3 : 3
Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
1. połowa1 : 2
22:27

Za ten pełen emocji mecz serdecznie dziękuje i zapraszam na kolejne relacje LIVE na www.gol24.pl!

22:26

To był mecz pełny emocji! Rozgrywał się on niczym rollercoaster! Najpierw prowadziła Cracovia, później Górnik wydawało się że pewnie prowadzi i nic nie zdoła wyrwać beniaminkowi trzech punktów. Niestety dla podopiecznych Marcina Brosza, dwa rzuty karne pewnie wykorzystał Krzysztof Piątek i mamy remis!

96'

Koniec! Co to był za mecz!

96'

Jeszcze kolejna żółta kartką tym razem dla Jakuba Wójcickiego.

95'

Tym razem Krzysztof Piątek huknął jak z armaty i Tomasz Loska nie miał nic do powiedzenia przy tym uderzeniu!

95'

GOOOOOL! Krzysztof Piątek tym razem bardzo pewnie doprowadza do remisu w ostatniej sekundzie meczu!

93'

I za to otrzymuje drugą żółtą kartkę Adam Wolniewicz!

93'

Rzut karny! Wolniewicz fauluje w polu karnym i mamy szansę na remis dla Cracovii!

92'

Zawodnicy Górnika zbierają dzisiaj żółte karki. Dani Suarez tym razem ukarany.

88'

Rafał Kurzawa wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale znakomicie nogami broni Sandomierski!

86'

Jeszcze Mateusz Wieteska ukarany żółtym kartonikiem.

87'

Tomasz Loska wyczuł intencję Piątka. Piłka przetoczyła się po rękach młodego bramkarza, ale strzał był na tyle mocny że zdołał wpakować futbolówkę do siatki,

86'

GOOOOL! Krzysztof Piątek egzekwuje karnego na bramkę!

85'

Oleksiej Dytyatev za to samo także ukarany kartką.

85'

Tomasz Loska za niesportowe zachowanie ukarany kartką.

84'

Rzut karny dla Cracovii!!

82'

Krzysztof Piątek minimalnie myli się po strzale głową.

80'

Ostatnia zmiana także w Górniku. Szymon Matuszek zmienia Igora Angulo.

80'

Ostatnia zmiana w szeregach Cracovii. Piotr Malarczyka zmieniony przez Michała Helika.

78'

Kolejna kartka dla gracza Górnika. Tym razem ukarany Rafał Wolsztyński.

77'

Bardzo dobra interwencja Sandomierskiego po strzale Igora Angulo. Hiszpan nie może wstrzelić się wstrzelić w dzisiejszym meczu,

76'

74'

Adam Wolniewicz ukarany żółtą kartką.

73'

Drugi z braci Wolsztyńskich wykorzystuje błąd Malarczyka. Długo holował piłkę, by później płaskim strzałem pokonać Sandomierskiego. Duże problemy ma Cracovia.

72'

GOOOOOOL! Rafał Wolsztyński strzelcem gola! Górnik wygrywa już 3:1!

70'

Mateusz Wdowiak zmienia Mateusza Szczepaniaka.

69'

Zejov mocno z powietrza, ale pewnie jego strzał broni Loska.

67'

No i liczba Wolsztyńskich wraca do 1. Łukasz zmieniony zostaje przez Marcina Ursynowicza.

65'

I właśnie Jaroslav Mihalik schodzi z boiska. W Cracovii zadebiutuje natomiast Javi Hernandez czyli były gracz Górnika Łęczna.

64'

Tomasz Loska pięknie broni strzał z dystansu Mihalika! Młody bramkarz Górnika potrafi uratować swoją drużynę.

62'

Zmiana w Górnik. Damian Kądzior opuszcza boisko, a melduję się na nim Rafał Wolsztyński, czyli brat bliźniak Łukasza.

61'

Kurzawa płasko w pole karne i gdyby udało się Wietesce przeciąć zagranie swojego kolegi to na tablicy widzielibyśmy już wynik 1:3.

60'

Jakub Wójcicki zagrywa ręka przed swoim polem karnym. Będzie dobra szansa dla Górnika.

57'

Wolsztyński nie dopadł do piłki zagranej przez Kurzawę. Pomysł dobry, wykonanie trochę gorsze.

54'

Rozrzucenie piłki do Mihalika nie przynosi żadnego efektu. Cracovia traci piłkę.

51'

I takżę Lennard Sowah otrzymuje żółta kartkę. Czyli w karach indywidualnych mam 1:1.

51'

Szymon Żurkowski ukarany żółtym kartonikiem.

50'

Prosto w rękawice Sandomierskiego uderzył Kądzior.

50'

Próba Wójcickiego dużo słabsza niż ta Wolsztyńskiego i od bramki zacznie Sandomierski.

47'

Wolsztyński już w pierwszej minucie drugiej połowy mógł podwyższyć wynik meczu! Pomocnik Górnika uderzył "rogalem" i zabrakło dosłownie kilku centymetrów!

46'

Wracamy po przerwie!

21:17

Mimo świetnego początku Cracovia znowu traci bramki po własnych błędach w defensywie. Michał Probierz będzie miał duży ból głowy w przerwie jak zmotywować swój zespół do lepszej gry.

46'

No i koniec pierwszej połowy!

46'

Sandomierski dwoił się i troił aby uratować swoją drużynę. Bramkarz pasów dwa razy pięknie interweniował po strzałach rywali, ale już trzeciej próby Wolsztyńskiego nie dał rady obronić!

45'

GOOOOOL! Łukasz Wolsztyński strzela gola do szatni!

43'

Kolejne dośrodkowanie Kurzawy wprost na głowę Wolsztyńskiego, który jednak nie potrafił skierować piłki do siatki.

40'

Rafał Kurzawa dośrodkowywał z rzutu rożnego, piłka minęła wszystkich graczy w polu karnym i spadła prosto na głowę Michała Koja. Obrońca gości nawet za bardzo nie musiał się starać bo uderzał na pustą bramkę z najbliższej odległości!

39'

GOOOOOOOL! Michał Koj doprowadza do remisu!!

36'

Przepiękne uderzenie z woleja Zenjova, ale jeszcze piękniejsza parada Loski! To było na prawdę trudne uderzenie dla bramkarza gości.

34'

Obaj zawodnicy wracają jednak do gry. Na szczęście nie było to nic poważnego.

32'

Groźnie wyglądające zderzenie głowami Igora Angulo i Oleksieja Dytyateva. Oby nic poważnego się nie stało graczom obu drużyn.

31'

Ostra walka o piłkę w polu karnym Cracovii, ale to Malarczyk wychodzi z tarczą z tego pojedynku i uspokaja sytuacje.

27'

Dobry i mocny strzał Szymona Żurkowskiego broni Sandomierski.

25'

Niecelny strzał Mateusza Szczepaniaka. Piłka tylko musnęła boczną siatkę.

24'

Sandomierski wybija piłkę po dośrodkowaniu Kurzawy. Juz za plecami golkipera Cracovii czaiło się kilka graczy Górnika.

21'

Ależ szansa Cracovii! Oleksiej Dytyatev uderzał na bramkę głową z około 3 metra i zabrakło mu centymetrów do pełni szczęścia!

19'

Piłka leci w sam środek bramki po strzale głową jednego z zawodników Górnika.

18'

Krzysztof Piątek mocno uderzał z dystansu ale znakomicie broni Loska!

16'

Płaskie rozegranie piłki z rzutu rożnego przez Górnika. Szymon Żurkowski uderza jednak wysoko ponad bramką.

14'

Zenjov po indywidualnej akcji próbował dośrodkować, ale zabrakło trochę precyzji.

11'

Na trybunach pojawił się nawet sam Adam Nawałka. Może któryś z występujących dzisiaj zawodników dostanie powołanie na najbliższe spotkania kadry narodowej.

9'

Wieteska popełnia błąd, który próbowali wykorzystać gracze Cracovii. Na szczęście były obrońca Legii zdołał naprawić swoją pomyłkę i przecina podanie w pole karne.

6'

Grzegorz Sandomierski uprzedza Igora Angulo, który pędził do zagranej wcześniej piłki.

4'

Mateusz Szczepaniak przepięknie zagrywa prostopadłą piłkę, do której dochodzi Zenjov. Estończyk wyszedł sam na sam z Loską i pewnym, mocnym strzałem pokonuje młodego golkipera.

3'

GOOOOOOOOOOOL! Sergei Zenjov już na samym początku spotkania otwiera wynik!

1'

Paweł Raczkowski daje znak i rozpoczynamy!

20:26

Zachęcamy także do obejrzenie rozmowy z najlepszym strzelcem Lotto Ekstraklasy!

20:25

W ostatnim meczu swoją świetną serię strzelonych bramek przerwał Igor Angulo. Mimo tego Hiszpan i tak jest zdecydowanym liderem klasyfikacji strzelców z 7 bramkami na koncie.

20:19

Cracovia natomiast nie ma powodów do radości. Mimo nowego charyzmatycznego trenera i kilku mocnych wzmocnień Pasy bardzo słabo zaczęły sezon. 3 porażki, 1 remis, 1 zwycięstwo i dopiero 14 miejsce to nie jest na pewno to na co kibice z Krakowa czekali.

20:16

Dużo bardziej zadowoleni do tego meczu podchodzą zawodnicy Górnika. Beniaminek na razie spisuje się bardzo dobrze. Podopieczni Marcina Brosza zdołali dwa razy wygrać, dwa razy zremisować i tylko raz musieli uznać wyższość rywali. Dzięki tym wynikom Górnicy zajmują 5 miejsce.

20:08

20:01

Pierwszy dzisiejszy mecz Lotto Ekstraklasy zakończył się zwycięstwem Sandecji Nowy Sącz, która niespodziewanie pokonała Lechię Gdańsk wynikiem 3:2.

19:57

Skład Górnika!

19:56

Skład Cracovii!

19:51

Dobry wieczór Państwu! Punkt 20:30 rozpocznie się drugi piątkowy mecz Lotto Ekstraklasy. Cracovia Kraków podejmie dzisiaj na własnym stadionie Górnik Zabrze. Na relację z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski.