Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
0 : 1
Wisła PłockWisła Płock
95'

KONIEC MECZU! Sandecja Nowy Sącz przegrała w Niecieczy z Wisłą Płock 0:1. Zwycięską bramkę dla przyjezdnych zdobył Kamil Biliński, dla którego było to pierwsze trafienie w obecnym sezonie ligowym.

93'

Żółtą kartkę obejrzał jeszcze Michal Piter-Bućko, który sfaulował Jose Kante.

93'

Faul Patryka Stępińskiego i żółta kartka dla defensora Wisły Płock.

90'

Trzy minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

88'

Patrik Mraz został sfaulowany przez Jakuba Łukowskiego. Rzut wolny dla gospodarzy.

86'

Jose Kante sfaulowany przez Bartłomieja Dudzica. Piłkarz Sandecji został ukarany żółtą kartką.

84'

Ostatnia zmiana w zespole Wisły Płock. Z placu gry zszedł Giorgi Merebaszwili, a w jego miejsce wszedł Jose Kante.

83'

I kolejna świetna sytuacja na wyrównanie, Patrik Mraz dośrodkował piłkę w pole karne, jednak Adrian Basta fatalnie spudłował.

78'

Było blisko wyrównania, jednak piłkę po strzale Patrika Mraza z linii bramkowej wybił Damian Byrtek!

76'

Żółtą kartką został ukarany Dawid Szufryn. Rzut wolny dla Wisły Płock.

76'

Jak to nie wpadło? Znów trzeba zadać to pytanie! Adam Dźwigała otrzymał piłkę na około ósmym metrze i posłał piłkę tuż obok słupka. Ależ pech 21-latka!

75'

Mocne, ale niecelne dośrodkowanie Tomasza Brzyskiego. Seweryn Kiełpin "odprowadził piłkę wzrokiem".

74'

Słabe uderzenie Mikołaja Lebedyńskiego i piłka ląduje w rękawicach Michała Gliwy.

72'

Ostatnia zmiana w zespole Sandecji Nowy Sącz. Z boiska zszedł Mateusz Cetnarski, a na murawie zameldował się już Filip Piszczek.

69'

Jak to nie wpadło? Dominik Furman otrzymał świetne podanie w pole karne, jednak kapitan Wisły Płock spudłował z pięciu metrów!

66'

Zmiana w zespole Jerzego Brzęczka. Kamila Bilińskiego zastępuje Adam Dźwigała.

65'

Faul Mikołaja Lebedyńskiego na Mateuszu Cetnarskim. Rzut wolny dla Sandecji, jednak gospodarze nie zagrozili bramce płocczan.

61'

Giorgi Merebaszwili ukarany żółtą kartką za faul na Bartłomieju Dudzicu.

59'

Bardzo słabe dośrodkowanie Patrika Mraza w pole karne Wisły i piłkę pewnie złapał Seweryn Kiełpin.

52'

Zablokowany strzał Damiana Rasaka i szybka odpowiedź gospodarzy, jednak Aleksandyr Kolew nie zdołał opanować futbolówki w polu karnym Wisły Płock.

46'

Natomiast w miejsce Bartłomieja Kasprzaka wszedł Wojciech Trochim.

46'

Dwie zmiany w zespole Radosława Mroczkowskiego. Patrik Mraz zastąpił na placu gry Adriana Danka.

46'

Wracamy do gry. Przy piłce zawodnicy Sandecji Nowy Sącz.

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Wisła Płock prowadzi na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz 1:0. Na listę strzelców w 33. minucie wpisał się Kamil Biliński, który wykorzystał dokładne dośrodkowanie Dominika Furmana.

45'

Świetna interwencja Seweryna Kiełpina! Bramkarz Wisły Płock instynktownie wybronił piłkę. Główkował Dawid Szufryn.

45'

Sandecja wywalczyła rzut rożny tuż przed końcem pierwszej połowy.

45'

Mariusz Złotek doliczył dwie minuty do pierwszej części spotkania.

43'

Płocczanie mieli okazję na kontratak, jednak Giorgi Merebaszwili niedokładnie zagrał piłkę do Dominika Furmana i piłkę ostatecznie przejęli nowosądeczanie.

39'

Rzut wolny dla Wisły Płock. Oczywiście do piłki podszedł Dominik Furman. Dwukrotny reprezentant Polski dograł futbolówkę na piąty metr, ale Michał Gliwa skutecznie interweniował.

33'

GOOOOOOL! Kamil Biliński zdobywa swoją pierwszą bramkę w obecnym sezonie. Dominik Furman dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, a doświadczony napastnik głową skierował futbolówkę do siatki.

31'

Składna akcja Wisły Płock, ostatecznie goście wywalczyli "tylko" rzut rożny.

24'

Obyło się bez większego zagrożenia pod bramką Wisły Płock, jednak Sandecja wywalczyła rzut rożny. Po chwili kolejny korner dla gospodarzy.

23'

Bartłomiej Kasprzak sfaulowany przez Dominika Furmana. Kolejny stały fragment gry dla podopiecznych Radosława Mroczkowskiego.

22'

Zbyt mocne dośrodkowanie Mateusza Cetnarskiego. Grę wznowi bramkarz Wisły Płock.

21'

Igor Łasicki sfaulował Aleksandyra Kolewa. Rzut wolny dla gospodarzy.

19'

Odpowiedź Sandecji Nowy Sącz, jednak dośrodkowaną piłkę pewnie złapał Seweryn Kiełpin.

18'

Znów w ataku Wisła Płock, jednak Jakub Łukowski niecelnie dośrodkował i od bramki rozpocznie Michał Gliwa.

16'

Rzut wolny dla płocczan, dośrodkowanie Dominika Furmana i piłkę wybił Dawid Szufryn.

12'

Niezbyt mocne uderzenie Kamila Bilińskiego, piłkę pewnie złapał Michał Gliwa.

10'

Rzut rożny dla Wisły Płock. Cała akcja zakończona strzałem z dystansu Damiana Rasaka, jednak było to niecelne uderzenie.

8'

Potrzebna zmiana w zespole Wisły Płock. Kontuzjowanego Arkadiusza Recę zastępuje na placu gry 21-letni Jakub Łukowski.

6'

Uraz Arkadiusza Recy. Chwilowa przerwa w grze.

4'

Spokojny początek spotkania. Przy piłce częściej utrzymują się przyjezdni. Na środku boiska Piter-Bućko sfaulował Mikołaja Lebedyńskiego.

1'

Pierwszy gwizdek Mariusza Złotka. Przy futbolówce podopieczni Jerzego Brzęczka.

15:28

Piłkarze obu drużyn wyszli już na plac gry. We wtorek czeka nas Święto Wojska Polskiego, dlatego mecz poprzedziło odegranie hymnu narodowego.