Lechia Gdańsklechia
1 : 1
Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
95'

Pięć doliczonych minut już upłynęło i arbiter gwiżdże ostatni raz w tym spotkaniu. Podział punktów w Gdańsku po dobrych, pełnych okazji zawodach.

92'

Faulowany kolejny raz Peszko i rzut wolny dla gospodarzy, ale później słabe dośrodkowanie i kolejna dobra interwencja defensywy Górnika

89'

Końcówka meczu w Gdańsku. Rozpoczynają się ostatnie chwile spotkania

88'

85'

Obrońca Górnika musiał zejść na moment z boiska, ale już wrócił do gry.

85'

Chwila przerwy w grze: Michał Koj przypadkowo uderzony przez kapitana Lechii

82'

I ostatnia zmiana w drużynie gości: Ledecky za Kurzawę

81'

Faul taktyczny na środku boiska i Matuszek otrzymuje żółtą kartkę

77'

Wolniejsza gra obu zespołów w ostatnich minutach, coraz częściej zawodnicy próbują indywidualnych akcji jednak bez większego zagrożenia

71'

Zmiana również w drużynie gospodarzy: Lewandowski za Matrasa

70'

Ostatnie minuty, to śmielsze ataki Lechii Gdańsk, która próbuje pójść za ciosem i zdobyć drugą bramkę. Mimo dobrych sytuacji, brakuje dokładności w ostatnim podaniu

68'

Kolejna zmiana w zespole z Zabrza: Matuszek za Łukasza Wolsztyńskiego

63'

Pierwsza rotacja w składzie Górnika: Nowak za Kądziora

59'

Paixao pewnie w środek bramki! 1:1!

58'

Rzut karny dla Lechii! Kombinacyjna akcja gospodarzy. Flavio dogrywa piłkę w pole karne, ale Wieteska, chcąc zablokować piłkę wślizgiem, dotyka piłkę ręką!

52'

Faul Ambrosiewicza na środku boiska za który otrzymuję żółtą kartkę

52'

Bardzo dobry moment gry Górnika. Szybkie akcje kończone strzałami jednak brakuje skuteczności

49'

Szybka akcja w trójkącie i prostopadłe podanie Żurkowskiego do Kądziora, ale ten prosto w bramkarza. Kolejna zmarnowana okazja Górnika!

46'

Obie drużyny na boisku, bez zmian. Zaczynamy drugą połowę

46'

Pierwsza część spotkania może się podobać kibicom. Wysokie tempo gry, kilka okazji strzeleckich i bramka Angulo po ciekawej akcji.

46'

Sędzia kończy pierwszą połowę.

40'

Kurzawa mocno z autu na Wolsztyńskiego, ten zgrał piłkę do Angulo, a ten trafia do siatki! Gol! 1:0 dla Górnika!

38'

Po faulu w środkowej strefie boiska Marco Paixao otrzymuje żółtą kartkę

36'

Obie drużyny miały okazje w ostatnich kilku minutach z rzutów rożnych jednak żaden ze stałych fragmentów gry nie sprawił problemów defensorom

30'

30'

Moment sporny! Dośrodkowanie Łukasika z rzutu wolnego, które wyłapał Loska na linii bramkowej. Zawodnicy Lechii sygnalizują, że piłka przeszła przez linię bramkową, ale sędzia nie wskazał na środek boiska

26'

Obie drużyny próbują jak najszybciej przedostać się pod bramkę przeciwnika, nie starają się wymieniać wielu podań w poprzek boiska oraz unikają zagrania do bramkarza

19'

Ależ okazja dla Górnika! Prostopadłe podanie do Kądziora, ten odegrał do Angulo, ale napastnik nie trafia do pustej bramki!

16'

Faulowany Peszko przy bocznej linii niedaleko pola karnego i okazja do dobrej wrzutki. Dośrodkowanie Łukasika, jeden z jego partnerów doszedł do strzału głową, ale nie było większego zagrożenia

13'

Lechia zaczyna przejmować inicjatywę. Szczególnie ochotę do gry pokazuje Peszko

12'

Szybka kontra Lechii, piłkę przejął Peszko, ale został sfaulowany przez Wieteskę i żółta kartka dla zawodnika Górnika

10'

Doskonała pierwsza okazja dla Górnika, ale Angulo nie trafia do siatki i tylko rzut rożny!

8'

Pierwsze minuty raczej na korzyść Górnika. Próby dynamicznych akcji bokiem, ale gracze Lechii dobrze zorganizowani