Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
1 : 1
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
17:29

Ogromne emocje mieliśmy w tym meczu ale ostatecznie Śląsk dzieli się punktami z Bruk-Betem! Wynik jak najbardziej zasłużony, ponieważ obie drużyny miały swoje okazje! Za wspólnie spędzony czas serdecznie dziękuje i zapraszam na kolejne relacje LIVE w naszym serwisie!

17:27

Co tam się wydarzyło! Miković dośrodkował w pole karne, zrobiło się tam sporo zamieszania, do piłki dopadł Słaby i potężnym strzałem pod poprzeczkę daje ogromną radość swoim kolegom i kibicom! Coś niesamowitego!

96'

I koniec sędzia kończy mecz!

96'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Kamil Słaby wyrównuje stan meczu w ostatniej akcji!

94'

Do którego podszedł nawet Jan Mucha, ale podopieczni Mariusza Rumaka nie potrafili zagrozić bramce rywala.

93'

Strzał Mikovicia zablokowany i goście mają jeszcze rzut rożny!

90'

5 minut doliczone!

90'

Arkadiusz Piech uderza na bramkę, pakuje piłkę do siatki..... ale wcześniej sędzia liniowy podnosi chorągiewkę.

89'

Puszczona "zawiesinka" w pole karne Śląsk co spokojnie wyłapuje Wrąbel.

85'

Zmiana w Śląsku. Jakub Kosecki zostaje zniesiony na noszach. Uraz okazał się na tyle poważny że skrzydłowy gospodarzy musi być zmieniony przez Daniela Łuczaka.

82'

81'

Arkadiusz Piech nie strzela gola uderzając z 3 metra! Jan Mucha bohatersko rzucił się na piłkę i ratuje swoją drużynę! To musiał być gol!

80'

Domagają się podyktowania rzutu karnego gracze Śląska, po tym jak Putiwcew rzekomo zagrał ręką. Gwizdek sędziego milczy.

78'

Spore zamieszanie w polu karnym Śląska po dośrodkowaniu Mikovicia. Piłka ląduje jednak w rękawicach Wrąbla.

76'

Zmiana także w ekipie Rumaka. Vladislavs Gutkovskis zmienia Łukasza Piątka.

73'

Boban Jović zmienia kontuzjowanego Drgoljuba Srnicia. Jest to ligowy debiut w barwach Śląska byłego gracza Wisły Kraków.

70'

Artem Putiwcew uderza bardzo niecelnie z około 35 metra.

69'

Michał Chrapek ukarany żółtą kartką. Jest to pierwsza kara indywidualna w tym meczu.

67'

Kupczak nabiegł na piłkę przy krótki rogu bramki, ale zdołali zablokować jego strzał obrońcy Śląska.

67'

Kosecki fauluje przeciwnika przy prawym narożniku. Zobaczymy jak rozwiążą to gracze Rumaka.

63'

Zaskakujący centrostrzał Łukasza Madeja. Mogło to narobić problemów bramkarzowi rywala. Zabrakło niewiele.

60'

Jakub Kosecki chciał wykorzystać swoją szybkość, ale Putniwcew szybko wyjaśnia sytuację przepychając filigranowego skrzydłowego.

57'

Łukasz Piątek próbował szczęścia strzałem z przewrotki, jednak zostaje zablokowany. Efektowna próba kapitan Bruk-Betu.

56'

Daleki wyrzut z autu Słabego, do piłki dopada Łukasz Piątek, ale nie potrafił samodzielnie zagrozić bramce rywala i traci futbolówkę.

52'

Jakub Kosecki zagrywa świetną prostopadłą piłkę do Marcina Robaka, a snajper Śląska nie marnuje sytuacji sam na sam i pewnym plasowanym strzałem pokonuje Jana Muchę!

51'

GOOOOOL! Marcin Robak wyprowadza Śląsk na prowadzenie!

49'

Jakub Kosecki wychodzi sam na sam z Muchą i uderza wprost w bramkarza gości.

47'

Bartosz Śpiączka kończy strzałem swoją indywidualna akcję, ale dobrze broni Jakub Wrąbel.

46'

Zmiana także w Śląsku. Arkadiusz Piech zmienia Michała Maka.

46'

W przerwie Patrik Misak zmienia Davida Gubę.

46'

Zaczynamy drugą część meczu!

16:20

Mecz tak na prawdę zaczął się po 30 minucie. Kiedy minęły dwa kwadranse obie drużyny zaczęły dochodzić do głosu. Oby po przerwie było podobnie! Wracamy za 15 minut!

47'

Koniec pierwszej połowy.

47'

Ogromny błąd Igora Taravsa, co próbował wykorzystać Guba. Były stoper Jagiellonii potrafił się jednak zrehabilitować i jeszcze zdążył naprawić swój błąd.

44'

Potężne uderzenie Robak, ale nie do pokonania jest dzisiaj Mucha.

42'

Strzał Jakuba Koseckiego leci tuż tuż nad poprzeczką! Mało brakowało!

41'

Jan Mucha znakomicie broni strzał Celebana! Ależ to obronił były golkiper Legii!

40'

Marcin Robak marnuje znakomitą szansę! Król strzelców poprzedniego sezonu po dośrodkowaniu Koseckiego uderzył z 5 metra wprost w Jana Muchę!

37'

Strzał David Guby mija słupek o kilka centymetrów! Coraz śmielej grają goście.

36'

Jakub Wrąbel świetnie broni strzał Łukasza Piątka z 5 metra! Ma swój moment golkiper gospodarzy.

35'

W ostatniej chwili Cotra wybija piłkę, a już na pustą bramkę uderzałby Piątek.

33'

W końcu mamy jakąś 100% sytuacje! David Guba dochodzi do świetnej piłki, uderza na bramkę, ale to Jakub Wrąbel tym razem górą w tym pojedynku.

30'

26'

Dobre dośrodkowanie Cotry w pole karne, jednak jeśli w pojedynku główkowym walczy Jakub Kosecki to nie może się to udać.

22'

Ogromny kiks Jakuba Wrąbla, ale Kupczak niecelnie uderza na bramkę. Dużo szczęścia ma młody bramkarz Śląska.

21'

Ze słowackim golkiperem już wszystko w porządku i możemy kontynuować grę.

20'

Jan Mucha łapie piłkę po dośrodkowaniu Cotry. Bramkarz gości ucierpiał przy tym zdarzeniu i potrzebna jest pomoc medyczna.

18'

Tym razem Śpiączka dostał już dobrą piłkę, lecz teraz był na spalonym,

14'

Bartosz Śpiączka urywał się obrońcom Śląska, ale napastnik gości dostał niedokładną piłkę.

11'

Piotr Celeban wybija piłkę z samej linii bramkowej, ratując swoją drużynę przed stratą bramki!

9'

Zamieszanie w polu karnym, po którym strzał Koseckiego głową ląduje za bramką Niecieczy.

6'

Jakub Wrąbel spokojnie wyłapuje strzał zawodnika gości.

4'

Tragicznie rozwiązany rzut wolny przez Djordje Cotre. Od bramki zacznie Mucha.

1'

Pierwsza sytuacja gości już w 20 sekundzie meczu. Bartosz Śpiączka uderzał na bramkę ale czujny był Wrąbel.

1'

Krzysztof Jakubik daje znak do rozpoczęcia meczu i wystartowali!

15:27

Oczywiście przed rozpoczęciem meczu rozbrzmi Mazurek Dąbrowskiego. Tak było przed każdym meczem 5 kolejki Lotto Ekstraklasy.

15:20

15:13

Po zwycięstwie z Legią w Niecieczy na pewno poczuli że da się wygrać ze wszystkimi. Zobaczymy jak po tej sensacyjnej wygranej poradzą sobie zawodnicy Mariusza Rumaka.

15:06

100 mecz w Ekstraklasie rozegra dzisiaj Jan Mucha, a Jakub Kosecki zagra po raz 80. Gratulujemy!

15:02

Składy obu drużyn!

14:56

Dzisiaj zmierzą się ze sobą sąsiedzi z tabeli. Śląsk zajmuje bowiem 13 miejsce, a goście z Niecieczy znajdują się aktualnie na 12 pozycji. Chociaż obie ekipy mają po tyle samo punktów to Bruk-Bet lepszym bilansem bramek wyprzedza podopiecznych Jana Urbana.

14:51

Obie drużyny liczą dzisiaj na zwycięstwo. Faworytem wydaje się jednak Śląsk. Kto zwycięży?

14:46

Witam Państwa bardzo serdecznie! W Święto Wojska Polskiego Śląsk Wrocław podejmować będzie Bruk-Bet Termalikę Nieciecza. Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!