Lech PoznańLech Poznań
17:26

Za uwagę dziękuje Piotr Bernaciak!

17:23

Bruk-Bet przez pewien czas grał całkiem nieźle, ale jak można chcieć wygrać mecz bez oddania choćby jednego celnego strzału? To był bolesny nokaut.

93'

Koniec meczu, Lech Poznań pewnie wygrywa w Niecieczy z Bruk-Betem Termaliką 3:0!

90'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy meczu.

88'

Przed stuprocentową szansą stanął Tymoteusz Puchacz, który został obsłużony znakomitym prostopadłym podaniem przez Macieja Makuszewskiego, młody lechita trafia prosto w bramkarza w dogodnej sytuacji!

86'

Błyskawiczny kontratak Lecha, piłkę przyjął Paweł Tomczyk, zdecydował się na szybkie dośrodkowanie z lewej strony boiska w pole karne, ale piłka nie dotarła do żadnego z jego kolegów z zespołu.

84'

Po niepewnym wybiciu defensywy Lecha przed pole karne do piłki doszedł Krystian Peda, młody piłkarz Termaliki uderzył równie mocno, co niecelnie.

82'

Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego na głowę Kornela Osyry, świetny strzał i jeszcze lepsza interwencja Matusa Putnockiego! Sędzia odgwizdał spalonego, ale co to była za parada!

80'

Na ostatnie dziesięć minut Tymoteusz Puchacz zastępuje Mihai Raduta. To ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu.

79'

Bardzo nieudany strzał z woleja w wykonaniu Macieja Gajosa, piłka szybuje z dala od bramki.

77'

76'

Na stadionie pojawiło się dziś 4595 kibiców.

75'

Krystian Peda zmienia Bartłomieja Babiarza - to ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy.

75'

Szybkie podanie w pole karne do Pawła Tomczyka, który przytomnie odgrywa futbolówkę pod bramkę w kierunku Radosława Majewskiego. Reprezentant Polski pewnym strzałem pokonuje bramkarza niecieczan!

73'

Nokaut, Bruk-Bet na łopatkach! 3:0, strzelcem Radosław Majewski!

73'

Jak padł gol? Dośrodkowanie z rzutu rożnego, wielkie zamieszanie w polu karnym i pechową interwencję zalicza napastnik z Łotwy.

72'

Paweł Tomczyk zmienia Marcina Robaka.

71'

Gol, gol, 2:0 dla Kolejorza, jego zdobywcą... Vladislavs Gutkovskis, który trafia do własnej bramki!

69'

Rzut rożny dla Lecha po zablokowanym dośrodkowaniu Wołodymyra Kostewycza.

67'

Martin Miković zmieniony przez Davida Gubę - trener Bruk-Betu coraz odważniej stawia na ofensywę.

65'

Gra Lecha Poznań w drugiej połowie wygląda naprawdę źle. Goście nie potrafią odpowiedzieć na coraz groźniejszą grę gospodarzy.

63'

Mocne podanie w wykonaniu Bartłomieja Babiarza prosto do... nikogo. Patryk Fryc rozkłada bezradnie ręce, bo to chyba do niego miała być kierowana piłka.

61'

Zatrważająca jest statystyka strzałów celnych gospodarzy, wynosząca okrągłe zero.

59'

Radosław Majewski zmienia Szymona Pawłowskiego.

58'

Do zmiany gotowy jest już Radosław Majewski.

57'

Trudno się nie zgodzić.

56'

Całkiem niezły strzał Wołodymyra Kostewycza, jeszcze lepiej interweniował natomiast Dariusz Trela, który sparował piłkę do boku.

54'

Szymon Pawłowski faulowany przed polem karnym, odległość do bramki to mniej więcej 25 metrów.

52'

Zbyt mocne dośrodkowanie w pole karne gości, do ekwilibrystycznego uderzenia składa się Vladislavs Gutkovskis, piłka jednak omija bramkę szerokim łukiem.

50'

Jak na życzenie, całkiem niezły strzał Samuela Stefanika z około 25 metrów! Piłka przelatuje tuż obok słupka bramki Kolejorza!

48'

Cóż, dzisiaj ogląda się to wyjątkowo niedobrze...

47'

Pierwszy korner dla Lecha Poznań, po którym z woleja uderzał jeden z lechitów, trafił jednak w środek bramki, prosto w Dariusza Trelę.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu, przy piłce Bruk-Bet Termalica!

16:17

Lechici mniej więcej do 35. minuty meczu prowadzili grę, grali mądrze i bezbłędnie punktowali Termalikę, potem natomiast inicjatywę przejęli gospodarze, którzy oddali kilka strzałów tuż przed przerwą i postraszyli defensywę Kolejorza. Czekamy na kolejne gole po przerwie.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu. Lech Poznań do przerwy prowadzi z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza 1:0 po bramce Mihai Raduta.

45'

Sędzia dolicza 60 sekund do pierwszej połowy meczu.

44'

Petarda Samuela Stefanika z około 20 metrów mija poprzeczkę w sporej odległości.

42'

W końcówce pierwszej połowy podania wymieniają głównie gospodarze, jednak nie przekłada się to na groźne akcje.

40'

Mocny strzał Patrika Misaka zza pola karnego mija poprzeczkę o ponad metr. Była to jednak chyba pierwsza groźna okazja Słoników w tym meczu.

38'

Jeszcze jedna nieudana wrzutka Kolejorza, tym razem swoje dośrodkowanie nad bramką przeniósł Wołodymyr Kostewycz.

36'

Marcin Robak w roli... dośrodkowującego w pole karne Bruk-Betu, jego głęboką wrzutkę bez problemów przejmuje Dariusz Trela.

34'

Kompletnie nieudana próba Bartłomieja Babiarza z około 25 metrów przelatuje daleko od bramki.

32'

Zbyt naiwne podanie Vlastimira Jovanovicia do Vladislavsa Gutkovskisa z łatwością wybija Maciej Wilusz.

30'

Mocne dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Bruk-Betu, w walce o piłkę Łukasz Trałka fauluje Dariusza Trelę.

28'

Lech póki co gra bardzo mądrze, gospodarze natomiast wciąż prezentują się ospale, nie tworzą sobie sytuacji strzeleckich, nie wygląda to dobrze dla podopiecznych Marcina Węglewskiego.

26'

Szybka taktyczna zmiana w ekipie gospodarzy. Dalibor Pleva zmieniony przez Patrika Misaka.

25'

Vladislavs Gutkovskis z żółtą kartką za ostre wejście w nogi Łukasza Trałki

22'

Po tej akcji mieliśmy rzut rożny, świetne dośrodkowanie Mihai Raduta trafiło na głowę Macieja Wilusza, który w znakomitej sytuacji nie trafił w bramkę!

20'

Dryblingu przed polem karnym szuka również Szymon Pawłowski, z wielkimi problemami piłkę wślizgiem wybił Bartłomiej Babiarz.

18'

17'

Rumuński pomocnik przyjął długie podanie pod polem karnym gospodarzy, nawinął jednym zwodem dwóch obrońców po czym huknął ile sił w nogach, piłka wpadła do siatki przy słupku!

15'

Gol, gol, gol! Kolejorz prowadzi, Mihai Radut na 1:0!

14'

Rzut wolny dla Bruk-Betu, dośrodkowanie Martina Mikovicia pada jednak łupem Matusa Putnockiego.

12'

Na mocne dośrodkowanie w pole karne decyduje się Vlastimir Jovanović, ale było to zagranie przypominające wrzutkę Macieja Makuszewskiego sprzed kilku minut.

10'

Lechici spokojnie wymieniają podania - to oni w pierwszych minutach tego spotkania są drużyną lepszą.

8'

Mihai Radut przytomnie podłączył się do akcji na lewej stronie pola karnego Termaliki, ruszył przy linii końcowej, ale po chwili został zablokowany przez obrońcę.

6'

Maciej Makuszewski zdecydowanie przeciągnął swoje dośrodkowanie z prawej strony boiska, aut dla Bruk-Betu.

4'

Kolejny raz pojedynek tych dwóch zawodników w polu karnym, w wyniku którego na ziemię pada obrońca Lecha, ale nie ma mowy o rzucie karnym - to była wzorowa interwencja Patryka Fryca.

2'

Patryk Fryc blokuje dośrodkowanie Wołodymyra Kostewycza z lewej strony boiska i mamy pierwszy rzut rożny dla Lecha.

1'

...pierwszy gwizdek sędziego i piłka w grze, ma ją Lech Poznań!

15:28

Zawodnicy obu drużyn już na murawie, czas na losowanie stron...

15:25

W Niecieczy wszystko już gotowe, czekamy tylko na piłkarzy!

15:20

Sędzią dzisiejszego meczu będzie pan Jarosław Przybył.

15:15

Obie drużyny rozpoczną mecz najprawdopodobniej w formacji 4-2-3-1.

15:10

Faworytami dzisiejszego spotkania są oczywiście goście, którzy stoją przed ogromną szansą na zrównanie się punktami z Jagiellonią. Każdy inny wynik niż ich zwycięstwo będzie ogromną niespodzianką.

15:05

Na ławce niespodziewanie usiadł dziś Dawid Nowak, bohater ostatnich tygodni w zespole Bruk-Betu. W kadrze meczowej Lecha znalazł się natomiast pierwszy raz od ponad dwóch miesięcy Dariusz Dudka.

15:00

Rezerwowi Lecha: Jasmin Burić, Dariusz Dudka, Marcin Wasielewski, Tymoteusz Puchacz, Radosław Majewski, Paweł Tomczyk i Lasse Nielsen.

14:55

Rezerwowi Termaliki: Krzysztof Pilarz, Krystian Peda, David Guba, Patrik Misak, Mateusz Kupczak, Dawid Nowak i Wojciech Kędziora.

14:50

Lech Poznań stanie dziś przed szansą zrównania się punktami z pierwszą Jagiellonią. Bruk-Bet w razie zwycięstwa może awansować nawet na piąte miejsce w tabeli.

14:45

Dzień dobry, z tej strony Piotr Bernaciak, zapraszam na relację live z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań!