, ale strzał stopera gości został zablokowany.

9'

5'

Zamieszanie w polu karnym Jagiellonii, po którym gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego. Paweł Gil jednak nie wzruszony. Gramy dalej.

2'

Pierwsza interwencja Sandomierskiego. Taras Romanczuk próbował przelobować byłego gracza Jagiellonii.

1'

Paweł Gil dał znak i rozpoczęli!

20:27

Przy akompaniamencie trybun zawodnicy opuszczają tunel!

20:22

Jagiellonia również nie ma powodów do radości. Mimo tego że znajdują się w czubie tabeli i dzięki wygranej mogą wskoczyć na fotel lidera to ich ostatnie mecze ujawniają mankamenty, których w Białymstoku mnoży się coraz więcej.

20:20

Obie drużyny nie mogą być zadowolone ze swojej aktualnej formy. Na pewno w gorszej sytuacji znajduje się Cracovia, gdyż z 5 punktami na koncie zamykają tabelę Lotto Ekstraklasy.

20:16

20:14

W składach obu drużyn widzimy debiutantów. Swój pierwszy mecz w Cracovii zagra Matić Fink, który dwa dni temu podpisał kontrakt z klubem z Krakowa. W Jagiellonii natomiast zadebiutuje Nemanja Mitrović, który zastępuje kontuzjowanego Ivana Runje.