Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
19:51

Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak, dobrego wieczoru!

19:51

Tak gra pretendent do tytułu. To był chyba najlepszy mecz warszawian w tym sezonie, przeciwnik nie miał kompletnie nic do powiedzenia. Termalica kontynuuje złą passę, po porażce z Lechem przegrywając również z Legią.

91'

Po chwili sędzia kończy mecz! Legia Warszawa wygrywa z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza aż 6:0!

90'

Co za strzelanina! Legioniści zaliczą dziś efektowne pierwsze zwycięstwo nad Termaliką w historii. Waleri Kazaiszwili wykończył kontratak Legii, wykorzystując podanie Vadisa Odjidji-Ofoe.

88'

Legia gra na szóstkę! Waleri Kazaiszwili, jest już 6:0!

87'

Na stadionie w Warszawie pojawiło się dziś 19765 kibiców.

85'

Adam Hlousek faulowany przez Przemysława Szarka przy linii bocznej boiska.

85'

Do piłki po rzucie rożnym dla Bruk-Bet Termaliki dopada Kornel Osyra, strzał obrońcy nie zagroził w najmniejszym stopniu bramce Legii.

83'

Jeszcze jedna interwencja obrońcy Legii, reprezentant Polski ryzykownym, ale czystym wejściem powstrzymał wychodzącego sam na sam z Arkadiuszem Malarzem Wojciecha Kędziorę.

81'

Michał Pazdan pewnie wybija płaskie podanie Vladislavsa Gutkovskisa w pole karne Legii.

79'

Gospodarze oddali inicjatywę gościom, którzy mimo to nie są dziś w stanie zdobyć choćby bramki honorowej. Gospodarze grając z kontrataku zbierają już siły na środowe niezwykle ważne starcie z Lechem Poznań przy Łazienkowskiej.

77'

Na uderzenie z połowy boiska (!) decyduje się Vadis Odjidja-Ofoe, piłka mija słupek o kilka metrów, brakowało niewiele, a padłby gol-kuriozum!

75'

Fin powalczył o piłkę na połowie rywala, zmusił obrońcę do popełnienia błędu, po czym odebrał mu piłkę i mimo asysty nadbiegającego zawodnika Termaliki posłał piłkę do siatki lekkim kopnięciem, siła strzału zaskoczyła również Dariusza Trelę, który nawet się nie ruszył.

74'

Jeszcze jedna bramka dla Legii, co za spokój Kaspra Hamalainena! 5:0!

73'

Dobre podanie do Patrika Misaka zaskoczyło warszawską defensywę, skrzydłowy Termaliki w trudnej sytuacji z ostrego kąta strzelał wślizgiem, piłka przeturlała się tuż obok słupka.

71'

Ostatnia roszada w dzisiejszym spotkaniu. Miroslav Radović ustępuje miejsca na boisku dla Tomasza Jodłowca.

68'

Ostatnia zmiana w Termalice. Dawida Nowaka zmienił Wojciech Kędziora.

68'

Kilkoma zwodami na połowie rywala obronę zgubił Kasper Hamalainen, Fin pogubił się przy podaniu piłki do niekrytego Miroslava Radovicia, przez go sędzia musiał odgwizdać spalonego.

66'

Długie podanie ze środka pola do Miroslava Radovicia, szybszy przy nim był Dariusz Trela, który wybiciem futbolówki w trybuny wyjaśnia sytuację.

64'

Z boiska schodzi Guilherme, w jego miejsce pojawia się Waleri Kazaiszwili.

63'

Za moment na boisku również Waleri Kazaiszwili.

62'

Druga zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Mateusz Kupczak, zmienia go Vladislavs Gutkovskis.

60'

Sebastian Szymański melduje się na boisku w miejsce Dominika Nagy'ego. To był perfekcyjny występ Węgra, kibice nagrodzili go owacją.

58'

Do zmiany gotowy jest Sebastian Szymański.

57'

Legia kontynuuje swój koncert! Brazylijczyk strzela gola na 4:0 uderzając piłkę bardzo pewnie, Dariusz Trela tylko odprowadził ją wzrokiem.

55'

Guilherme! To już jest pogrom!

55'

Rzut karny dla Legii! Zagranie ręką jednego z gości w polu karnym!

54'

Dominik Nagy wykorzystał katastrofalny błąd obrońcy, przejął piłkę tuż przed polem karnym i w sytuacji sam na sam minął Dariusza Trelę, potem strzałem trafił we wracającego do bramki obrońcę, ale piłka i tak wpadła do siatki!

52'

Gol, gol, gol! Dominik Nagy trafia na 3:0! Co za mecz węgierskiego młodzieżowca!

52'

Mocny strzał Mateusza Kupczaka z około 23 metrów przelatuje w bezpiecznej odległości od bramki Arkadiusza Malarza.

51'

Za mocne dośrodkowanie w kierunku Kaspra Hamalainena w pole karne, piłkę przejmuje Dariusz Trela.

49'

Kolejny już raz w dzisiejszym meczu dryblingu w polu karnym szuka Dominik Nagy, przez chwilę wydawało się nawet, że uda mu się przedrzeć przed samą bramkę, ale ostatecznie Węgier stracił piłkę.

47'

Spore zamieszanie pod bramką Legii po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, bardzo bliski posłania piłki do siatki był Dawid K=Nowak, ostatecznie sytuację wyjaśnia defensywa!

46'

W przerwie Patryka Fryca zmienił Krystian Peda.

46'

Druga połowa rozpoczęta, piłkę ma Legia Warszawa!

19:03

Piłkarze wrócili już na boisko, w przerwie trener Marcin Węglewski przeprowadził jedną zmianę.

19:01

19:00

18:55

Piłkarze Jacka Magiery grają jak z nut. Nie zatrzymują się ani na moment, mają chęć na zdobycie kolejnych bramek, wyjątkowo zależy im dziś na jak najwyższym rezultacie. Sposobu na nich wciąż nie mogą znaleźć piłkarze z Niecieczy. Czekamy na kolejne bramki i jeszcze więcej emocji po przerwie!

45'

Koniec pierwszej połowy w Warszawie! Legia Warszawa po znakomitych 45 minutach pewnie prowadzi z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza!

45'

Pierwsza połowa przedłużona przez sędziego o dwie minuty.

45'

Pierwszą żółtą kartką w tym meczu ukarany Vlastimir Jovanović, który bardzo ostrym wślizgiem potraktował Michała Kopczyńskiego.

43'

W końcówce pierwszej połowy do głosu doszli goście, którzy starają się powymieniać kilka podań na połowie rywali, Legia pozostaje jednak czujna w defensywie.

41'

Co za interwencja Macieja Dąbrowskiego! Obrońca dogonił wychodzącego na czystą pozycję Patrika Misaka i wybił piłkę spod jego nóg pod samą bramką!

39'

Artur Jędrzejczyk przypadkowo, ale jednak groźnie wpadł we Vlastimira Jovanovicia na połowie Termaliki, całe szczęście, że zawodnik klubu z Niecieczy nie odniósł w tej sytuacji kontuzji.

37'

Ależ pudło Guilherme, jak on tego nie strzelił?! Znakomite rozegranie rzutu rożnego, podanie Vadisa Odjidji-Ofoe było idealne, legionista z kilku metrów posyła piłkę daleko od bramki!

35'

Mieliśmy chwilę przerwy w grze, bowiem z boiska nie podnosił się Guilherme z Termaliki. Po udzieleniu pomocy medycznej zawodnik kontynuuje grę.

33'

Legioniści nie spoczywają na laurach, trwa oblężenie pola karnego Bruk-Betu!

31'

Mogło być już 3:0! Dominik Nagy przyjął podanie na linii szesnastego metra, przeszedł z piłką kilka metrów, po czym uderzył po ziemi, myląc się minimalnie!

30'

Trzeba przyznać, że mistrzowie Polski zasłużenie zdobywają kolejną bramkę. Serb trafił do siatki po pięknej asyście Vadisa Odjidji-Ofoe. Belg zdecydował się na indywidualną akcję, czyli wbiegnięcie w pole karne obok bezradnych obrońców i posłanie zabójczego podania na pustą bramkę do swojego serbskiego kolegi.

28'

Legia podwyższa prowadzenie - Miroslav Radović trafia na 2:0!

25'

Znakomitą okazję marnuje Vadis Odjidja-Ofoe - krótkie rozegranie stałego fragmentu gry przez Belga kompletnie się nie udało, piłkę przejął pierwszy obrońca.

23'

Artur Jędrzejczyk ostro faulowany w okolicach narożnika pola karnego Termaliki. Piłka jest ustawiona w dobrym miejscu, by wykonać niezłe dośrodkowanie pod bramkę.

22'

Ciekawe rozegranie rzutu wolnego przez Słoniki. Piłka trafia do Guilherme po krótkim podaniu, ten dośrodkowuje ją mocno w kierunku ustawionego w polu karnym Dawida Nowaka. Napastnik Bruk-Betu tym razem złapany przez arbitra na spalonym.

19'

Dośrodkowanie Artura Jędrzejczyka z prawej strony boiska niespodziewanie trafia na głowę niekrytego Guilherme, Brazylijczyk przenosi piłkę nad poprzeczką.

17'

Pierwszy kwadrans stał pod znakiem dominacji piłkarzy Jacka Magiery, którzy grają tak, jakby dzisiejszy mecz decydował o mistrzostwie Polski.

15'

Zamieszanie w polu karnym Dariusza Treli! Najpierw bramkarz wyjściem z bramki zatrzymał Dominika Nagy'ego, Węgier efektownie ominął kilku podopiecznych Marcina Węglewskiego, ale trafił prosto w bramkarza. Golkiper w dobrym stylu sparował do boku dośrodkowanie z prawej strony boiska, dzięki czemu do bramki nie trafił Guilherme!

13'

Zespół z Niecieczy miał groźną okazję do dośrodkowania piłki z rzutu wolnego. Niespodziewanie na strzał zdecydował się Patrik Misak, piłka po koźle minęła słupek o metr!

11'

Rzut rożny dla Bruk-Betu po wybiciu piłki przez Macieja Dąbrowskiego poza linię końcową, legioniści wybijają piłkę poza szesnastkę, ale w posiadaniu wciąż goście.

10'

Co za rajd Macieja Dąbrowskiego! Obrońca po odbiorze piłki efektownie minął z piłką dwóch rywali i ruszył z futbolówką przy nodze w kierunku bramki Termaliki, jego podanie do Guilherme nie było już tak dobre, przy piłce już goście.

8'

Vadis Odjidja-Ofoe w walce o piłkę na połowie przeciwnika fauluje Artema Putiwcewa.

7'

Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry, Guilherme decyduje się na dośrodkowanie z lewej strony boiska, piłka trafiła idealnie na głowę fińskiego pomocnika, który pewnym strzałem pokonał bramkarza - Dariusz Trela nie miał nic do powiedzenia!

5'

Gol! Kasper Hamalainen na 1:0 dla Legii!

4'

Pierwszy rzut rożny dla mistrzów Polski po wybitym dośrodkowaniu Kaspra Hamalainena.

3'

Legia chciała odpowiedzieć solową akcję Vadisa Odjidji-Ofoe po drugiej stronie boiska, jednak Belg zdecydowanie przegapił moment podania, zdecydował się dość egoistycznie, przez co gospodarze muszą się nieco cofnąć.

2'

Dośrodkowanie Patryka Fryca z prawej flanki nie znalazło adresata w polu karnym, sytuację wyjaśnili legioniści.

1'

...i gramy! Pierwszy gwizdek Tomasza Musiała i przy piłce Bruk-Bet Termalica Nieciecza!

17:57

Przywitanie drużyn za nami, czas jeszcze na losowanie stron...

17:56

Piłkarze wychodzą z tunelu na murawę Stadionu Miejskiego Legii Warszawa!

17:53

Na Łazienkowskiej z głośników rozbrzmiewa Sen o Warszawie, jak zawsze brzmi imponująco w wykonaniu trybun.

17:52

W stolicy stawili się również sympatycy Słoników, którzy już zaczęli głośno wspierać swój zespół.

17:49

Sędzią dzisiejszego meczu będzie pan Tomasz Musiał z Krakowa.

17:45

W dwóch dzisiejszych meczach Ekstraklasy Lech Poznań wygrał z Pogonią Szczecin 2:0, a Lechia Gdańsk zremisowała bezbramkowo z Koroną Kielce.

17:42

Warto przypomnieć, że w całej historii meczów Legii z Termaliką ani razu nie wygrali warszawianie. Dziś z pewnością każdy inny wynik niż wygrana mistrzów Polski będzie olbrzymią niespodzianką.

17:38

W Warszawie warunki idealne do gry. Temperatura wynosi około 21 stopni Celsjusza, nie ma na co narzekać.

17:33

Oto ustawienie taktyczne obu zespołów, a także skład ławki rezerwowych.

17:30

Dzień dobry, z tej strony Piotr Bernaciak, zapraszam na relację live z meczu Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza!