2 : 3
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
1. połowa0 : 2
94'

Sędzia kończy spotkanie. Lechia przegrywa z Sandecją 2-3. Dziękuje za uwagę i życzę udanego wieczoru

90'

Sędzia dolicza 4 minuty do drugiej części spotkania

87'

Na boisku lezą dwaj piłkarze Sandecji Kolev oraz Baran, ale powoli podnoszą się o własnych siłach i bedą mogli kontynuować grę

87'

W ostatnich minutach przewagę ma drużyna gości, którzy nie mają zamiaru oddawać pola Lechii tylko dalej próbują atakować bramkę gospodarzy

80'

Ostatnia zmiana w Lechii Lewandowski w miejsce Łukasika

78'

2-3 Danek świetnie podaje miedzy dwóch obrońców do trochima, który pokonuje bramkarza płaskim strzałem w prawy róg bramki

76'

11019 widzów dzisiaj jest na stadionie w Gdańsku

73'

Ostatnia zmiana w Sandecji Danek za Dudzica

69'

Żółta kartka dla Trochima

68'

Ale zmarnowana okazja Krasicia, ominął bramkarza i strzela ponad bramką!

62'

Żółta kartka dla Augustyna za faul na Kolevie

60'

Druga zmiana w Sandecji Basta za Kubania

55'

2-2 Lipski dośrodkowywał w polu karnym, a Peszko musiał dołożyć tylko nogę, obrońcy zaspali

54'

Sandecja wyraźnie się pogubili po stracie gola, a Lechia od początku drugiej połowy grają agresywnie i ofensywnie bo nie mają już nic do stracenia

53'

Ale zamieszanie w polu karnym gości, rozpaczliwie się bronią we własnym polu karnym przed szalonymi atakami Lechii

52'

Pierwsza zmiana w Sandecji Trochim w miejsce Piszczka

51'

GOL Lipski dobrze dośrodkowuje z rzutu rożnego i Marco Paixao kończy akcje strzałem głową

49'

Znakomita interwencja Szufryna, Marco Paixao próbował wejść przed obrońcę w polu karnym, ale stracił piłkę

46'

Druga zmiana w Lechii Flavio Paixao wchodzi w miejsce Joao Oliveiry

45'

Wracamy na stadion w Gdańsku i drugą połowę rozpoczynają ze środka gospodarze

45'

Sędzia kończy pierwsza połowę. Sandecja zasłużenie prowadzi z Lechią 0-2. Oba gole strzelił Dudzic. Wracamy za parę minut

45'

Sędzia dolicza 2 minuty do pierwszej połowy meczu

44'

GOL dla Sandecji 0-2 Dudzic wykańcza niesamowitą serie podań rozmontowującą obrone Lechii

41'

Żółta kartka dla Kubania za faul na Peszce

39'

Krachunov dostaje żółtą kartkę

38'

Peszko znowu indywidualnie przedziera sie w pole karne, próbuje strzelać, ale obrońcy blokują i Gliwa łapie piłke bo już czaił się Paixao

37'

Groźny strzał Łukasika z dystansu, ale tam gdzie stał Gliwa i kolejny rzut rozny dla gospodarzy, ale nie przynosi żadnych efektów

33'

Ależ zmarnowana okazja przez Koleva. Obiegł Vitorię i wyszedł sam na sam z Kuciakiem, ale zwlekał z oddaniem strzału na bramkę. Stoperzy zdążyli wrócić i szcześliwie udało sie wybic piłkę napastnikowi!

30'

Krasić dostał piłkę w pole karne, ale zamiast strzelać to próbował dryblingu i skutecznie interweniował Krachunov. Dobra okazja dla Lechii!!

25'

Pierwsza zmiana w Lechii Krasić wchodzi za kontuzjowanego Wawrzyniaka, który trzyma się za Achillesa (nie było żadnego kontaktu z przeciwnikiem).

24'

Dobra kontra gości, ale Kolev nie miał do kogo podać i jego dośrodkowanie zostaje zablokowane przez Stolarskiego. Beniaminek ma rzut rożny, Brzyski dobrze dośrodkowuje i piłkarz Sandecji byli blisko celu ale piłka mija prawy słupek bramki

21'

Po zdobyciu gola Sandecja cofnęła się na swoją połowę i skutecznie neutralizuje ataki Lechii, która gra zbyt statycznie

19'

Dudzic nie mógł sobie życzyć lpeszego prezentu w dniu 29 urodzin.

18'

Żółtą kartkę otrzymuje Oliveira za faul na Baranie

16'

GOOL dla Sandecji, ładna kontra beniaminka, z lewej strony dośrodkowuje Mraz, błąd Kuciaka który powinien złapać tą piłke i akcję kończy Dudzic

15'

W początkowej fazie meczy może podobać się gra beniaminka, który gra bez kompleksów i nie czeka na własnej połowie co mogło zaskoczyć gospodarzy

9'

Doszło do niebezpiecznego zderzenia Piszczka z Vitorią, ale nic poważnego sie nie stało obu piłkarzom i po chwili kontynuujemy mecz. Wszyscy mają w pamięci niebezpieczne zderzenie głowami Sochy z Kojem w poprzedniej kolejce.

4'

Pierwszy strzał w tym meczu oddał Piter- Bucko z około 30 metrów, ale piłka przelatuje wysoko ponad poprzeczką.

3'

Od początku Sandecja niespodziewanie chce przyjąć inicjatywę i w razie straty szybko odebrać piłkę na połowie przeciwnika

1'

Sędzia gwiżdże, od środka zaczynają goście!!!

17:58

Przed meczem będzie jeszcze minuta ciszy z powodu osób poszkodowanych na Pomorzu z powodu anomalii pogodowych, które ostatnio nawiedziły te województwo.

17:57

Sędzia wyprowadza już obie jedenastki na murawę, a to oznacza, że za chwilę zaczynamy.

17:52

Dzisiaj kapitanami drużyn są Sławomir Peszko (Lechia) oraz Dawid Szufryn (Sandecja)

17:52

Dzisiejszy mecz oraz jutrzejszy pomiędzy Arką Gdynia i Pogonią Szczecin będą spotkaniami, gdzie będzie występował VAR w 6 kolejce ekstraklasy.

17:36

W poprzedniej kolejce Lechia bezbramkowo zremisowała z Pogonią Szczecin, a Sandecja przegrała 0-1 z Wisłą Płock. Należy też nadmienić, że Lechia czeka nadal na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie na własnym stadionie.

17:34

Dzisiaj w wyjściowym składzie zadebiutuje pozyskany parę dni temu w Lechii Gdańsk 21-letni Joao Oliveira.

17:32

Dzisiejszy mecz jest pierwszym w historii, ligowym pojedynkiem między tymi drużynami.

17:29

Rezerwowi: Lechia Gdańsk: Zelenika, Krasić, Lewandowski, Wojtkowiak, Nalepa, Matras,F.Paixao Sandecja Nowy Sącz: Radliński, Straus, Trochim, Basta, Danek, Cetnarski, Kasprzak,

17:21

Witam oraz zapraszam na relacje live z pierwszego meczu 6 kolejki Lotto Ekstraklasy Lechia Gdańsk vs Sandecja Nowy Sącz