Lech PoznańLech Poznań
19:55

Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak!

93'

Koniec meczu w Krakowie! Po efektywnej końcówce Lech Poznań zdobywa trzy punkty w Krakowie!

90'

Sędzia dolicza trzy minuty do drugiej połowy meczu.

88'

Pasy straciły chęć do gry po straceniu goli, wciąż atakuje Kolejorz!

86'

Świetna akcja Macieja Makuszewskiego, skrzydłowy podał piłkę z prawej strony pola karnego pod nogi Christiana Gytkjaera, który strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza!

84'

Christian Gytkjaer dopełnia dzieła zniszczenia!

84'

Chwilę wcześniej Maciej Makuszewski był faulowany w polu karnym, sędzia dał jednak Lechowi przywilej korzyści, który dał im gola! Piękne uderzenie Kamila Jóźwiaka z linii pola karnego.

82'

Gol, Kolejorz wychodzi na prowadzenie, Kamil Jóźwiak!

80'

Sergei Zenjov! Było blisko! Świetne dośrodkowanie z prawej strony boiska, Estończyk pudłuje w świetnej sytuacji!

78'

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Jaroslava Mihalika zmienia Mateusz Wdowiak.

75'

W ostatnich minutach atakują głównie goście.

72'

Ostatnia zmiana w Kolejorzu. Kamil Jóźwiak zmienia Nicklasa Barkrotha.

70'

Znakomity wślizg Kamila Pestki tuż obok własnego pola karnego pozwolił oddalić zagrożenie w groźnej sytuacji!

68'

Christian Gytkjaer zmienia Nickiego Bille Nielsena. To nie był mecz duńskiego napastnika.

66'

Kolejna, już szósta dzisiaj żółta kartka, tym razem ukarany Mihai Radut.

64'

Maciej Makuszewski zmienia Denissa Rakelsa w zespole Lecha.

64'

Krzysztof Piątek z żółtą kartką za ostre wejście w nogi Mihai Raduta.

62'

Świetne dośrodkowanie na głowę Krzysztofa Piątka w pole karne Lecha, młodzieżowy reprezentant Polski trafia w słupek!

60'

Jasmin Burić pewnie łapie dośrodkowanie z rzutu wolnego z kilkudziesięciu metrów.

59'

Lasse Nielsen z kartką za pociąganie przeciwnika za koszulkę przy linii bocznej.

57'

Mateusz Szczepaniak melduje się na placu gry w miejsce Tomasa Vestenickiego.

55'

Do wejścia przygotowuje się Mateusz Szczepaniak.

53'

Beznadziejna próba strzału w wykonaniu Denissa Rakelsa z łatwością wybita przez Piotra Malarczyka.

51'

Bardzo delikatny strzał Szymona Drewniaka trafia w boczną siatkę, ale ta próba ani przez moment nie zagrażała bramce Lecha.

49'

Szymon Drewniak z żółtą kartką za przerwanie kontrataku Kolejorza.

47'

Lech próbuje przejąć inicjatywę od pierwszych minut.

46'

Mecz wznowiony, piłkę ma Cracovia!

19:04

Piłkarze już wracają na murawę.

18:51

Kilka sytuacji mieli zawodnicy Kolejorza, ale mecz póki co nie stoi na najwyższym poziomie, oglądamy sporo gry w środku pola. Czekamy na więcej prób uderzeń na bramkę.

45'

Koniec pierwszej połowy w Krakowie.

45'

Z tą decyzją nie mógł się pogodzić Mario Situm, sędzia postanowił ukarać indywidualnie także jego.

45'

W końcówce pierwszej części meczu za faul kartką ukarany Deniss Rakels.

45'

Sędzia przedłuża pierwszą połowę o cztery minuty.

43'

Pierwsza połowa powoli dobiega końca, gra nadal toczy się w środku pola.

41'

Zmiana potwierdzona. Milan Dimun zmienia Miroslava Covilo. Życzymy zdrowia!

38'

Tym razem na pewno potrzebna będzie zmiana. Przygotowuje się Milan Dimun.

36'

Ponownie na murawę wzywaniu lekarze, tym razem ich interwencji potrzebuje Miroslav Covilo.

34'

Ależ parada! Grzegorz Sandomierski świetnie paruje do boku mocny strzał Macieja Gajosa z dystansu!

33'

Zbyt naiwne podanie Krzysztofa Piątka do Sergeia Zenjova przechwycił jeden z obrońców na linii pola karnego.

32'

Nicki Bille Nielsen! Napastnik bardzo bliski bramki po świetnym precyzyjnym dośrodkowaniu Mario Situma, strzał na linii bramkowej łapie Grzegorz Sandomierski!

30'

Intensywną rozgrzewkę rozpoczął Radosław Majewski.

28'

Łukasz Trałka przynajmniej na chwilę musi opuścić boisko.

26'

Trwa przerwa w grze - Łukaszowi Trałce potrzebna jest pomoc medyczna.

24'

Na trybunach bardzo rodzinna atmosfera, jak zawsze podczas meczu przyjaźni trwa doping dla obu zespołów.

22'

Świetne zagranie Nickiego Bille Nielsena do Macieja Gajosa, byłego piłkarza Jagiellonii Białystok przytomnie uprzedził Grzegorz Sandomierski!

20'

Mario Situm wywalczył rzut wolny na połowie Cracovii, ale gospodarze przejęli piłkę już po chwili.

18'

Żaden z zespołów nie osiągnął póki co zauważalnej przewagi.

16'

Z kornera nic nie wynikło, piłkę już rozgrywają gospodarze.

14'

Dośrodkowanie Mihai Raduta z rzutu wolnego w pole karne Pasów kończy się rzutem rożnym dla Lecha Poznań.

12'

Łukasz Trałka przepycha się przed polem Cracovii z Jaroslavem Mihalikiem, sędzia uznał, że były piłkarz Polonii Warszawa faulował.

10'

Głupia strata Roberta Gumnego - młody defensor niepotrzebnie kopnął piłkę w pobliżu linii bocznej, chcąc uruchomić szybkim podaniem kolegę posłał piłkę poza boisko.

8'

Imponujący rajd Nicklasa Barkrotha między obrońcami kończy się rzutem rożnym dla gości.

7'

Strzał Roberta Gumnego z prawej strony pola karnego przelatuje nad poprzeczką bramki gospodarzy.

7'

Mario Situm wywalczył aut dla Kolejorza na lewej stronie boiska.

4'

Pasy rozpoczynają spotkanie od bardzo agresywnego pressingu, do tej pory wychodzą na tym dobrze, co chwila przerywając akcje Lecha.

2'

Dobra wrzutka Sergeia Zenjova z prawej strony boiska dotarła na głowę Krzysztofa Piątka, młody napastnik uderza jednak zbyt lekko, spokojnie broni Jasmin Burić.

1'

Pierwszy gwizdek spotkania i ruszamy, piłkę ma Lech Poznań!

17:57

Zawodnicy Cracovii i Lecha meldują się na murawie stadionu imienia Józefa Piłsudskiego w Krakowie!

17:55

W Krakowie wszystko gotowe, czekamy już tylko na piłkarzy!

17:50

W pierwszym dzisiejszym meczu Sandecja Nowy Sącz niespodziewanie pokonała Jagiellonię w Białymstoku aż 3:1.

17:45

Pierwszy występ w tym sezonie zaliczy dziś Grzegorz Sandomierski.

17:40

Ósma Cracovia podejmie u siebie czternastego Lecha, ale... obie drużyny mają na koncie tyle samo punktów.

17:35

Rezerwowi Lecha: Matus Putnocky, Vernon De Marco, Nikola Vujadinović, Radosław Majewski, Kamil Jóźwiak, Maciej Makuszewski i Christian Gytkjaer.

17:25

Sędzią dzisiejszego meczu będzie pan Jarosław Przybył z Kluczborka.

17:20

Dzień dobry Państwu, zaczynamy relację live z meczu Cracovia - Lech Poznań, zaprasza Piotr Bernaciak!