Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
4 : 0
Wisła PłockWisła Płock
92'

Koniec meczu, Górnik wygrywa 4:0. Gospodarze zasłużenie wygrali dominując przez większość meczu, Dziękuje za uwagę

90'

Sędzia dolicza 2 minuty

89'

Żółta kartka dla Łasickiego

87'

Górnik nie odpuszcza pomimo takiego prowadzenia tylko dążą do strzelania kolejnych goli

78'

Zmiana w Górniku Urynowicz za Łukasza Wolsztyńskiego

75'

Zmiana w Wiśle Dźwigała za Furmana

75'

Kurzawa strzela z wolnego i trafia w poprzeczke!

68'

Zmiana w Górniku Wolsztyński Rafał za Kądziora

69'

Druga żółta i w efekcie czerwona dla Kante

64'

Szymański dobrze strzela zza pola karnego i Loska miał problemy przy tej interwencji, następnie próbował Kante i znowu łapie bramkarz

60'

Druga zmiana w Wiśle, Varela za Merebaszwilego

58'

Ależ błąd Kiełpina, Angulo wyszedł jeden na jednego z obrońcą, a bramkarz wyszedł daleko poza pole karne i Angulo strzela ponad nim do bramki.

55'

Żółtą kartę dostał Kante za celowe zagranie ręką

53'

3:0 Krótkie rozegranie rożnego i Kurzawa wrzuca piłkę, a Wieteska idealnie kończy strzałem głową.

51'

TO POWINIEN BYĆ GOL Wolsztyński dostał piłkę między dwóch obrońców wyszedł sam na sam i strzela obok słupka

48'

Groźna sytuacja gości, Furman dośrodkowuje z rzutu wolnego główkuje Byrtek, ale Loska doskonale broni

45'

Pierwsza zmiana w Wiśle Szymański za Rasaka

45'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę od środka goście

45'

Przez większość czasu Górnik prowadził grę, a Wisła dobrze się broniła i kontratakowała, ale to gospodarze za sprawą Angulo strzelili dwa gole.

45'

Sędzia koczy pierwszą połowę po 45 minutach Górnik prowadzi 2:0

44'

Angulo i już Górnik prowadzi 2:0! Kurzawa fenomenalnie dośrodkowuje zza pola karnego a Hiszpan uderza bez przyjęcia.

38'

Kurzawa doskonale dośrodkowuje z rzutu rożnego, a Angulo wspaniale wykańcza strzałem głową

38'

1:0 IGOR ANGULO!!

32'

Ostatnie minuty są rozgrywane pod dyktando Górnika Zabrze, który rozgrywa piłkę na połowie Wisły i próbuje strzelać z dystansu

30'

Żurkowski tym razem próbował zaskoczyć Kiełpina, a on z trudem broni ten strzał wypluwając piłkę przed siebie

24'

Stępiński był faulowany w okolicach środka boiska i Furman dosrodkowuje z rzutu wolnego ale prosto w ręce bramkarza

20'

Kądzior wymanewrował obrońcę i spróbował zaskoczyć Kiełpina strzałem zza pola karnego, ale strzelił w środek bramki

13'

Kądzior dostał znakomitą piłkę w pole karne, ale był na spalonym, w dodatku się poślizgnął przy przyjmowaniu piłki

7'

Niebezpiecznie Michalak dośrodkowywał, ale wybija Wieteska i Wisła ma kolejny rzut rożny, ale Rasak strzela niecelnie z dystansu

3'

Jednak formalnie Górnika poprowadzi dzisiaj Jan Żurek

1'

Od środka zaczynają gospodarze

17:58

Sędzia wyprowadza już obie jedenastki na murawę, zaraz zaczynamy!

17:44

Kapitanami drużyn w dzisiejszym meczu są Szymon Matuszek (Górnik Zabrze) i Seweryn Kiełpin (Wisła Płock)

17:41

Górnik pierwszy raz w tym sezonie zaczyna inną jedenastką, niż do tej pory. Pauzującego za kartki Adama Wolniewicza zastąpi Szymon Matuszek, a na prawą stronę obrony przesunięty zostaje Ambrosiewicz.

17:39

Rolę pierwszego trenera dzisiaj na ławce Górnika Zabrze pełnić będzie Marek Matuszek, ponieważ Marcin Brosz w poprzednim meczu został wyrzucony na trybuny. Na ławce Górnika wyjątkowo zasiądzie także Jan Żurek.

17:33

W ostatniej kolejce Górnik Zabrze zremisował 3:3 z Cracovią, a Wisła Płock przegrała 0:1 z Legią Warszawa.

17:32

Rezerwowi: Górnik Zabrze: Wojciech Pawłowski, Dariusz Pawłowski, Szeweluchin, Olszewski, Grendel, Rafał Wolsztyński, Urynowicz Wisła Płock: Kryczka, Sielewski, Dźwigała, Szymański, Varela, Łukowski, Biliński

17:30

Witam oraz zapraszam na relacje LIVE z pierwszego meczu 7 kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Górnik Zabrze podejmuje Wisłę Płock