1 : 1
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
22:24

22:24

Jagiellonia po raz pierwszy w tym sezonie dzieli się punktami z drugą drużyną. Podopieczni Ireneusza Mamrota byli zespołem lepszym, ale nie udało im się uchronić przed stratą bramki.

96'

Sędzia kończy ten mecz!

93'

Sypią się kartki dla Jagiellończyków. Tym razem ukarany Łukasz Sekulski.

91'

Guti ukarany żółtym kartonikiem za brzydki faul na Robaku.

91'

4 minuty dolicza arbiter.

90'

Cillian Sheridan uprzedzony przez Jakuba Wrąbla. Irlandczyk już czekał aby dobić piłkę do pustej bramki.

90'

Martin Pospisil dobrze dośrodkowuje, a Cillian Sheridna dobrze uderza. Jednak co z tego jak robi to niecelnie.

87'

Daniel Łuczak zmienia Arkadiusza Piecha.

87'

Michał Mak znowu urwał się obrońcom Jagiellonii, ale tym razem źle przyjął piłkę.

85'

Ostatnie 5 minut to typowy mecz walki. Tak naprawdę po strzale Robaka mamy długi przestój.

80'

Bartosz Kwiecień ukarany żółtą kartką.

80'

Niecelnie z rzutu wolnego uderza Marcin Robak.

79'

Ostatnia zmiana w Jagiellonii. Łukasz Sekulski zmienia Fedora Cernycha.

79'

Arkadiusz Piech uderza na bramkę, a Rafał Grzyb ręką blokuje strzał! Najpierw wydawało się że zrobił to w polu karnym lecz sędzie podejmuje decyzje o rzucie wolnym!

78'

Świetne uderzenie Bartosza Kwietnia, lecz także znakomicie broni Jakub Wrąbel!

76'

Arkadiusz Piech wygra walkę o piłke w polu karnym rywala i uderza na bramkę! Zabrakło jednak niewiele a były gracz Legii Warszawa zmieściłby ten strzał pod poprzeczkę!

74'

Fedor Cernych świetnie dośrodkowuje w pole karne, ale Cillian Sheridan nie zdołał dopaść do piłki! Zabrakło niewiele.

70'

Michał Chrapek doznaje kontuzji pachwiny i nie da rady kontynuować gry. Zmienia go Drgoljub Srnić.

69'

Piotr Celeban pewnie kończy groźna akcję Jagiellonii. Kapitan Śląska jest dzisiaj bezbłędny.

65'

Bartosz Kwiecień zmienia Tarasa Romańczuka.

65'

Michał Mak wygrywa pojedynek biegowy z obrońcami Jagiellonii. Później wbiega w pole karne i pewnym strzałem pakuje piłkę do siatki!

64'

GOOOOOOOOOL! Michał Mak doprowadza do remisu! Niewykorzystane szansę lubią się mścić!

64'

Znowu słupek zawodnika Jagiellonii! Tym razem na bramkę uderzał Rafał Grzyb! Gospodarze limit szczęścia wyczerpali chyba w poprzednich meczach!

61'

58'

Martin Pospisil długo zwlekał z oddaniem strzału i ostatecznie jego uderzenie leci obok bramki Wrąbla.

57'

Błąd w obronie Ivana Runje, co próbował wykorzystać Piotr Celeban. Kapitan gości uderza jednak niecelnie!

53'

Martin Pospisil uderza na bramkę....... ale piłka trafia w słupek! Ależ było blisko!

50'

Potężne uderzenie Łukasza Madeja świetnie broni Marian Kelemen.

47'

Łukasz Burliga wykłada idealną piłkę Romańczukowi, a defensywny pomocnik Jagiellonii potężnym strzałem pokonuję Jakuba Wrąbla!

46'

GOOOOOOOL! Taras Romańczuk daje prowadzenie Jagiellonii w pierwszych sekundach drugiej połowy!

46'

No i zaczynamy drugą połowę!

46'

Przemysław Frankowski zmienia Karola Świderskiego. Wracający po kontuzji skrzydłowy Jagi ma rozruszać grę gospodarzy.

21:18

Mimo ciekawego początku, szczególnie ze strony Jagiellonii Białystok, po 15 minucie już nic ciekawego się nie wydarzyło. Oby druga połowa wyglądała dużo dużo lepiej.

45'

Sędzia bez doliczenia choćby minut kończy pierwszą połowę.

45'

Zupełnie nieudane dośrodkowanie Maka. Piłkę przejmują gospodarze.

44'

No i komplet napastników Śląska ma już kartki na swoim koncie. Teraz ukarany został Arkadiusz Piech.

42'

Marcin Robak otrzymuje żółtą kartkę. Tym samym napastnik Śląska będzie pauzował w następnym meczu ponieważ jest to jego czwarta kara indywidualna.

39'

Cotra mocno dośrodkowuje w pole karne i końcówkami palców piłkę wybija Marian Kelemen.

35'

Ivan Runje przerywa dośrodkowanie Łukasz Madeja. Juz za jego plecami czaiło się kilku piłkarzy Śląska.

33'

Dobra prostopadła piłka Grzyba do Cernycha ale świetnie z bramki wychodzi Wrąbel który ratuje swoją drużynę.

30'

Martin Pospisil wystawia piłke Sheridanowi, który uderza na bramkę i myli się dosłownie o kilka centymetrów! To musiał być gol!

26'

Bardzo brzydki faul Łukasza Madeja i za to zostaje ukarany żółtą kartką.

25'

Indywidualna akcja Fedora Cernycha kończy się zablokowanym strzałem Litwina.

24'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Śląska, ale błąd w przyjęciu Arkadiusza Piecha zaprzepaszcza szansę na dobry strzał graczy gości.

20'

Imponująco wygląda Stadion Miejski w Białymstoku.

19'

Tragiczne dośrodkowanie Michała Maka i od bramki zacznie Kelemen.

18'

Dobre dośrodkowanie Jovicia, ale piłki w polu karnym przeciwnika nie opanował Marcin Robak.

14'

Martin Pospil uderza na bramkę po znakomitym podaniu Cernycha, lecz Jakub Wrąbel broni dobry strzał Czecha.

12'

Ostra walka o piłkę Rafała Grzyba i Cotry. Jednak to obrońca Śląska górą w tym pojedynku.

9'

Pierwsza groźna szansa dla Jagiellonii. Taras Romańczuk mocno uderza głową na bramkę po dośrodkowaniu Pospisila. Zabrakło centymetrów.

7'

Pierwsze kilka minut bez rewelacji. Obie drużyny badają się, zbytnio nie atakując bramki rywala.

3'

Cillian Sherdian źle przyjmuję piłkę. Irlandczyk miał szansę aby zagrozić bramce Wrąbla.

1'

No i zaczynamy!

20:28

Kibice głośno śpiewają hymn Jagiellonii, a piłkarze opuszczają tunel.

20:26

20:17

Karol Świderski zastępuje dzisiaj w pierwszym składzie kontuzjowanego Arvydasa Novikovasa. Jak poradzi sobie młody skrzydłowy gospodarzy?

20:14

Śląsk Wrocław natomiast może mówić o ogromnym pechu. Dwa razy tracili oni bowiem bramki w ostatnich sekundach. Najpierw zakończyło się to porażką, a w ostatniej kolejce remisem.

20:10

Wyniki podopiecznych Ireneusza Mamrota mogą napawać optymizmem. Trzeba jednak jasno nakreślić że często pomagało im szczęście. Na przykład w ostatnim meczu wygrali tylko i wyłącznie dzięki samobójczej bramce Kena Kallaste w ostatnich minutach.

20:04

Jagiellonia jeśli dzisiaj wygra swoje spotkanie wskoczy na fotel lidera. W poniedziałek może wyprzedzić ich Wisła Kraków, ale na pewno kibice wicemistrza Polski spodziewają się wygranej.

20:01

Skład Śląska Wrocław!

19:59

Skład Jagiellonii Białystok!

19:55

Relację LIVE poprowadzi Bartłomiej Modzelewski!

19:54

Witam Państwa! Za około 35 minut rozbrzmi pierwszy gwizdek Tomasza Kwiatkowskiego, który rozpocznie mecz pomiędzy Jagiellonią Białystok, a Śląskiem Wrocław!