Niedziela, 27 sierpnia 2017, godz. 18:00
2 : 1
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
19:58

Za te 100 minut emocji serdecznie dziękuje i zapraszam na kolejne relację LIVE w naszym serwisie!

19:57

Legia nie bez problemów ale pokonuje Zagłębie Lubin! Tym samym mistrz Polski wskakuje na podium tabeli Lotto Ekstraklasy! Mimo tego że ten nie porywał to było bardzo dużo emocji!

100'

Koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostatni! Zagłebie po raz pierwszy w tym sezonie przegrywa mecz!

95'

Świetna indywidualna akcja Szymańskiego! Szkoda że zakończył ją niedokładnym podaniem!

94'

GOOOOOOOOOL! Filip Starzyński pewnie zamienia karnego na gola! Będzie ciekawie!

92'

Thibault Moulin ukarany żółtą kartką za dyskusje!

92'

Bartosz Frankowski korzysta z systemu VAR i dyktuje rzut karny dla Zagłębia! Łukasz Broź zagrywa ręką w polu karnym!

90'

Aż 7 minut dolicza sędzia tego meczu!

85'

Filip Starzyński uderza bardzo niecelnie z dystansu.

82'

Michał Pazdan bardzo brzydko fauluje swojego rywala i dostaje drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę!

80'

Dobre dośrodkowanie Szymańskiego na krótki słupek, ale Sadiku uprzedzony przez obronę gości.

77'

Arkadiusz Malarz nie da rady grać dalej! Jest jakiś poważny uraz mięsniowy! W jego miejsce wchodzi Radosław Cierzniak!

75'

Ostatnia zmiana w ekipie gości. Adam Buksa zmienia Jakuba Świerczoka.

71'

Thibault Moulin zmienia Cristiana Pasquato.

71'

Jędrzejczyk narzeka na ból ręki. Nie wiadomo czy da radę kontynuować grę.

66'

Kucharczyk dobrze dogrywa w pole karne, ale do piłki najszybciej dobiega Guldan, który wyjaśnia sytuacje.

65'

Najpierw strzał na bramkę oddał Pasquato, został on jednak zablokowany. Piłka spadła pod nogi Szymańskiego, a już strzał młodego zawodnika Legii wpada do bramki! Dodać trzeba że po rykoszecie lecz to nie zmienia faktu żę na tablicy mamy już 2:0!

64'

GOOOOOOOL! Sebastian Szymański podwyższa prowadzenie na 2:0!

62'

Kolejna zmiana w Zagłębiu. Sasa Balić zmienia Daniel Dziwniela.

59'

Jakub Świerczok miał świetną okazję do wyrównania ale wcześniej zagrywa ręką. Piłka dla Legii.

59'

Piotr Stokowiec od razu reaguje na tą sytuacje. Bartłomiej Pawłowski zmienia Filipa Jagiełło.

58'

Michał Kucharczyk odbiera piłkę Dziwnielowi, a poźniej wystawia idealną piłkę dla Armando Sadiku, który takiej sytuacji zmarnować już nie mógł! Legia wychodzi na prowadzenie!

57'

GOOOOOOOOOOOOL! Armando Sadiku wyprowadza Legię na prowadzenie!

56'

Michał Pazdan nieprzepisowo zatrzymuje kontrę rywala i dostaje żółtą kartkę.

55'

Sadiku nie zdołał dojść do piłki zagranej przez Szymańskiego.

53'

Jakub Świerczok za żywiołowe dyskusje ukarany żółtym kartonikiem.

52'

Dziwniel dogrywa w pole karne, tylko że i Jędrzejczyk i Czerwiński minęli się z piłką. Aut dla Legii.

48'

Niezłe dośrodkowanie Łukasz Brozia ale Polacek był szybszy od Szymańskiego, który pędził do piłki.

46'

Już na samym początku meczu Jakub Świerczok oddaje potęzny strzał i znowu swoją drużyne ratuje Arkadiusz Malarz!

46'

Wracamy po przerwie! Sędzia daje znak do rozpoczęcia drugiej połowy!

18:47

Mecz nie wygląda jak pojedynek mistrza z liderem. Oby po przerwie wyglądało to dużo lepiej!

46'

Koniec pierwszej części meczu.

46'

Szymański świetnie mija rywala ale źle dogrywa w pole karne.

43'

Daniel Dzwiniel ukarany żółtą kartką za faul na Broziu.

42'

Co za próba Pasquato! Kucharczyk dogrywa mu idealną piłkę, a Włoch strzałem z przewrotki chciał zaskoczyć bramkarza! Zabrakło centymetrów! Co to by był za gol!

38'

Filip Jagiełło za dyskusje z arbitrem otrzymuje żółtą kartkę.

36'

Filip Starzyński kompletnie marnuje szansę na strzał z rzutu wolnego. Uderza gdzieś daleko w trybuny.

34'

Cristian Pasquato próbował swojego szczęścia strzałem z dystansu, jednak robi to bardzo niecelnie.

33'

Hildeberto ucierpiał przy jednym ze starć i nie może kontynuować gry. W jego miejsce wchodzi Sebastian Szymański.

30'

Inaki Astiz zatrzymuje dośrodkowanie Czerwińskiego. Hiszpan jest dzisiaj bardzo pewny.

29'

Jakub Świerczok oddaj kompletnie nieudany strzał.

24'

Od razu poszła kontra Legii, której nie wykorzystał Hildeberto! Portugalczyk uderza prosto w Polacka! Dużo dzieje się pod jedną i drugą bramką!

23'

NIEPRAWDOPODOBNE! Woźniak dostaje piłkę w polu karnym, uderza i po rykoszecie futbolówka uderza w poprzeczkę! To musiał być gol!

23'

Tragiczny błąd Krzysztofa Mączyńskiego. Na szczęście dla reprezentanta Polski zdołał on tą pomyłkę naprawić. Jakub Świerczok już pędził w stronę bramki Malarza.

21'

Znakomite dogranie Michała Kucharczyka, ale dzięki interwencji Martina Polacka do piłki nie mógł dopaść Hildeberto, który miałby przed sobą pustą bramkę!

19'

Ależ świetna okazja Hildeberto! Portugalczyk mija kilku rywali w polu karnym, oddaje strzał, ale znakomicie broni Polacek! Było bardzo blisko!

17'

Dobry strzał głową Arkadiusza Woźniaka, lecz znowu świetnie broni Malarz.

16'

Na boisku oglądamy dzisiaj trzech zawodników powołanych do reprezentacji Polski. Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan i Krzysztof Mączyński z Legii a także Filip Starzyński z Zagłębia.

12'

Bardzo złe zagranie Pasquato z rzutu wolnego i piłka dla Zagłębia.

10'

Ładna trójkowa akcja pomiędzy Sadiku, Pasquato i Kucharczykiem, lecz ostatnie podanie zbyt mocne i "Kuchy" nie zdołał dopaść do futbolówki.

9'

Sprytne płaskie wrzucenie piłki z rzutu rożnego przez Cristiana Pasquato. Przy krótkim słupku strzału próbował Armando Sadiku, ale myli się znacznie.

5'

Arkadiusz Woźniak oddaje potężny strzał na bramkę, z którym duży problem miał Arkadiusz Malarz! Mamy pierwszy celny strzał tego meczu.

3'

2'

Pierwszy strzał w meczu bardzo nieudany. Jego autorem był Armando Sadiku.

1'

Bartosz Frankowski daje znać do rozpoczęcia meczu! Zaczynają piłkarze Legii!

17:58

Rozbrzmiał "Sen o Warszawie" piłkarze wyszli i trwa aktualnie przywitanie kapitanów, którymi są dzisiaj Artur Jędrzejczyk i Lubomir Guldan.

17:53

Kibice Legii są bardzo niezadowoleni z sytuacji swojego klubu.....

17:50

Kto dziś wygra?!

17:47

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w Zagłębiu. Piotr Stokowiec uznaje maksymę "jeżeli coś działa to tego nie zmieniaj". Tak więc widzimy dzisiaj identyczną 11 Miedziowych jak w meczu z Wisłą Kraków.

17:41

W składzie Legii widzimy dzisiaj trochę niespodzianek. Przede wszystkim w pierwszym składzie widzimy Inakiego Astiza, Cristiana Pasquato i Hildeberto, którzy wcześniej nie byli pierwszym wyborem Jacka Magiery. Powoli do składu wkomponowuje się Tomasz Jodłowiec, który nie raz udowodnił że jest bardzo ważnym elementem tej układanki.

17:37

17:32

W innych humorach do tego meczu podchodzą gracze Zagłębia. Podopieczni Piotra Stokowca są jedyną drużyną, która jeszcze w tym sezonie nie przegrała. Ich może się podobać, a żeby narzucić im swój styl gry trzeba się będzie naprawdę postarać.

17:28

Legia znajduje się aktualnie w ciężkim okresie. Odpadnięcie z Ligi Europy przeciwko drużynie Sheriffa Tiraspol mocno podłamało atmosferę mistrza Polski. Teraz jednak trzeba się zresetować i skupić na lidze bo tutaj też łatwo nie będzie.

17:21

Skład Zagłębia Lubin!

17:20

Skład Legii Warszawa!

17:14

Dzień dobry! Z tej strony wita Państwa Bartłomiej Modzelewski! Punkt godzina 18 rozpoczniemy relację LIVE z meczu Legia Warszawa - Zagłębie Lubin!