Koniec spotkania, Lech Poznań awansował do półfinału Pucharu Polski!

Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

Uryga był bliski zdobycia bramki głową, ale myli się z bliskiej odległości.

88'

Jović faulowany na wysokości pola karnego.

86'

Ostatnia zmiana po stronie Lecha. Gajos schodzi, w jego miejsce pojawia się Dudka.

85'

Lech chce jak najdłużej utrzymać się przy piłce, piłkarze wymieniają sporo podań w obronie.

82'

Koniec marzeń dla Wisły, Majewski pięknym uderzeniem podwyższa wynika na 4:2!

81'

Ostatnia zmiana w zespole Wisły. Drzazga zmienia Boguskiego.

80'

Żemło ogląda żółtą kartkę.

78'

Niewiele brakowało, a Lech strzeliłby do własnej bramki!

76'

Zmiana napastników w Lechu. Robak zmieniani przez Kownackiego.

74'

Widać, że druga bramka podbudowała Wiślaków. Śmielej atakują, przy czym nie popełniają błędów przy wyprowadzaniu piłki.

71'

Druga zmiana w Wiśle. Brożka zmienia Zachara.

69'

Zmiana w zespole Lecha. Jevticia zmienia Jóźwiak.

68'

Boguski oddaje strzał zza pola karnego po zamieszaniu w szesnastce Lecha, ale piłka wychodzi obok bramki.

66'

PATRYK MAŁECKI NA 2:3! Wisła jest już bliska wyrównania rezultatu!

64'

Sporo ostrej gry pojawiło się w ostatnich minutach. Zawodnicy obu zespołów popełniają wiele fauli.

61'

Pierwsza zmiana w zespole Wisły. Schodzi z boiska Popović, w jego miejsce wchodzi Bartosz.

60'

Jevtić zabawił się w polu karnym Wisły z jej obrońcami, ale oddaje niecelny strzał.

58'

Spóźniony z interwencją Mójta fauluje na wysokości pola karnego i arbiter nie ma wątpliwości - czerwona kartka dla obrońcy Wisły!

56'

Faul taktyczny Tetteha na Brożku w okolicach środkowej linii. Zawodnik Lecha napomniany żółtą kartką.

51'

Petar Brlek zdobywa pierwszą bramkę dla Wisły po błędzie Lecha w defensywie!

49'

Sędzia przerywa mecz, na boisku leży Jevtić.

47'

Świetna dwójkowa akcja Jevtić - Robak, ale ten drugi na pozycji spalonej.

45'

Drugą połowę rozpoczęli goście, czas na drugie 45 minut!

45'

Koniec I połowy, czas na 15 minut przerwy.

45'

Sędzia dolicza jedną minutę do pierwszej części spotkania.

45'

Świetna obrona Załuski, który z bliskiej odległości broni strzał Robaka!

41'

Brlek potężnie uderza sprzed szesnastki zupełnie niepilnowany, ale piłka minimalnie ponad bramką.

38'

Świetne wyjście Jevticia zza linii obrony Wisły. Pomocnik Lecha zabrał się z piłką i znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Załuska był bez szans i "Kolejorz" wygrywa już 3:0!

37'

Składna akcja Wisły przed szesnastką Lecha, lecz przy ostatnim zagraniu myli się Boguski. Rzut rożny dla "Białej Gwiazdy".

34'

Dalekie zagranie Mójty w pole karne Lecha wprost na głowę Boguskiego, jednak uprzedza go Tetteh.

33'

Kolejna żółta kartka dla piłkarza Wisły. Tym razem ukarany Popović.

30'

MAKUSZEWSKI PODWYŻSZA NA 2:0 PO ŚWIETNYM PODANIU PRZEZ CAŁE POLE KARNE!

26'

Mójta faulował Makuszewskiego przy linii bocznej za co ogląda żółtą kartkę.

24'

Żółtą kartką napomniany Mączyński.

23'

Dośrodkowanie Kędziory z prawego skrzydła wgłąb pola karnego, lecz piłka nie znalazła nikogo z partnerów z drużyny.

22'

Lech prowadzi 1:0 po bramce Robaka z rzutu karnego!

20'

Majewski pada w polu karnym po pchnięciu Jovicia i mamy rzut karny dla Lecha!

18'

Uryga popełnia prosty błąd pod własną bramką przy wybiciu, jednak szybko go naprawia.

17'

Żaden z zespołów nie decyduje się na odsłonięcie. Trwa wymiana ciosów, przy czym oba zespoły są schowane za podwójną gardą.

14'

Burić wychodzi daleko od bramki, zmierza wprost na Brożka, który pada przed golkiperem Lecha. Gwizdek arbitra jednak milczy.

11'

Niedokładnie dośrodkowanie Brleka z lewego skrzydła. Futbolówka wychodzi za linię bramkową.

10'

Uderzenie Gajosa zablokowane. Piłka wychodzi na rzut rożny.

9'

Dwójka stoperów Lecha na własnej połowie. Reszta zawodników po przeciwnej stronie, Wisła zepchnięta do defensywy.

7'

Poteżne uderzenie Jevticia sprzed szesnastki. Załuska nie był nawet zmuszony do interwencji.

4'

Załuska niebezpiecznie przytrzymał piłkę przed bramką, kiedy zmierzał do niego Robak. Na szczęście dla Wisły wyszli z tej sytuacji bez szwanku.

1'

Od środka rozpoczęli już piłkarze Wisły!

20:30

Przed rozpoczęciem spotkania prawdopodobnie kontuzji doznał Arkadiusz Głowacki, który nawet nie wybiegł na murawę. Zastąpił go Piotr Żemło.

20:29

Zawodnicy oraz sędziowie już na murawie. W Krakowie ma miejsce minuta ciszy ku czci piłkarzy, którzy zginęli we wczorajszej tragedii.

20:10

W Krakowie od kilku godzin pada śnieg, jednak murawa nie wygląda strasznie na chwilę przed pierwszym gwizdkiem.

19:58

Pół godziny do rozpoczęcia spotkania, na stadionie przy Reymonta w Krakowie trwa rozgrzewka obu zespołów.

19:39

Ławka rezerwowych Lecha Poznań: Matus Putnocky, Robert Gumny, Dariusz Dudka, Dariusz Formella, Dawid Kownacki, Marcin Wasilewski, Kamil Jóźwiak.

19:39

Ławka rezerwowych Wisły Kraków: Michał Miśkiewicz, Piotr Żemło, Krzysztof Drzazga, Jakub Bartosz, Mateusz Zachara, Krystian Kujawa, Bartłomiej Purcha.

19:37

Serdecznie witamy Państwa na naszym portalu! Już niebawem rozpoczniemy relację z 1/4 finału Polski między Wisłą Kraków a Lechem Poznań!