Poniedziałek, 31 lipca 2017, godz. 18:00
4 : 2
CracoviaCracovia
1. połowa3 : 2
94'

Sędzia kończy spotkanie. Po pełnym emocji meczu Korona odnosi swoje pierwsze w sezonie zwyciestwo pokonując Cracovię 4-2. Dziękuje za uwagę życzę miłego wieczoru

93'

Kolejny rzut dla Korony, piłkarze gości wydają się już zrezygnowani

90'

Sędzia dolicza do drugiej połowy 4 minuty

87'

Ale piękna akcja Rymaniaka! ograł kilku zawodników Cracovii w wyniku czego z prawej strony wbiegł z piłką w okolice bramki i wystawił piłkę wzdłuż bramki lecz zaden z jego partnerów nie zdołał wykończyć tej akcji

85'

Cvijanovic faulowany przez Deleu i rzut wolny dla Korony z około 30 metrów

83'

Korona cały czas przeważa, choć Cracovia próbuje atakować, lecz wszystkie ataki kończą się niepowodzeniem

77'

Ostatnia zmiana w Koronie, Jukicia zmienia Burdenski

75'

Na spalonym był Szymon Drewniak, kiedy dostałw polu karnym piłkę pakując ją do bramki rywali. Bramka słusznie nieuznana

75'

Dobra akcja Cracovii, ale Piątek w polu karnym przegrywa pojedynek z Barrym

72'

Żółtą kartką ukarany Pestka

71'

Druga zmiana w Koronie, z strzelca gola Aankoura wchodzi debiutujący Cvijanović

70'

Ostatnia zmiana w Cracovii, Deleu wchodzi za Wójcickiego

65'

Na murawie leży Rymaniak, ale chyba kapitanowi Korony nic poważnego nie dolega i już sam się podnosi

63'

Grożna akcja Korony, Kosakiewicz wykłada przed pole karne piłkę Możdżeniowi, który uderza z dystansu, broni Wilk. Rzut wolny dla Korony, ale nie przynosi żadnego efektu

63'

Druga zmiana w Cracovii, Zenjoy zmieniony przez Deje

58'

Pierwsza zmiana w Koronie strzelca gola Cebule zmienia Kosakiewicz

57'

Cracovia próbuje odważnie atakować. Teraz mają rzut rożny, bez grożnej sytuacji dla bramkarza

52'

Kolejna akcja Korony, ale strzał Górskiego blokuje Siplak. Rzut rożny dla Korony

50'

PIerwsza zmiana w Cracovii Za Adamczyka wchodzi Szczepaniak

49'

GOOL dla Korony, Aankour dostaje piłkę na prawą strone podaje do cebuli na pole karne, ten zwiódł obrońcę i pokonał Wilka znakomitym strzałem

47'

Pierwszy rzut dla Korony po interwencji Siplaka

45'

Wracamy na murawę i od środka drugą połowę rozpoczynają goście

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania. Korona prowadzi 3-2. Po kilku minutach wrócimy na drugą część tego bardzo ciekawego spotkania.

45'

Żółta kartka dla Aankoura

45'

Sędzia dolicza do pierwszej połowy 2 minuty

44'

11 wykorzystuje Aankour i mamy już 3-2 dla Korony! Trzeba przyznać, że bramkarz był blosko obronienia tego strzału.

43'

Rzut karny dla Korony po zagraniu ręką Helika. Wykonuje go Aankour

42'

Strzelec ostatniego gola, Krzysztof Piątek ukarany żółtą kartką

41'

Rzut karny wykorzystany przez Piątka

41'

Rzut karny dla Cracovii faulowany PIątek przez Kallaste. Sam poszkodowany doprowadza do wyrównania. 2-2

39'

Po kolejnej akcji gospodarzy, mają rzut rożny, ale nie przyniósł żadnych efektów

36'

Korona idzie za ciosem, Aankour podaje w pole karne, lecz obrońca wyjaśnia sytuacje wybiciem piłki

35'

Korona prowadzi 2-1 Niesamowita akcja Korony, podanie do Górskiego, który poradził sobie z Siplakiem i podał do Jukicia, który trafił do pustej bramki

33'

Wracamy do gry i po interwencji w polu karny Kallaste Cracovia ma kolejny rzut rożny

31'

Po tej bramce sędzia zarządził krótką przerwę na uzupełnienie płynów bo pilkarze grają w 33 stopniowym upale

30'

Mamy wyrównanie! Rymaniak dostaje piłkę po dośrodkowaniu Cebuli i pokonuje strzałęm na bliższy słupek

29'

Indywidualna akcja Adamczyka, przedarł się z prawej strony dryblingiem i probował sztuczki technicznej, a mógł wycofać do niepilnowanego Piatka, który ma pretensje do kolegi z drużyny

24'

Rzut rożny, doskonałe dośrodkowanie Drewniaka na wchodzącego Siplaka i Cracovia prowadzi 0-1 pierwszy celny strzał i od razu gol!

23'

Podanie do PIątka, który podał wzdłuż bramki, lecz żaden z jego partnerów nie doszedł do piłki i obrońcy wybijają na rzut rożny

15'

Rymaniak dośrodkowuje na pole karne Cracovii i do strzału doszedł Jukić, lecz nie trafił w bramkę

14'

Próba szybkiego wyjścia Adamczyka dryblingiem, lecz został zatrzymany na środku boiska przez obrońcę Korony.

11'

Podanie do Piątka, ale nie ma swobody bo przy nim od razu pojawił się Barry i odzyskał piłkę. Gospodarze próbowali wyjść z kontrą, ale piłka po nieudanym podaniu pada łupem bramkarza. mija 10 minuta spotkania, a nie byliśmy świadkami jeszcze celnego strzału na bramkę

8'

Dzięki wysokiemu pressingowi Korona ma piłkę na linii pola karnego, ale oddali piłkę Wilkowi piłke praktycznie za darmo i szybko próbował wznowić grę i od autu Cracovia

6'

Mamy pierwszy rzut rozny po wybiciu Żubrowskiego, ale bramkarz gospodarzy nie był zagrożony

5'

Gra w pierwszych minutach spotkania odbywa się w środkowej strefie boiska bez widocznej przewagi z żadnej z drużyn

1'

Sędzia rozpoczyna mecz. Od środka zaczynają gospodarze!

17:57

Piłkarze wychodzą już na murawę. Za kilka chwil zaczynamy!

17:33

W każdym dotychczasowym meczu 3 kolejki Lotto Ekstraklasy padał przynajmniej jeden gol. Miejmy nadzieję, że będziemy świadkami dobrego piłkarskiego widowiska obfitującego w gole na Kolporter Arenie w Kielcach.

17:30

W dzisiejszym meczu na debiut czeka nowy zawodnik gospodarzy pozyskany parę dni temu słoweński pomocnik Goran Cvijanovic, który rozpocznie dzisiejszy mecz na ławce rezerwowych.

17:27

Rezerwowi: Korona Kielsce - Gostomski, Miś, Diaw, Kosakiewicz, Mrozik, Burdenski, Cvijanovic Cracovia Kraków - Sandomierski, Malarczyk, Wdowiak, Szczepaniak, Deleu, Dytyatev, Deja

17:20

W ostatniej kolejce Korona zremisowała z Legią Warszawa 1:1, a Cracovia pokonała Lechię Gdańsk 0:1.

17:20

Korona Kielce w tym sezonie nie odniosła jeszcze zwycięstwa, zaś Cracovia jest niepokonana (zwycięstwo i remis).

17:17

Witam oraz zapraszam na relacje live z ostatniego meczu 3 kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym zmierzą się Korona Kielce z Cracovią Kraków.