Poniedziałek, 14 sierpnia 2017, godz. 18:00
lechiaLechia Gdańsk
20:00

Serdecznie Państwu dziękuje i zapraszam na kolejne relację na GOL24.pl

19:59

Dużo walki oglądaliśmy w dzisiejszym meczu. Zdecydowanie zabrakło bramek, gdyż obie drużyny miały swoje okazję. Słaby początek sezonu notuje zarówno Pogoń jak i Lechia. Maciej Skorża i Piotr Nowak muszą wyprowadzić swoje ekipy na prostą.

94'

Koniec! Pogoń remisuje bezbramkowo z Lechią Gdańsk.

91'

Marcin Listkowski ukarany żółtą kartką.

90'

Sędzia dolicza 4 minuty.

89'

Augustyn agresywnie atakuje Adama Frączczaka w swoim polu karnym, ale sędzia uznał że to była walka bark w bark

87'

Adam Frączczak myli się w sytuacji sam na sam! Dusan Kuciak końcówkami palców ratuje swoją drużynę.

85'

David Niepsuj ukarany żółtym kartonikiem.

84'

Ostatnia zmiana także w Lechii. Daniel Łukasik zmienia Mateusza Matrasa.

83'

Ostatnia zmiana w szeregach Pogoni. Jakub Piotrowski zmieniony przez Rafała Murawskiego.

80'

Zaskakujący strzał Adama Gyrucso! Piłka leciała po krótkim rogu ale świetnie broni Dusan Kuciak.

79'

Kamil Drygas opuszcza boisko. Byłego zawodnika Zawiszy Bydgoszcz zmienia Tomasz Hołota.

78'

Milos Krasić zmienia Grzegorza Wojtkowiaka!

77'

Lasha Dvali kompletnie niekryty w polu karnym Lechii i jego strzał głową ląduje na poprzeczce! Było blisko!

76'

Adam Gyurcso potężnie uderza z rzutu wolnego, jednak Dusan Kuciak popisuje się znakomitą paradą.

76'

Faul tu też przed polem karnym Lechii. Może teraz Portowcy zagrożą bramce Kuciaka.

72'

Adam Frączak dobrze urwał się obrońcom rywala, dograł w pole karne, ale Augustyn spokojnie wybija piłkę.

70'

Dobra akcja Lechii. Patryk Lipski rozrzucił piłkę na prawe skrzydło, a tam Paweł Stolarski mocno dogrywał w pole karne. Niewiele zabrakło Sławomirowi Peszce aby doskoczyć do piłki i uderzyć na bramkę.

67'

Zmiana w Pogoni. Marcin Listkowski zmienia Dariusza Formellę.

67'

Kolejne dośrodkowanie Pogoni i znowu ląduje ono w rękach Dusana Kuciaka. Może czas na jakiś inny pomysł?

65'

Mamy kolejny debiut w ekipie Lechii. Patryk Lipski melduje się na murawie a zmieni on Flavio Paixao.

63'

Groźne dośrodkowanie Peszki, jednak znowu świetnie radzi sobie Załuska.

59'

Peszko chciał wystawić piłkę na pustą bramkę dla Marco Paixao, ale sytuację ratuje Załuska.

57'

Zakotłowało się w polu karnym Lechii po dośrodkowaniu Ricardo Nunesa. Piłka mija poprzeczkę o kilka centymetrów.

53'

Jakub Piotrowski dogrywa w pole karne głową uderza Adam Frączczak..... ale kapitan gospodarzy na wyraźnym spalonym

53'

49'

Przeciągnięte dośrodkowanie Ricardo Nunesa i tym samym Pogoń traci posiadanie.

47'

Już na samym początku drugiej połowy Marco Paixao marnuje 100% okazje! Portugalczyk uderzył na bramkę z bliskiej odległości ale Załuska znakomicie broni jego strzał!

46'

Wracamy po przerwie! Kto zdoła wyrwać trzy punkty?

18:51

Pierwsze 45 minut nie obfitowało w wiele super okazji. Zdecydowanie tego brakuje i oby po przerwie to się zmieniło!

47'

Mijają dwie doliczone minuty i sędzia kończy pierwszą połowę!

46'

Jeszcze dośrodkowanie Sławomira Peszki z rzutu wolnego ale Łukasz Załuska piąstkuje i ratuje swoją drużynę.

43'

Cornel Rapa próbował dograć prostopadle w pole karne, ale w ostatniej chwili Błażej Augustyn przecina to podanie.

40'

Seria rzutów rożnych dla Pogoni nie przynosi żadnej korzyści. Słabo wykonywany jest ten stały fragment gry przez Portowców.

36'

Przez ostatnich kilka minut mamy tylko faul za faulem. Sędzia główny musi zapanować nad sytuacją.

34'

Cornel Rapa fauluje Marco Paixao i dostaje żółtą kartkę.

33'

Lecącą piłkę w pole karne Lechii znowu spokojnie wyłapuje Kuciak. Dośrodkowaniami ciężko jest zaskoczyć bramkarza Lechii.

31'

Jakub Piotrowski próbował strzału z dystansu, ale zawodnikowi gospodarzy zabrakło niewiele.

28'

Adam Gyurcso z rzutu wolnego wprost w ręce Kuciaka.

27'

Błażej Augustyn fauluje rywala tuż przed swoim polem karnym. Za to otrzymuje żółtą kartkę.

25'

Szybkie i dokładne rozegranie rzutu wolnego przez Pogoń. Do piłki dopadł Gyurcso, który wychodzi sam na sam z Kuciak, jednak to słowacki bramkarz górą w tym pojedynku.

23'

Kamil Drygas przewraca się w polu karnym przeciwnika, ale zrobił to niczym Luis Suarez we wczorajszych Gran Derbi. Nie ma mowy o rzucie karnym.

23'

Flavio Paixao z dystansu prosto w ręce Łukasza Załuski.

22'

Obie drużyny są dzisiaj bardzo dobrze zorganizowane w obronie. Dlatego nie oglądamy jak na razie 100% okazji.

18'

Po dośrodkowaniu Ricardo Nunesa na bramkę uderzał Adam Frączczak. Robi to jednak niecelnie i od bramki zacznie Lechia.

16'

Dariusz Formella ukarany żółtą kartką.

14'

Dużo zamieszania narobił w polu karnym rywala Adam Gyurcso, ale nie znalazło do przełożenia na strzał.

13'

Po dośrodkowaniu Marco Paixao na piłkę nabiegał Stolarski. Strzał zawodnika Lechii leci tuż tuż ponad poprzeczką bramki Załuski.

10'

Bardzo ciekawa statystyka. Czy możemy się spodziewać gradu goli w dzisiejszym pojedynku? Oby!

7'

Niepsuj zepsuł akcje swojej drużyny. Kontra zapowiadała się na prawdę ciekawie, ale jego zagranie pozostawia wiele do życzenia.

7'

Bardzo niecelny strzał Mateusza Matrasa.

7'

David Niepsuj zagrywał płasko w pole karne Lechii, ale jego koledzy nie zdołali opanować futbolówki, która ląduje w rękach Kuciaka.

4'

Niedokładna piłka zagrana do Frączczaka. Snajper Pogoni już urywał się defensorom rywali.

1'

Tomasz Kwiatkowski gwiżdże po raz pierwszy i..... ruszyli!

17:58

Tak jak przed każdym meczem 5 kolejki Lotto Ekstraklasy rozbrzmi hymn Polski!

17:40

Pogoń natomiast nie ma się czego wstydzić jeśli chodzi o Puchar Polski. Portowcy pewnie pokonali Lech Poznań aż 3:0. Podopieczni Maciej Skorży teraz na pewno poczuli dużą wiarę we własne możliwości.

17:28

Lechia dzisiejszym spotkaniem chce zmazać plamę po sensacyjnej porażce w Pucharze Polski z Bytovią Bytów. Teraz to liga jest głównym i jedynym celem gdańskiej drużyny.

17:20

Przed szansą rozegrania pierwszego meczu w barwach Lechii Gdańsk stoi dzisiaj także Patryk Lipski. Były gracz Ruchu dwa dni temu związał się czteroletnim kontraktem z drużyną prowadzaną przez Piotra Nowaka. Nad morzem mocna liczą na talent nowego pomocnika.

17:15

W drużynie gości zadebiutuje dzisiaj Błażej Augustyn. Środkowy obrońca niedawno podpisał kontrakt z Gdańskim klubem. Jego poprzednim pracodawcą było włoskie Ascoli. Jak spisze się po kilkuletniej rozłące z Ekstraklasą?

17:05

Skład Pogoni Szczecin!

17:05

Skład Lechii Gdańsk!

17:01

Witam Państwa bardzo serdecznie! Już za godzinę rozpocznie się mecz pomiędzy Pogonią Szczecin a Lechią Gdańsk! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!