Gol z 16. minuty ostatecznie zapisany na konto Sheridana.

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Jagiellonia prowadzi 2:0.

Pilarz znów broni - tym razem na raty strzał Novikovasa z wolnego.

42'

Odpowiedziała Termalica - strzelał Misak, ale dobrze broni Kelemen.

38'

"Jaga" jest ewidentnie lepsza. Teraz strzelał głową Góralski, ale znów broni Pilarz. Gdyby nie dobra dyspozycja bramkarza gospodarzy, mielibyśmy tu już pogrom.

34'

Bardzo dobra dwójkowa akcja Novikovasa z Frankowskim, który wyłożył piłkę Sheridanowi, a ten umieścił ją w bramce.

34'

SHERIDAN! 2:0!

33'

Znowu miał okazję Cernych, ale ponownie lepszy Pilarz!

32'

Pilarz broni efektowny strzał z woleja Cernycha!

32'

Babiarz zdecydował się na strzał z dystansu - bardzo niecelny uderzenie.

30'

Kolejny korner dla Termaliki. Bez historii.

24'

Rzut rożny dla ekipy gospodarzy. Po zamieszaniu w polu karnym "Jagi" futbolówka została jednak wybita z szesnastki.

22'

GUTKOVSKIS! Świetny strzał Łotysza - genialnie broni Kelemen.

16'

Cernych uderzył sprzed pola karnego po ziemi, futbolówka odbiła się od Sheridana i wpadła do bramki Pilarza.

16'

CERNYCH! Jagiellonia prowadzi w Niecieczy! Piłka odbija się od Sheridana i gol zapisany Irlandczykowi.

14'

Cernych zablokowany w polu karnym. Jakaś kontuzja. Przerwa w grze.

12'

Sheridan ostro walczył z przodu, ale nie zdołał przebić się przez zasieki defensywy gospodarzy.

9'

GÓRALSKI! Niezły strzał pomocnika "Jagi" z rzutu wolnego. Piłka przeleciała minimalnie nad bramką.

8'

Po dośrodkowaniu Vassiljeva defensorzy gospodarzy wybili piłkę z pola karnego. Chwilę później faulowany był Tomasik. Będzie rzut wolny.

7'

Bardzo aktywna w ofensywie jest "Jaga". Będzie rzut rożny dla białostoczan.

3'

Jagiellonia od początku ofensywnie. Gracze Michała Probierza na pewno liczą na szybkiego gola.

1'

Gramy!

17:50

Pierwszy gwizdek już za 10 minut. Czy dzisiejsze spotkanie będzie łatwe dla ekipy Michała Probierza?

17:35

17:25

17:21

Ławka rezerwowych Jagiellonii: Węglarz, Gordon, Chomczenowski, Mystkowski, Świderski, Szymański, Radecki

17:20

Ławka rezerwowych gospodarzy: Trela, Wróbel, Pleva, Guba, Kowal, Kędziora, Miković.

17:15

Początek spotkania już o godzinie 18:00. W tym samym czasie rozpoczną się trzy pozostałe mecze 36. kolejki grupy mistrzowskiej. W Kielcach Korona zagra z Legią, w Gdańsku Lechia podejmie Pogoń, a w Poznaniu Lech zmierzy się z Wisłą.

17:00

Witamy w relacji LIVE z meczu 36. kolejki Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Jagiellonia Białystok.