Korona KielceKorona Kielce
19:54

Serdecznie dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne nasze relacje!

19:53

Piast wygrywa po raz pierwszy w tym sezonie! Tym samym zrównuje się punktami między innymi z Koroną. W pierwszej połowie duża dominacja Korony nie miała znaczenia, bo już w drugiej inicjatywę przejął Piast, który zdołał wykorzystać swoje szanse.

95'

Koniec! Sędzia główny gwiżdże po raz ostatni!

92'

Zablokowany strzał Joela Valencii. Ekwadorczyk dużo pracuje dzisiaj w ofensywie.

91'

4 minuty zostały doliczone do drugiej połowy.

90'

Kaczarawa dobrze opanowuje piłkę, lecz nie zdołał oddać strzału na bramkę.

88'

Sasa Zivec otrzymuje żółtą kartkę.

85'

I ostatnia zmiana Piasta. Michal Papadopulos zmieniony przez Josipa Barisicia.

85'

Sasa Zivec kapitalnie wystawia piłke Vranjesowi, który marnuje świetną okazję, nieczysto trafiając w futbolówkę.

83'

Stojan Vranjes jest następnym zawodnikiem ukaranym kartką przez Jarosława Przybyła.

81'

Nika Kaczarawa próbował strzału z przewrotki, ale przy tym kopie prosto w głowę Heberta i otrzymuje zasłużoną żółtą kartkę.

78'

Dobra piłka zagrana do Kaczarawy. Niestety Gruzin do najszybszych nie należy i dopiero praktycznie z samej linii końcowej próbował strzału na bramkę. Nic z tego nie wyszło.

75'

Joel Valencia wygrywa pojedynek z Kallaste, zabiera się z piłką w pole karne, uderza...... ale świetnie broni Alomerović!

74'

Potężny strzał Vranjesa spokojnie broni golkiper gości.

73'

Adnan Kovacević powstrzymuje kontratak rywali za co otrzymuje żółtą kartkę.

71'

Na szczęście młody Ekwadorczyk szybko sygnalizuje że wszystko jest w porządku i wraca do gry.

70'

Joel Valencia otrzymuje mocny cios piłką w żebra i potrzebna jest interwencja służb medycznych.

68'

Papadopulos podaje do Zivca, a ten świetnym zwodem mija dwóch rywali, wychodzi sam na sam z Alomeroviciem i pewnym strzałem w prawy róg bramki pakuje piłkę do siatki! No i jest 2:0!

67'

GOOOOOOOOL! Sasa Zivec podwyższa prowadzenie gospodarzy!

67'

Mateusz Możdżeń po raz kolejny niecelnie z dystansu.

66'

Kosakiewicz wygrywa pojedynek z Rugaseviciem. Nowy obrońca Piasta gdyby dopadł do piłki mógłby wyjść sam na sam z bramkrzem rywala.

63'

Nika Kaczarawa zmienia Macieja Górskiego. Tym samym w drużynie Korony został wyczerpany limit zmian.

63'

Po którym Navil Aaankour uderza w poprzeczkę! Było bardzo blisko!

62'

Bardzo słabe uderzenie Możdżenia ale jak się okazało piłka otarła się jeszcze o jakiegoś zawodnika Piasta. Mamy rzut rożny dla Korony.

60'

Znowu Shawn Barry nie zagrał najlepszego meczu i zostaje zmieniony przez Gorana Cvijanovicia.

59'

Sasa Zivec pędził do zagranej przez Vranjesa piłki, ale walczył o nią nieprzepisowo tym samym faulując w Barrego.

57'

Bartosz Rymaniak uderza łokciem Zivca i za to zostaje ukarany żółtą kartką.

55'

Ivan Jukić zmienia Fabiana Burdenskiego.

54'

Stojan Vranjes świetnie dogrywa z rzutu rożnego, na 5 metrze najwyżej wyskakuje właśnie Czech, który pewnym strzałem głową pokonuje golkipera Korony.

53'

GOOOOOOOOOL! Michal Papadopulos daje prowadzenie Piastowi!

53'

Potężny strzał Patryka Dziczka i piłka po rykoszecie ląduje nad bramką.

52'

Michal Papadopulos dopadł do piłki, którą świetnie zagrał Dziczek. Niemniej jednak czeski napastnik nie dał rady wygrać pojedynku biegowego z obrońcami rywala i próbował swojego szczęścia strzałem z dystansu. Nieskutecznie.

50'

Maciej Górski przewraca się w polu karnym, ale robi to tak kuriozalnie że nie ma nawet mowy o rzucie karnym.

47'

Valencia już miał pierwszą szansę do popisu. Młody skrzydłowy Piasta zagrywa jednak niedokładnie w pole karne.

47'

46'

No i zaczynamy drugą połowę!

46'

Mamy kolejny debiut w drużynie Piasta. Joel Valencia zmienia Mateusza Maka.

18:50

Pierwsza część meczu nie porwała. Dużo lepiej wygląda dzisiaj Korona. Tylko jeden strzał w wykonaniu podopiecznych Dariusza Wdowczyka. To mówi samo za siebie.

48'

Jarosław Przybył kończy pierwszą połowę.

45'

Błąd w defensywie Piasta. Piłkę przejął Nabil Aankour, ale Marokańczyk źle wystawia piłkę do Górskiego! Wystarczyłoby tylko dokładne podanie i spokojne dostawienie nogi do pustej bramki.

43'

Shawn Barry próbował zaskoczyć długim krosowym podaniem, jednak piłka ląduje w rękach Szmatuły.

42'

Za faul taktyczny Patryk Dziczek ukarany kartką.

41'

Fabian Burdenski tragicznie zagrywa w stronę Aankoura i jego drużyna traci piłkę.

39'

Uros Korun ukarany żółtym kartonikiem.

37'

Michal Papadopulos pogubił się trochę w polu karnym rywala, a mógł zagrozić bramkarzowi Korony.

35'

Mateusz Możdzeń otrzymuje żółtą kartkę.

33'

Patryk Dziczek mocno uderza z około 35 metra, tylko że jego strzał leci wprost w bramkarza gósci.

32'

Dobra centra Aankoura zakończona niecelnym strzałem głową Kosakiewicza.

29'

Hebert ratuje swoją drużynę przerywając dośrodkowanie Kallaste. Za jego plecami już na piłkę nabiegał Górski.

28'

Znowu zakotłowało się w polu karnym gospodarzy. Tym razem do piłki dopadł Kovacević, którego strzał leci minimalnie ponad bramką!

24'

Zamieszanie w polu karnym Piasta, co chciał wykorzystać Maciej Górski, jednak jego strzał ląduje ponad poprzeczką.

23'

Niecelne uderzenie Żubrowskiego. To jest pierwsza próba od paru dobrych minut.

19'

Sasa Zivec ukladał juz sobie piłkę do strzału, ale wcześniej chorągiewka powędrowała do góry.

18'

Okropny faul Kena Kallaste.

16'

Papadopulos próbował dograć na pustą bramkę do Rugasevicia, ale znakomicie wyszedł z bramki Alomerović, który łapie piłkę.

14'

Na razie obie drużyny grają bardzo zachowawczo. Po okazjach na samym początku meczu gra trochę spadła z tonu.

12'

Martin Bukata jest już w drodze do szpitala. Fizjoterapeuta gospodarzy poinformował że najprawdopodobniej jest to poważne skręcenie a nie złamanie. Oby stało się to prawdą.

8'

Kosakiewicz za mocno podaje do Rymaniaka i Korona traci piłkę.

7'

Stojan Vranjes zmienia kontuzjowanego Bukatę.

6'

Co najdziwniejsze Ken Kallaste, który faulował Bukate nie otrzymał żadnej kary. Życzymy dużo zdrowia dla zawodnika Piasta.

5'

Bardzo brutalnie wyglądająca kontuzja zawodnika Piasta! Niestety wygląda to na bardzo tragiczne złamanie Martina Bukaty!

3'

Co to była szansa dla Korony! Kosakiewicz wyskakuje najwyżej do piłki, pięknie uderza głową ale jeszcze piękniej broni Szmatuła! Później jeszcze dobijał Rymaniak, lecz zrobił to niecelnie! Było blisko!

1'

Jarosław Przybył daje znak i rozpoczynamy!

17:57

Obie drużyny już na murawie!

17:51

Korona w ostatniej kolejce dzielnie walczyła z wicemistrzem Polski Jagiellonią Białystok, ale straciła bramkę w ostatniej sekundzie meczu i ostatecznie 3 punkty powędrowały do Białegostoku.

17:43

Piast Gliwice jako jedyna drużyna w tym sezonie nie zdołała jeszcze zdobyć trzech punktów przez co zajmują aktualnie ostatnie miejsce w tabeli. Może to dzisiaj jest dzień w którym podopieczni Dariusza Wdowczyka w końcu się przełamią.

17:36

17:33

Pierwszy raz od pierwszych minut w szeregach Korony Kielce zagra Fabian Burdenski. Syn właściciela klubu z Kielc dostaję pierwszą prawdziwą szansę od trenera Gino Lettieriergo.

17:29

W ekipie Piast zadebiutuje dzisiaj Dario Rugasević. 26 letni obrońca podpisał kontrakt z Gliwickim klubem przed meczem z Legią i dopiero dzisiaj może pokazać swoje możliwości.

17:22

Skład Korony Kielce!

17:21

Skład Piasta Gliwice!

17:15

Dzień dobry! Za 45 minut rozpocznie się kolejne spotkania 6 kolejki Lotto Ekstraklasy. Czerwona latarnia ligi Piast Gliwice gości na swoim stadionie Koronę Kielce! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!