Piast GliwicePiast Gliwice
1 : 1
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
94'

Sędzia kończy spotkanie. Otwieramy 4 kolejkę bramkowym remisem 1:1. W przekroju spotkania lepszy był Piast. Dziękuje za uwagę.

92'

Żółta kartka dla Pawelca

90'

Sędzia do drugiej połowy dolicza 4 minuty

87'

Ostatnia zmiana w Śląsku Łyszczarz wchodzi za Chrapka

87'

Vassiljev marnuje kolejnego karnego! Tak jak w meczu z Cracovią!!!

85'

Żółta kartka dla Robaka

85'

Gracz Piasta pada na murawę, gospodarze podnosza ręce oburzeni domagają się rzutu karnego. Sędzia konsultuje się z asystentem i mamy rzut karny! Augusto faulował Konczkowskiego

81'

Ostatnia zmiana w Piaście Krakowczyk wchodzi w miejsce Bukaty

77'

Dobra akcja Śląska, Robak dostaje piłkę w polu karnym wystawia piłkę PIechowi, ale strzela bardzo niecelnie

76'

Po okresie przewagi PIasta tempo spadło i nie można powiedzieć nic dobrego o grze Śląska

73'

Żółta kartka dla Maka po brutalnym faulu na Zivcu

70'

Krótka przerwa w grze na... zmianę obuwia przez Wrąbla

70'

Druga zmiana w Piaście, Barisić za Jankowskiego

67'

Pierwsza zmiana w Piaście, Gojko wchodzi za Maka

64'

Vassiljev dośrodkowuje, ale Hebert strzela minimalnie niecelnie obok bramki

61'

Druga zmiana w Śląsku, PIech wchodzi za Madeja

56'

KOlejna piękna akcja PIasta, Bukata wychodzi sam z środka pola doskonale podaje do Zivca a en strzela prosto w bramkarza

53'

Początek drugiej połowy zdecydowanie dla Piasta. Przeważa oraz stwarza sobie więcej sytuacji

49'

To była doskonała sytuacja dla Piasta na 2:1

49'

Zivec dostaje doskonałe podanie, ale w sytuacji sam na sam bramkarz lepszy

45'

PIerwsza zmiana w Śląsku Łuczak za Koseckiego

45'

Zaczynamy drugą połowę meczu!

45'

Sędzia kończy pierwszą wyrównaną połowę. Piast remisuje z Śląskiem 1:1 Wracamy po przerwie

45'

Sędzia dolicza 2 minuty do pierwszej połowy meczu

45'

Piękna akcja Piasta Vasiljev podaje do Zivca , który ograł bramkarza i zdobył gola, ale był na spalonym

43'

Żółtą kartka ukarany Patryk Dziczek strzelec gola dla Piasta.

42'

Kontra Śląska, ale Sedlar fauluje Tarasovsa na środku boiska

36'

PIerwsza w tym meczu żółta kartka dla Bukaty

36'

Rzut wolny dla Piasta po zagraniu ręką Koseckiego

29'

Gola dla Piasta sprokurował Wrąbel żle piąstkując piłkę po dośrodkowaniu Konczkowksiego, do której dopadł Dziczek

29'

Dziczek strzałem z dystansu doprowadza do wyrównania. Mamy 1:1

26'

Na murawie leży Kosecki, który jest opatrywany przed sztab medyczny. PO kilku chwilach opuszcza boisko. Miejmy nadzieję, że zaraz wróci na boisko

23'

Chrapek doskonale dośrodkowuje, ale żaden kolega z drużyny nie wykorzystał tej sytuacji do podwyższenia prowadzenia

23'

Dziczek fauluje Madeja, który leży przy linii bocznej i goście rozpoczną grę od rzutu wolnego. Będzie okazja do dośrodkowania

20'

Bukata przyjmuje piłkę w środku pola, wbiega nieatakowany i próbuje strzału z 30 metrów, minimalnie piłka mija lewy słupek Wrąbla. Duży błąd w ustawieniu piłkarzy Śląska.

18'

Śląsk ma rzut wolny z ok. 30 metrów po faulu Zivca. Wykonawcą będzie Augusto

15'

Rzut rożny dla PIasta, dobre dośrodkowanie Vasiljeva, ale obrońcy wybijają za linię końcową i powtórka z narożnika, ale też nie przynosi żadnego efektu. Przy piłcę dalej gospodarze

9'

GOOL! Pierwszego gola w barwach Śląska strzelił Marcin Robak głową wykorzystując doskonale dośrodkowanie z rzutu rożnego. Śląsk prowadzi 0-1

7'

Zakotłowało się w polu karnym Śląska, najpierw strzał za pola karnego broni bramkarz a następnie próbował dobijać Bukata, ale Piast ma rzut rożny

3'

Vassiljev już po przechwycie z połowy boiska próbował zaskoczył wysuniętego Wrąbla strzałem ale piłka przeleciała nad bramką.

2'

Lukasz Madej dzisiaj rozgrywa swój 400 mecz w ekstraklasie!

1'

Od środka zaczynają piłkarze Piasta Gliwice

17:57

Sędzia główny Paweł Raczkowski wyprowadza już obie jedenastki na murawę. To oznacza, że za parę chwil zaczynamy.

17:52

Kapitanami w dzisiejszym spotkaniu są Marcin PIettrowski (Piast Gliwice) i Piotr Celeban (Śląsk Wrocław)

17:27

W tym meczu po przeciwnych stronach barykady od pierwszej minuty zagrają bracia Michał oraz Mateusz Mak. Będzie to drugi pojedynek braci w przeciwnych drużynach. Ostatnio miało to miejsce 27 lutego 2016, wówczas Lechia Gdańsk pokonała u siebie Piasta 3:1, a w tamtym meczu obaj wpisali się na listę strzelców.

17:22

W poprzedniej kolejce Piast przegrał z Lechem 5:1, a Śląsk wygrał z Lechią 3:2

17:19

Piast Gliwice w tym sezonie nie odnieśli jeszcze zwycięstwa (remis i dwie porażki), a Śląsk Wrocław odnieśli jedno zwycięstwo oraz ponieśli dwie porażki.

17:16

Rezerwowi: Piast Gliwice: Szmatuła, Barisić, Gojko, Krakowczyk, Jagiełło, Mójta, Korun Śląsk Wrocław: Budzyński, Poprawa, Łyszczarz, Łuczak, Piech, Pałaszewski

17:10

Witam oraz zapraszam na relacje live z pierwszego meczu 4 kolejki Lotto Ekstraklasy Piast Gliwice vs Śląsk Wrocław